999 rezultate për

shkelqyer

Këto ngjyra do të jenë çelësi për të shkëlqyer këtë sezon (FOTO LAJM) Vjeshta e vërtetë ka trokitur dhe ti me siguri para se të shkosh në punë apo shkollë, rri një orë çdo ditë para gardërob
5 mënyra për të shkëlqyer me fundin e gjatë në vjeshtë (FOTO LAJM) Kush tha që fundi i gjatë është simbol i verës? Përkundrazi, edhe në ditët e vjeshtës mund t’ju dhurojë një look vërtet
Iu martua shoqja e ngushtë, pse munguan Gigi dhe Bella në dasmën e Hailey dhe Justin (FOTO LAJM) Modelja Hailey dhe këngëtari Justin Bieber celebruan dashurinë e tyre ditën e djeshme dhe padyshim tërhoqën vëmëndjen e
Zhvillojë një sezon mahnitës, Ajaxi shpërblen Van de Beek Në merkaton verore Donny Van de Beek ishte një nga emrat më të përfolur, me klube të mëdha që treguan interes për talent
BBC: Rritja e futbollit të Kosovës falë të shkëlqyerit, Fadil Vokrri Transmetuesi publik britanik ka shkruar për rritjen e futbollit të Kosovës, e cila, sipas tij, ka ardhur kryekëput falë
De Biasi "skanon" merkaton në Serie A: Juventusi i shkëlqyer Gianni De Biasi ka komentuar merkaton e verës në Serie A. Në një reagim për "Derbyderbyderby", ish-trajneri i Kombëta
"Çmenduri", ja si përfundojnë vajzat kur dehen (FOTO LAJM) Të gjithë kemi me shumë se një rast të çuditshëm, ku u tregojmë njerëzve për situata të sikletshme që kalojmë pas një mb
Rrushi burim i shkëlqyer i vitaminës C dhe vitaminës B Vera është sezoni që na sjell frutat dhe perimet më të larmishme, dhe një nga ushqimet më të preferuara është edhe rrush
Keni probleme me stamakun, këto fruta kanë veti të shkëlqyera tretëse Përveç medikamenteve apo kurave të ndryshme, ka dhe disa fruta që mund të ndihmojnë në procesin e tretjes. Frutat e mal
Dështoi te Reali, Ajax ofron 20 milion euro për ta bërë të tijin Pas zërave ka ardhur oferta. Ajax-i i ka propozuar 20 milionë euro Real Madridi-t për të Martin Odegaard. Norvegjezi
Juventusi nuk ka ndërmend ta lëshojë talentin Kean, i trefishon pagën vjetore Moise Kean po kalon një formë të shkëlqyer. Sulmuesi 19-vjeçar ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në dy muajt e fundit, te
Çfarë "perle" e Xavi-t, spanjolli nuk i harron golat (VIDEO) Edhe pse është në moshën 39-vjeçare, Xavi Hernandez vazhdon t’i mrekullojë tifozët me klasin e tij. Ish-kapiteni i B
Neymar i shkel syrin Barcelonës: Sezonet në "Camp Nou" ishin të shkëlqyera Neymar duket se është lodhur nga PSG dhe mendon për Barcelonën: "Sezonet në Katalonjë ishin të shkëlqyera, ne ishim
Pacolli vjen vërdallë nëpër Afrikë por asgjë konkrete, lartëson Senegalin Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli sot ka zhvilluar një sërë takimesh me
Rezultate të shkëlqyera, Qeveria e Kosovës shpërblen kombëtaren me 500 mijë euro Në mbledhjen e ditës së sotme të Qeverisë së Kosovës është miratuar vendimi që shpërblen përfaqësuesen e futbollit me 50
Sukaj realizon golin e parë me fanellën e Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avanatzh ndaj Kastriotit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin e Vlorës. Ishte Xhevahir S
Taulant Balla: Dako nuk arrestohet por do të rizgjidhet kryetar i Durrësit "Numri 2" i Rilindjes, Taulant Balla është shumë i kënaqur me punën që ka bërë Vangjush Dako, ndaj sipas tij ai meriton
Klopp: Solskjaer po bën punë të shkëlqyer te Manchester United Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se Ole Gunnar Solskjaer, e meriton ta drejtojë një klub të madh. “Edhe
A pati apo jo tradhti? Rezart Veleshnja sqaron furtunën në Instagramin e tij Pati shumë spekulime për aktorin Rezart Veleshnja dhe skandalin që ndodhi me Instagramin e tij. Vetë aktori deklaroi
Anulohet autostrada Thumanë-Kashar, fondi kalon për studentët Ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka njoftuar ndërprerjen e PPP të aksit Kashar-Thumanë.