999 rezultate për

shko

Komiteti i Ekspertëve mblidhet të hënën, masat që priten të vendosen Numri i të nfektuarve në këtë javë, ndodhta do të jetë vendimtar lidhur me mënyrën sesi do të vazhdojë Shqipëria me masa
Rama shkon të hënën bashkë me Xhaçkën në Bruksel Kryeministri Edi Rama ditën e hënë do të udhëtojë drejt Brukselit ku do të diskutohet padyshim dhe mbi hapat e mëtejshme
Vllaznia-Tirana/ Dilaver dhe Batha gjejnë rrugën e rrjetës (VIDEO) Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet, që do të kërkojnë të marrin maksimumin dhe të dalin pa pengje. Shkodran
I shkon pa të brendshme në emision, Çani fiksohet me vajzën e biznesmenit (FOTO LAJM) Kleoniki Delijorgji ka lënë të surprizuar gazetarin Arian Çani me veshjen e saj në emision, ku kishte shkuar për të prez
Nuk ka mbyllje totale! Kjo është masa e re shtrënguese nëse rastet në Shqipëri rriten ndjeshëm Ditën e djeshme u bë me dije se Komiteti Teknik do të mblidhet sërish për të shtuar masat anti-covid dhe u dyshua për nj
Nuk bashkoi listat me Ramën, Kryemadhi zbulon strategjinë kundër Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur këtë të premte lidhur me strategjinë e opozitës
Mjekja shqiptare bën paralajmërimin e fortë: Mbylluni ose do shkoni në katastrofë Lona Çekani mjeke shqiptare në Zvicër ka reaguar ashpër lidhur me situatën e pandemisë në vendin tonë. Ajo tha se pap
Shkollat në Elbasan "vatra" COVID-i, infektohen 39 mësues Shifrat e të infektuarve në Elbasan po rriten me çdo ditë që kalon, duke u kthyer në një zonë të rrezikshme. Një rrit
Basha shkon në Durrës: Energjia është në kolaps nga korrupsioni Kreu demokrat, Lulzim Basha ka takuar ditën e sotme pronarë të bizneseve në Durrës, duke u njohur nga afër me sfidat e s
Rrëmbehen 300 vajza në një shkollë në Nigeri Mbi 300 vajza janë rrëmbyer nga persona të armatosur në një sulm orët e fundit ndaj një shkolle në Jangebe, Zamfara Stat
21 vite burg autorëve, prindërit e Indrit Çelës: Do shkojmë në Hagë! Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për vrasjen e tekninuk të kondicionerëve, Indrit Çela, ngjarje e ndodhur dy vite
Nis vaksinimi i të moshuarve mbi 80-vjeç në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër nis vaksinimi i të moshuarëve i cili pritet që të përfundojë brenda 4 apo 5 ditëve. Procesi
Rakacolli: Shkollat dhe universitetet mbeten online Komiteti Teknik i Ekspertëve është mbledhur sot ku do të bëjë më dije edhe masat e reja me qëllim parandalimin e koronav
Demokrati fton publikisht me Patozin: Hajde bashkohu me ne! Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi e ka ftuar mbrëmjen e sotme Astrit Patozin të rikthehet në PD, për t
Kujtim Gjuzi nuk ndalet, bashkon partitë e vogla e krijon "opozitën e re" përballë Ramës Një opozitë e re është regjistruar në KQ me siglen "AOKBPEK". Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është ai
U vra nga Policia e Shtetit, Meta shkon në shtëpinë e Klodian Rashës Presidenti Ilir Meta ka vizituar ditën e djeshme familjen e Klodian Rashës, i cili u vra nga një efektiv policie në vend
Topalli sfidon hapur Bashën: Votat e demokratëve në Shkodër janë të miat! Kryetarja e “Lëvizjes për Ndryshim”, Jozefina Topalli ka folur në “Open” për betejën e mandatit në Shkodër dhe kalimin e
Bashkë apo të ndarë në zgjedhje? Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës Ditën e neserme është dita e fundit për regjistrimin e koalicioneve në KQZ. Mbremjen e sotme, pak orë para fundit të
Nëse bashkohen shqiptarët marrin më shumë komuna! Besa e BDI të gatshme për të bashkëpunuar (VIDEO) Lëvizja Besa po përgatitet që e vetme të dalë në zgjedhjet lokale, por dyert e bashkëpunimit me partitë shqiptare janë t
Topi po shkonte drejt portës së boshatisur, arbitri i "bën gjëmën" (VIDEO) Një episod i pazakontë është regjistruar në kampionatin e Meksikës gjatë sfidës mes Cruz Azul dhe Toluca. Vendasit t