999 rezultate për

shkodran

"Mallkimi" i kampionëve shkodran (FOTO LAJM) Albeu.com Elis Guri është sportisti i katërt nga Shkodra që arrestohet brenda një muaji për shkak të lidhjeve me
Shkodrani rrëfen si e vrau nipin, gjithçka nisi me një qen Gjykata e Krimeve të Rënda zhvilloi dje seancën ndaj Bujar Kuçit, i cili në nëntor të vitit të shkuar vrau nipin e tij m
Benz-in plot me drogë, kapen dy shkodranët në Muriqan Ditën e sotme policia ka arrestuar dy shtetas në Muriqan të Shkodrës. Dy të arrestuarit janë kapur ndërkohë që po tra
Pjesë e një grupi kriminal, arrestohet mes Tiranës shkodrani i rrezikshëm Policia ka vënë në pranga një të ri në Tiranë i cili do të ekstradohet drejt Italisë. Në pranga ka rënë një 32-vjeça
Kreu i bandës, kush është shkodrani që vrau me duart e tij bashkëshorten 15-vjeçare Policia e Shtetit ditën e sotme ka bërë me dije se ka shkatërruar grupin kriminal "Bajri" në Shkodër. Në pranga janë
Flet motra e shkodranit që vrau gruan: Ja si është e vërteta Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Shkodrës më 18 prill të 2016, ku 39-vjeçarja Suela Sula u gjend e pajetë në ambie
I varfër e pa punë, shkodrani emigron për më mirë në Kosovë Një qytetar i Shqipërisë ka emigruar për arsye ekonomike, në Kosovë. Të paktën kështu shkruan ish-kryeministri Sali B
E vranë shokët? Misteri i frikshëm rreth ekzekutimit të biznesmenit shkodran Pavarësisht se kanë kaluar katër ditë n ga ekzekutimi i biznesmenit nmë Shkodër, policia ende nuk ka ndaluar asnjë të dy
Flet vëllai i shkodranit të ekzekutuar: Shteti po fsheh autorët Shkodra është një ndër qytetet ku kanë ndodhur shumë krime mafioze të cilat ende vazhdojnë të pazgjidhura. Mustafa Li
Erjona Sulejmani bëhet pjesë e ‘Temptation Island Vip’ (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa muaj tashmë që kur modelja shkodrane Erjona Sulejmani dhe mesfushori nga Tetova Blerim Xhemajli, vendos
Frikë për hakmarrje, "zhduket" familja e shkodranit që theri 54-vjeçarin Autori i vrasjes së Alfred Pëllumbit në Shkodër, vijon të jetë në kërkim nga policia. Fredi Pllumi 27 vjeç qëlloi me thi
Nga laçianët tek shkodranët dhe tropojanët, si i shohin shqiptarët banorët e këtyreve qyteteve (VIDEO) Vlogeri Phatooni, në një video të publikuar në Facebook ka shfaqur stereotipet e qyteteve shqiptare. "Pa keqkuptime!
Detaje rrëqethëse nga vdekja e shkodranit në tragjedinë e Xhenovas Admir Bokrina është 32-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Genova të Italisë, pas shembjes së urës që i mori jetën 34 per
U martua para një viti, ky është shkodrani që humbi jetën në Xhenova (FOTO LAJM) Krahas 27-vjeçari Marjus Djerri, shqiptari i dytë që humbi jetën në Itali ishte Admir Bokrina nga Shkodra. Ai jetont
Dalin dosje të servilëve spiunë komunistë, si sorrollateshin diskove në Beograd Beogradi izolonte ambasadën e Kinës. Agjentët T. Beqari e A. Shkodrani çonin raporte në Tiranë edhe për Kinën. Hoxha por
Skandalizoi shkodranët, Voltana Ademi kërkon t'ia "hedhë" me myftiun e Tiranës Ka shkaktuar një skandal të vërtetë në Shkodër shpërndarja nga bashkia e qytetit e një posteri nga i cili dukej se hidhe
Po lidhte energjinë e prerë, vdes në shtyllë shkodrani Një shkodran ka humbur jetën në shtyllën e energjisë elektrike. Sipas të dhënave paraprake, Frrok Bregu është ngjitur
I riu nga Kosova çmendet pas shkodranes: O e imja, o e askujt! “E imja ose e askujt tjetër”, përfundon në pranga i riu nga Kosova, që udhëtoi 282 km rrugë për t’i shprehur dashurinë
Kosovari fiksohet keq pas shkodranes: I hyn në mesnatë në shtëpi me armë në dorë Policia ka vënë në pranga një të ri në Shkodër, pasi i fiksuar pas një gruaje e ka përndjekur atë. "Besnik Hyseni, 2
Si një "alo" i shpëtoi jetën shkodranit që po masakrohej nga hajdutët Një tentativë grabitjeje e ngjashme me skenarët e filmave ka ndodhur dy net më parë në Shkodër. Maska, armë, dhunë, p