999 rezultate për

shkelqim

Sarri: Ronaldo ka rifituar fuqitë, tani duhet të rikthejë shkëlqimin Cristiano Ronaldos i duhet ta rigjejë shkëlqimin tani pasi që është në gjendje shumë të mirë fizike përsëri, sipas trajn
Ka humbur shkëlqimin te Reali, Juventusi pret krahë hapur yllin brazilian Për vite më radhë krijuan një dyshe te frikshme në krahun e majtë tek Reali i Madridit, Marcelo dhe Ronaldo mund të riba
Burri kërkon të kthehet, gruaja: Më fiku cigaren në ballë Formati ka ndryshuar pak në pjesën e dytë të rubrikës "Ka Një Mesazh Për Ty", sepse sot në studio e para vjen Mirlinda,
Brenda bandës së Habilajve: Shkëlqimi dhe rënia e kushërinjve të Tahirit Më 25 tetor 2013, ora 10 e darkës, katër shqiptarë po udhëtonin me dy makina në Itali shumë të mërzitur. Ata e konsidero
BBC: Shkëlqimi i këtij populli të ri dhe me shumë probleme nga Ballkani në skenat më të mëdha të futbollit Kosova po ecën me hapa galopante. Vetëm 3 vite nga pranimi në UEFA dhe në FIFA, është pranë realizimit të një objektivi
Paguani pak dhe shëndrrisni shumë me këto 5 highlighter Se vera mori fund, s’do të thotë se duhet të ndaloni së shkëlqyeri. Pse të ndaloni kur highlighter-at e mëposhtëm janë k
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit publikon mesazhin e aktorit Shkëlqim Basha: Na mbështet (VIDEO) Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit dhe aktivistë të shoqërisë civile po vijojnë rezistencën e tyre kundër shembjes së godin
Rikthehet dosja e ish-gjyqtarit Shkëlqim Miri, kërkohet konfiskimi i 30 mln lekëve Dosja e ish- gjyqtarit Shkëlqim Miri është rikëthyer ditën e sotme përsëri në gjykatë. Eshtë prokurori Klodjan Braho
Vjehrra i vjedh shkëlqimin Kinsey Wolanskit, shfaqet në super-formë në bregdet (FOTO LAJM) E njohur në "Instagram" me emrin Elena Z, e ëma e Vitaly Zdorovetskiy, të dashurit të modeles Kinsey Wolanski, po merr f
E TRISHTË/ Kur Venecias i humb shkëlqimi (FOTO LAJM) Venecia është qyteti më unik dhe më i pazakontë në botë, ai është i ndërtuar mbi ujë, në një lagunë të cekët të Detit Ad
EMRAT/ Ky është viktima dhe dy të lënduarit nga aksidenti tragjik në Fier Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fier
Kanë humbur shkëlqimin? Si të kujdeseni për bizhuteritë tuaja Aksesorët që i doni, por që u janë dëmtuar nuk e kanë humbur shkëlqimin përgjithmonë. Mund t`i ktheni në jetë me ndihmën
Ulet dënimi për ish-gjyqtarin Shkëlqim Miri, lirohet për 15 ditë Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda vendosi të ul dënimin për ish-gjyqtarin Shkëlqim Miri duke e dënuar me 8 muaj burg.
Inter dhe Schalke i vihen pas Gjimshitit pas shkëlqimit ndaj Juventusit Berat Gjimshiti shkëlqeu ndaj Juves por mbi të gjitha po tregon rritje ndeshje pas ndeshje. Prej kohësh qendërmbrojt
Aksident i frikshëm në Gjirokastër, këmbësori në luftë me vdekjen Një aksident ka ndodhur në rrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë. Një makinë ka aksidentuar një këmbësor. Automjeti t
Ish e dashura e Simone Zazës, shpërthen në Instagramin (FOTO LAJM) Simone Zaza e ka humbur shkëlqimin e dikurshëm, kur ishte pjesë e rëndësishme e Italisë. Por bashkë me shkëlqimin ka
Akuza: "Kryebashkiaku i Pogradecit, pallat 13-katësh pa leje" “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së mërkurës ndërtimin e një pallati 13-katësh pa leje në Pogradec, në pronësi të vëllezë
Transoqeanikët, shkëlqimi dhe shkatërrimi i flotës tregtare shqiptare Nga Leonard Veizi Të dilje jashtë shtetit me një anije tregtare, për një shqiptar në breg të detit ishte ëndërr, pady
Uji i shiut, i jashtëzakonshëm për fytyrën dhe flokët Mund të tingëllojë çuditshëm, por uji i shiut ka disa vlera shëndetësore për fytyrën dhe flokët. Uji i shiut nëse aplik
Flet Vrsaljko pas shkëlqimit me Interin: Më duhet kohëtë arrij formën e duhur Mbrojtësi i Interit, Sime Vrsaljko, ka folur pas barazimit 2-2 ndaj Torinos, ku ka thënë se i duhet ende për të arritur