999 rezultate për

shkendija

Shkëndija me kundërshtar te lehtë në Champions (FOTO LAJM) Në shortin e turit të parë kualifikues të Champions League, që po hidhet në Nion të Zvicrës, Shkëndija e Tetovës ka pasu
Presidenti i Shkëndijës nën shoqërimin e Andrea Agnellit Numri një i Shkëndijës, Visar Bexheti paraditën e të premtes qëndroi bashkë me presidentin e Juventusit, Andrea Agnelli,
Historia e pabesueshme e Shkëndijes, si u martua pa burrë Të dy me origjinë nga Kosova, Shkëndije Berisha u martua me Gëzim Berishën, që jetonte në Gjermani. Ishte një martesë pa
Shkëndija nuk ndalet, pas Sabjen Lilajt synon dhe 2 futbollistë të Kombëtares Shkëndija mbylli një sezon perfekt në Maqedoni duke u shpallur kampion për të dytin vit radhazi. Tashmë skuadra nga T
Ballistëve nuk i pritet, Shkëndija rrezikon dënim shembullor (FOTO LAJM) Shkëndija e Tetovës e ka fituar tashmë titullin kampion të Maqedonisë së Veriut, teksa ditën e sotme zhvillon një takim
Shkëndija, kampione e Maqedonisë Klubi shqiptar që garon në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, Shkëndija, ka arritur ta sigurojë titullin e kampionit
Shkëndija nuk nuk njeh rivalë, marshon drejt titullit kampion Janë luajtur drekën e sotme të gjitha ndeshjet e javës së 26-të të kampionatit në Maqedoninë e Veriut. Në sy bie fito
Shkëndija marshon drejt titullit kampion Shkëndija vijon ecurinë pozitive në kampionatin e Maqedonisë së Veriut, ku kryeson me meritë, pasi ka grumbulluar plot 8
Shkëndija marshon e qetë drejt titullit kampion (VIDEO) Shkëndija e Tetovës ka arritur të ruajë distancën prej 8 pikësh në krye të kampionatit në Maqedoninë e Veriut, pasi mori
Shkëndija një hap larg titullit, +9 pikë nga rivalët Shkëndija e Tetovës e pati si shëtitje sfidën e shtëpisë me Belasicën, në javën e 21-të të Ligës së Parë të Maqedonisë s
Shkëndija eliminohet nga Kupa e Maqedonisë Shkëndija e Tetovës është eliminuar në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë, shkruan Albeu.com. Tetovarët u mposhtën n
Shkëndija befasohet në shtëpi, rrezohet pas 7 fitoresh radhazi Shkëndija është befasuar në shtëpi teksa pas 7 ndeshjve pa humbe është mposhtur 1-0 në fushën e vet nga Akademija P
Shkëndija trimfon 2-0 ndaj Pobedës në transfertë Shkëndija trimfon sërish, 2-0 ndaj Pobdës në transfertë Skuadra shqiptare e Shkëndijës vijon ecurinë pozitive në kamp
Shkëndija bën manita ndaj Sileksit, ‘’blindon’’ vëndin e parë Shkëndija nuk di të ndalet. Kampionët në fuqi kanë shkatërruar 5-0 skuadrën e Sileksit, duke blinduar vëndin e parë +6 p
Shkëndija fiton derbin ndaj Vardarit Shkëndija e Tetovës është rikthyer te fitorja në kampionat, teksa ka mposhtur Vardarin e Shkupit me rezultatin 0-2 në de
Jeremiq: Gati të plasë lufta në Ballkan "Është e sigurt se një precedent i tillë shkaktoi një zinxhir të ngjarjeve. Korrigjimi i kufijve mund të jetë shkëndija
Shkëndija ngec përsëri në kampionat, vetëm barazim me Renovën Kanë përfunduar ditën e sotme ndeshjet e javës së nëntë në Ligën e Parë të Maqedonisë. Skuadra e Shkëndijës konfirmon ed
Shkëndija me marsh të pestë Skuadra e Shkëndijës së Tetovës është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë. Kuqezinjtë fitun me shifrat e t
Shkëndija turpërohet në shtëpi nga Pobeda Shkëndija e Tetovës ka pësuar humbjen e parë në kampionat, teksa është mposhtur nga Pobeda me rezultatin 0-2. Skuadr
Shkëndija fiton bindshëm dhe prek çerekfinalen e Kupës Shkëndija është me një këmbë në fazën çerekfinale të Kupës së Maqedonisë. Kuqezinjtë tetovarë bënë detyrën në sfidën e p