999 rezultate për

shkelzen

Armina Mevlani nuk pret më gjatë, ja kur do të martohet me Shkëlzen Berishën (FOTO LAJM) Armina Mevlani kishte menduar që 2020-ta të ishte viti i kurorëzimit të dashurisë së saj me Shkëlzen Berishën, por pande
"Kemi marrë nga 7 mijë euro në dasma",sherr mes këngëtarëve shqiptarë (FOOT LAJM) Një përplasje virtuale ka ndodhur mes këngëtarit Shkëlzen Jetishit-Xenit dhe Labinot Rexha. Ky i fundit në një interv
I vdekur prej 6 vitesh, OFL i dërgon formular për të justifikuar pasurinë OFL sot i ka kërkuar një të vdekuri të justifikojë pasurinë. Shtetasi në fjalë është Shkëlzen Dumanit, një person i
"Mos më vrit, fejohem edhe me sakat": Fjalët e fundit të Eglantina Buçit "Ndihmë, mos më vrit, do të fejohem me kë të thoni ju qoftë edhe sakat". Ishin këto fjalët e fundit të Eglantia Bucit të
"Eglantina e kuptoi dhe filloi të dridhej", dëshmitari tregon momentin e vrasjes “Ajo e kuptoi dhe filloi të dridhej”, kështu është shprehur dëshmitari për momentin e fundit në jetë të Eglantina Bucit,
Vrasja e Eglantina Bucit, flet motra: Prej 15 vitesh kam shkëputur çdo kontakt me anëtarët e familjes Vetëm pak orë pasi gjykata ka dhënë masën arrest me burg për Faik Bucin ka reaguar vajza tjeter e tij, Elona, e cila ësh
Detajet tronditëse nga vrasja e Englantinës: Ajo qante dhe i lutej, ai e qëlloi me plumb në fytyrë Detaje të reja tronditëse kanë dalë nga vrasja e 8 viteve më parë të Eglantina Bucit në Malin me Gropa. Ende mbetet i pa
Ekzekutoi motrën, Shkëlzen Buci do merrte 80 mijë euro për vrasjen e aktorit Shkëlzen Buci i akuzuar për vrasjen e motrës së tij 23-vjeçare 8 vite më parë, aktualisht ndodhte në burg. Policia dhe p
Nuk pritej nga Armina, a do t'ja falë tradhëtinë Shkëlzenit? (FOTO LAJM) Njerëz të ndryshëm reagojnë në mënyra të ndryshme ndaj tradhtisë, e cila në fakt nuk ka një “manual” sesi të menaxhohet
Dasma e shumëpritur me Shkëlzen Berishën u shty, Armina tregon arsyen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha e shtynë dasmën e tyre e cila mezi po pritej. Megjithatë duke qenë se dasma nuk u
Me jaht luksoz dhe vilë 2 mijë euro nata, brenda pushimeve të Arminës e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë shijuar këto ditë pushime luksoze mes Sarandës e Korfuzit. Të shtunën ata u
"Si u bë Shkëlzen Berisha pronar i pronave milionëshe në Gërdec?" Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka reaguar pas skandalit të fundit ku thuhet se Shkëlzen Berisha ka m
Publikon fotot me bikini, Armina zbulon si e thërret Shkëlzen Berisha me përkëdheli (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm me stilin e veçantë, por dhe format fizike. Bloge
"Tetë muaj në kërkim për 24 orë burg" Shkëlzen Berisha ironizon vendimin ndaj Kajmakut Prokuroria Arta Marku ka kërkuar zbutjen e masës për Agim Kajmakun, ish-kryebashkiakun e Vorës të shkarkuar për shkak se
Shkëlzen Berisha kërkon ndjesë për tejkalimin e shpejtësisë, dhe bën sqarimin e rëndësishëm Ditën e sotme, po qarkullon në media një lajm ku bëhet e ditur se Shkëlzen Berishës i është hequr e drejta e qarkullimit
Policia i "bën gjëmën" Shkëlzen Berishës dhe Ermalit Mamaqit, u bllokohet patenta Policia Rrugore i bllokon patentën Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, si dhe Ermal Mamaqit, m
"Dikur nuk doja të kisha të dashur", Armina Mevalni flet si u lidh me Shkëlzenin Armina Mevlani ka qenë gjithmonë mjaft e hapur me publikun edhe në një intervistë të fundit për “Prive” ajo ka folur sër
Shkëlzen Gashi: Unë asnjëherë nuk kam thënë se UÇK-ja ka kryer krime Ish-këshilltari i kryeministrit në detyrë Albin Kurti, Shkëlzen Gashi, ka thënë se shqiptarët e Kosovës si shumicë në Ko
Armina Mevlani flet hapur, si është marrëdhënia e saj me fëmijët e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani prej më shumë se pesë vitesh është në një lidhje dashurie me Shkëlzen Berishë. Kohët e
Kurti e shkarkon dhe lavdëron Shkëlzen Gashin Albin Kurti e ka shkarkuar Shkëlzen Gashin. Këtë e ka bërë të ditur me një status në facebook. Shkarkimi i tij vjen p