999 rezultate për

shkelur

Nuk mundët të alikoni për Lotarinë, një tjetër shans për të shkelur Amerikën ju pret (FOTO LAJM) Pas mbylljes së aplikimeve për Lotarinë Amerikane, ambasada në Tiranë ka një tjetër opsion se si mund të shkoni në SHBA.
Kthimi i Alvinit te familja, Spiropali nuk jep datë Është zhvilluar sot në Kuvend interpelanca e kërkuar nga deputetët e opozitës së re, për çështjen e Alvinit që mbahet në
Rama braktis sërish Alvinin, nuk shkon në interpelancë Është zhvilluar sot në Kuvend interpelanca e kërkuar nga deputetët e opozitës së re, për çështjen e Alvinit që mbahet në
A do e votojë shkarkimin e Metës? Përgjigjet Rudina Hajdari "Ne e pyetëm Venecian për të dhënë një mendim neutral, dhe Venecia nuk ka tagër të thojë që Meta ka shkelur kushtetutën,
Meta: Nesë Venecia thotë se kam shkelur Kushtetutën, largohem Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka folur sot nëse do të japë dorëheqjen ose jo, nëse Komisioni i Venecias e gjen në sh
Rudina Hajdari i bashkohet PS për shkarkimin e Metës Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar lidhur me vendimin e presidentit Ilir Meta për ç’dekretimin e 30 Qershorit si dhe n
Tahiri, me tone kercënuese pas vendimit: Tani do flas edhe unë Saimir Tahiri është shfaqur i shqetësuar pas kësaj seancë gjyqësore maratonë, teksa ka thënë se i vinte keq që njerëzit
Lobingu me para ruse, Basha thotë se askush nga PD s'ka shkelur ligjin Pas daljes nga prokuroria ku dha deklarimin e tij, kryedemokrati Lulzim Basha tha se asnjë zyrtar i PD-së nuk ka shkelur
PSG-ja trumfon ndaj UEFA-s në CAS PSG ke ka fituar apelin e vet për të konsideruar të pavlefshëm hetimin e ri të UEFA-s për financat e klubit, pasi Gjykat
Jonida Maliqi i shkel këmbën me makinë policit Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi e ftuar nw “Xing me Ermalin” i ka kthyer përgjigje edhe pyetjeve
Hoti: Janë shkelur të drejtat për shtetasit turq Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar lidhur me depërtimin e gjashtë s
PD: Prokuroria ka shkelur ligjin për Florenc Hoxhën Juristi Ivi Kaso, Sekretari për Zgjedhjet në PD, ka përfaqësuar në gjykatë sot protestuesit e arrestuar nga Policia për
Lëvizjet pro-ruse po pengojnë kalimin e marrëveshjes të Prespës Përpara Kuvendit të Maqedonisë paralelisht derisa pritet që të fillojë seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese, vaz
Politikani serb e pranon, mallrat serbe do të zhduken në tregun e Kosovës Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq, ka thënë se shitja e mallrave serbe në Kosovë është praktikisht e ndërprerë.
Vendet më të mallkuara në botë, në këto vende ka shkelur "djalli" Shumë persona kanë dëshirë që të udhëtojnë për të parë vende të reja. Brenda mundësive, ata ia plotësojnë dëshirat v
Ka shkelur rregullat e "Fair Play", Milani rrezikon të gjobitet nga UEFA Milani është në pritje të komunikatës së UEFA-s për dënimin e klubit si pasojë e mosrespektimit të rregullit të Fair Pla
Pesë të vdekur në lindje të Ukrainës. dy janë ushtarë Ukraina ka njoftuar se dy ushtarë të saj janë vrarë dhe një tjetër është plagosur si rezultat i përleshjeve me separatis
Në shpellën ku askush nuk ka shkelur më parë (FOTO LAJM) Tre muaj më parë, tre të rinj vendosën që të shkëlin në një territor të panjohur më parë; në thellësitë e Shpellës së Ar
Goditet me makinë një grua në Shkup Një grua sot rreth orës 11 është shkelur nga një veturë në tregun e gjelbër në lagjen e Shkupit, Gjorgje Petrov. Kalimt
Auditori i Përgjithshëm kapet duke shkelur ligjin Auditori i Përgjithshëm i Kosovës është institucioni më i lartë i kontrollit ekonomik dhe financiar për institucionet pu