999 rezultate për

shkelqejne

Po martohet djali i Remzie Osmanit, dalin fotot e para të nuses dhe dhëndrit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani sot po marton djalin e saj të vetëm, Hamzën. Sonte ata do të m
Futbollistët shqiptarë shkëlqejnë në festën e Krishtlindjeve të Lazios (FOTO LAJM) Në mbrëmjen e djeshme ekipi i Lazios, ka festuar Krishtëlindjet. Mes shumë të ftuarve, binin në sy edhe lojtarët shqipta
Më e mirë njëra se tjetra, motra dhe mami i Elita Rudit shkëlqejnë në dasmën me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe reperi Gjiko, emri i vërtetë i së cilit është Asdren Gjikolli, kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre mbr
Shkëlqejnë shqiptarët, pas Shaqirit shënon edhe 19-vjeçari i Bayernit (VIDEO) Shaqiri na ka surprizuar të gjithëve me golin e mrekullueshëm që shënoj në debutimin e tij të parë me Liverpool. Por
Flori kush?! Elvana flet për të dashurin e ri dhe sytë i shkëlqejnë (VIDEO) Flori kush? Elvana Gjata duket më e lumtur se kurrë më lidhjen e re me djalin misterioz. Pavarësisht se ajo është fa
Enver Hoxhaj për golin e Januzajt: Me kosovarët shkëlqejnë të gjithë Mesfushori me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj debutoi me gol në Kampionatin Botëror, teksa ndëshkoi kombëtaren e Angli
STATISTIKË / Dy maestrot e Manchester Cityt që po shkëlqejnë këtë sezon Manchester City po kalon një nga momentet më të bukura si një klub që është krijuar. Skuadra e Guardiolas mbrëmë mor
Notat e kuqezinjve, shkëlqejnë të gjithë lojtarët Portali “Tuttomercatoweb” ka publikuar notat për paraqitjen e kuqezinjve ndaj Lihtenshtejnit, duke nxjerrë mes lojtarëve
“Fli i qetë shoku Enver, bijtë e tu do vijojnë të shkëlqejnë për rrënimin e vendit” Për deputeten e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi, ministrat e rinj të kabinetit Rama janë bijtë e diktatorit Enver dhe
Interistët shkëlqejnë në fushë dhe rrëzohen në ujë Disa lojtarë të Interit janë të preokupuar me ekipin e tyre, por disa të tjerë shijojnë çdo moment deri në momentin e nd
Zjarr dhe akull, Bella Hadid dhe Lily Aldrige shkëlqejnë në Venecia (FOTO LAJM) Që të dyja modele shumë të njohura dhe të suksesshme, vajzat u shfaqën në një festë modë në Venecia duke shkëlqyer.
Nora dhe Roberti shkëlqejnë sëbashku (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale mbrëmjen e djeshme kanë qarkulluar disa fotografi të këngëtares Nora istrefi ku ajo duket e mahnitshm
Xhensilës i shkëlqejnë sytë nga dashuria për Besin: Jo një, por dy dasma do bëjmë (FOTO LAJM) “7 vite të bekuara për mua” i quan këngëtarja Xhensila Myrtezaj vitet me partnerin e saj, Besin, me të cilin këtë vit do
Rama "ngacmon" vajzën nga Kamza: Pse të shkëlqejnë sytë… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me një grup të rinjsh të qendrës rinore ‘ATA’ në Kamzës. “Është e gabuar
Përdorni açetonin për t'i bërë pasqyrat të shkëlqejnë nga pastërtia Për çdo amvisë, pastrimi i pasqyrave të shtëpisë është një pune paksa e vështirë, pasi bëhen me njolla shumë shpejt.
Rita dhe Elena Ora shkëlqejnë në Londër (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora bëri edhe një dalje të guximshme të modës mbrëmjen e djeshme kur mori pjesë në
Hysaj dhe Memushaj shkëlqejnë, ja notat që morën Dita e sotme ka qene e shënuar për dy futbollistë të kombëtares sonë Hysaj dhe Memushaj, të cilët kanë shkëlqyer. Me
Ronaldo dhe Rodriguez shkëlqejnë në tapetin e gjelbër të FIFA-s (FOTO) Yjet e futbollit mbrëmë ishin të pranishëm në ceremonin ë zhvilluar në Zurich, aty kur Ronaldo triumfoi si lojtari më i
Ja si të kemi dhëmbë të bardhë që shkëlqejnë (VIDEO) Higjiena e dhëmbëve është me rëndësi, pasi mund të parandalojë infeksionet të hyjnë në trup. Studimet kanë treguar se
United në gjysmëfinale, shkëlqejnë Ibrahimovic dhe Martial (VIDEO) Manchester United ka mposhtur West Hamin në "Old Trafford", në Kupën e Anglisë. Ekipi i Jose Mourinhos fitoi me rezul