999 rezultate për

shkoder

Voltani Ademi bisedë telefonike me Manastirliun: Ja çfarë i kërkova ministres Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministren e Shëndetësisë, Ogerta M
Sandër Lleshaj sulmon Ademin: Kryetare e harruar në zyrë! Justifiko pagën! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj e ka cilësuar “të panevojshme” deklaratën e kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi
Katër raste të reja me koronavirus në Shkodër, lagjia ku banojnë Katër raste të reja me koronavirus janë shënuar së fundmi në Shkodër. Mësohet se këta persona janë familjarë të të preku
Sapo ishte konfirmuar me COVID-19, vdes e moshuara në Shkodër Me ritme të shpejte, ka shkuar në 20 numri i viktimave nga COVID-19 në vendin tonë. Pas vdekjes së një 84-vjeçareje t
Dy raste të reja me COVID 19 në Shkodër, 15 të dyshuar Konfirmohen edhe dy raste pozitive me COVID 19 në Shkodër, ndërkohë priten analizat për 15 të tjera. Me dy rastet e r
Kishte falsifikuar një dokument për të dalë jashtë orarit, si u kap shoferi i Audit Një person i cili qarkullonte me një Audi, është arrestuar në flagrancë nga shërbimet e Policisë pasi kishte nxjerrë një
"Fluturon" numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri, sot shënon rekord Për të dytën ditë me radhë vijon të rritet me ritme relativisht të larta numri i të prekurve nga koronavirusi në vend.
Makina përplas motorçikletën në Shkodër, humb jetën 68 vjeçari Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, motori me të cilin udhëto
Çfarë po ndodh me Shkodrën? Shkon në 31 numri i të infektuarve Eshtë rritur sërish numri i të infektuarve me koronavirus në Shkodër. Autoritetet shëndetësore në Shkodër konfirmojnë
Kapërcim i frikshëm në Shkodër, shkon mbi 300 numri i të infektuarve në Shqipëri Në 24 orët e fundit janë testuar 112 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 27 raste të reja me COVID-19 duk
Shifra alarmante nga Shkodra: 12 shtetas të infektuar me koronavirus Pasditën e sotme u bë me dije lajmi se në Shkodër janë kryer 15 testime për COVID-19, pas shenjave të paraqitura. Më
Lajmi i fundit nga Shkodra: Dyshohen me COVID-19, u merren analizat 21 personave 21 personave në qarkun e Shkodrës u janë marrë analizat pasi dyshohet të jenë të infektuar me koronavirus ndërsa është d
50 vjeçari gjendet i pajetë në Shkodër, shkaqet akoma mister Ditën e sotme është gjetur i pajetë një person në një banesë në Shkodër në lagjen Skënderbeg. Jozef Ksijepana është g
35 vjeçari infektohet me koronavirus në Shkodër, shkon në 6 numri i të prekurve Në Shkodër është rritur numri i personave të infektuar me me koronavirus. Nje 35 vjeçar nga Vau i Dejes i ardhur nga
Pacienti me koronavirus në Shkodër, u dyshua se kishte infektuar mjekët Rasti i pacientit nga Puka që rezultoi me koronavirus në spitalin e Shkodrës, vuri nën alarm institucionin pasi i infekt
Një tjetër i prekur me koronavirus në Shkodër, pati kontakt me mjekë dhe infermierë Eshtë shtuar një tjetër rast pozitiv me koronavirus në Shkodër. Një person nga Puka ka rezultuar i prekur nga koronaviru
5 prej tyre "tapë" në timon, gjobiten 745 shoferë të "pabindur" Ka shkuar në 745 numri i drejtuesve të automjeteve, të ndëshkuar me masë administrative. Policia bën me dije se po ashtu
I moshuari në Shkodër bie në tokë e ndërron jetë, mister arsyet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Një i moshuar është rrëzuar duke ecur dhe ka humbur jetën. Ngjarja ka ndod
I moshuari shembet në tokë dhe humb jetën në Shkodër Një 70 vjeçar është rrëzuar i vdekur sot në qytetin e Shkodrës. Abcneës raporton se 70 vjeçari kishte shkuar për të m
"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve