999 rezultate për

shkembimi

"Bomba" nga Spanja, Interi dhe Reali po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve Interi dhe Reali i Madridit po bëhen gati për të bërë një shkëmbim bombastik lojtarësh. Sipas “Don Balon”, Interi i
Real do Hakimin mbrapsht, ja shkëmbimi i mundshëm Achraf Hakimi, në pak ndeshje, është kthyer në një nga pikat e forta të Inter-it të Antonio Conte-s. Lojtari maroken
Ky është personi që u vra sot pas shkëmbimit me armë zjarri me policinë Një person është vrarë sot në Prizren, pas një shkëmbim-zjarri që i njëjti ka pasur me policinë. I dyshuari, ishte në
Real Madridi dhe Tottenham po përgatisin shkëmbimin e bujshëm Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Ba
Marca: Barcelona ofroi shkëmbimin Griezmann-Joao Felix Barcelona provoi sulmin ndaj Joao Felix dhe u përpoq të bindte Atletico Madrid, duke përdorur Antoine Griezmann si “karr
Shkëmbimi i bujshëm mes Napolit dhe Romës pranë zyrtarizimit Roma dhe Napoli kanë nisur bisedimet dhe janë shumë pranë konkretizimit të një shkëmbimi mjaft interesant, që parashikon
Shkëmbimi Dybala - Pogba? Capello: Unë nuk do ta bëja Fabio Capello ishte i ftuari kryesor i Sky Sport gjatë sfidave në Ligën e Kampioneve, diskutimet dhe analizat e ndeshjev
Tuttosport: Projektohet shkëmbimi i madh Dybala-Pogba Një kampion ikën dhe një tjetër kthehet. Një idhull mund të largohet dhe një tjetër mund të përqafojë përsëri tifozë
Arsenal - Juventus, drejt një shkëmbimi të bujshëm Arsenal mund të lejojë largimin e Alexandre Lacazette këtë verë, dhe raportohet të jetë e interesuar për një marrëveshje
Juventusi dhe Napoli po përgatiten për shkëmbimin e bujshëm Napoli dhe Juventus mund të përfshihen në një marrëveshje shkëmbimi. Juventus dëshiron shërbimet e sulmuesit të Napol
Interi dhe Bayerni akoma më pranë shkëmbimit të bujshëm Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic mund të bëjë një lëvizje të befasishme duke u transferuar drejt Bayern Munchen.
Rëndohet bilanci në Kosovë, shkon në dy numri i viktimave nga shkëmbimi me armë Rëndohet tragjedia në fshatin Repë të Komunës së Podujevës ku një person ka humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur.
Gazeta serbe nxjerr emrat e ideatorëve për shkëmbimin e territorëve: Mes tyre edhe Rama Gazeta serbe Danas ka shkruar në lidhje me idenë e shkëmbimit të territorëve mes Serbisë dhe Kosovës, duke zbuluar edhe
Ish-këshilltari i Sigurisë Kombëtare të Trump: Shkëmbimin territorial ma kërkuan Thaçi dhe Vuçiç Ish-këshilltari për Siguri Kombëtare i Presidentit amerikan Donald Trump, John Bolton, ka reaguar në lidhje me deklaratë
Konfirmohet zyrtarisht shkëmbimi mes Man.City-t dhe Juventusit Moreno bashkohet me Manchester Cityn në një marrëveshje katër vjeçare dhe do të arrijë në klubin e Premierligës në filli
Berisha: John Bolton detyron Ramën të tërheq padinë ndaj Haradinajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar përmes një statusi në Facebook, se Edi Rama e tërhoqi padinë penale ndaj Ramu
Nuk ndalet Interi, tenton shkëmbimin e bujshëm me Man.Cityn Interi do të tentojë transferimin e Sergio Kun Agueros nga Manchester City këtë verë, raportojnë mediat italiane. Cit
DETAJE/ Kur do të zyrtarizohet shkëmbimi Arthur-Pjanic? Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mesfushorëve, por akoma asgjë nuk është zyrtarizuar.
Shkëmbimi i bujshëm, ja kur udhëton Pjanic në Barcelon Te Juventusi janë duke u marrë me detajet e fundit të shkëmbimit të bujshëm me Barcelonën. Së shpejti, braziliani Ar
Grenell për dialogun Kosovë-Serbi: Shkëmbimi i territoreve nuk është diskutuar asnjëherë I dërguari i posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, për çështjen e dialogut në mes të