999 rezultate për

shkelma

"Pse i shkruajte të dashurit tim?", sherr me grushte e shkelma mes vajzave në Tiranë (VIDEO) Një sherr mes vajzave minorene ka ndodhur në Tiranë. Dy vajza vetëm reth 15 vjeçe janë zënë me njëra tjetrën duke u godi
Shkelma dhe grushta gruas së panjohur në Fier, shpallet në kërkim biznesmeni (VIDEO) Një ngjarje e shëmtuar raportohet të ketë ndodhur në Spitalin e Fierit. Një burrë ka dhunuar me shkelma dhe grushte n
Burri qëllon me shkelma e grushte një grua: E goditi vetëm për një fjalë! (VIDEO) Një ngjarje e shëmtuar raportohet të ketë ndodhur në Spitalin e Fierit. Një burrë ka dhunuar me shkelma dhe grushte
Gruaja në Tiranë "mbyt" në shkelma e grushte bashkëshortin (VIDEO) Diçka e pazakontë është filmuar sot në rrugët e kryeqytetit, teksa një grua dhunonte fizikisht një burrë. Ngjarja ka
Sherr masiv mes Tiranës, një grup djemsh godasin me grushta e shkelma një të ri (VIDEO) Një sherr i madh mes disa të rinjsh ka ndodhur në Tiranë. Sipas një videoje të publikuar në media, shihet sesi mbi 4
Shkelma e grushta, sherr masiv mes të rinjve në ish-Bllok (VIDEO) Një sherr midis disa të rinjve është kapur nga kamerat e celularëve të disa qytetarëve në zonën e ish-Bllokut. Në pa
Goditi me shkelma gruan shtatzënë, arrestohet shqiptari Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne. Mediat
"Më morën me shkelma, kam frikë të jetoj këtu", gruaja rrëfen tmerrin e grabitjes Mrik Ndoja është gruaja nga Puka e cila ra pre e grabitjes dhe dhunës nga disa persona të maskuar. Ajo ka deklarhar se a
Shqiptari rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy
Pamje skandaloze: Njëri mban e tjetri e gjuan, polici qëllon me shkelma të arrestuarin (VIDEO) Një video skandaloze po bën xhiron e rrjetit. Sërish policia e Shtetit në mes të qytetit është filmuar teksa ushtron
Shkelma dhe grushte, degjeneron në përplasje fizike protesta te Ministria e Brendshme (VIDEO) Ka degarduar në përplasje fizike protesta që po zhvillohet në këto momente të Ministria e Brendeshme. Nga pamjet shih
Sherri me grushte e shkelma: Polici dyshonte se i ngacmonte të dashurën! (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku një person u dhunua nga një polic pas nj
Kush do të fitonte në përballjen Ali - Tyson? Djali i Muhammad: Babai im do ta kishte marrë me shkelma në prapanicë Djali i Muhammed Ali është përfshirë në debatin se kush do ta fitonte përballjen reale të peshave të rënda midis babait
Grushta, shkelma dhe 8 kartona të kuq: Çfarë ndodhi në "Copa Libertadores" (VIDEO) Një incident tepër i shëmtuar u regjistrua në derbin e Porto Alegres mes Gremios dhe Internacional, e cila përfundoi në
17 vjeçaret "godasin" sërish, shkelma e grushte në mes të shkollës (VIDEO) Njw sherr mes dy 17 vjeccareve ka ndodhur ditwn e djeshme nw Stacionin e Autobusëve në Gjakovë. Vajzat, nxwnwse tw nj
Trajneri zbret mbi akull, shkelma e grushta ndaj ekipit të 11-vjeçarëve (VIDEO) Dhuna në sport është kthyer në një "trend" ditët e fundit. Megjithatë, ajo që vjen nga Ukraina është me të vërtetë alarm
"Dhunohet" Ermal Mamaqi, moderatori ka kaluar një natë të sikletshme (FOTO LAJM) Aktori Ermal Mamaqi me dozën e humorit që asnjëherë nuk i mungon, na ka treguar se mbrëmjen e djeshme nuk ka kaluar një
3 persona rrahin barbarisht me grushta dhe shkelma të riun në Berat (VIDEO) Pamje të rënda janë publikuar ku shihet se si disa të rinj dhunojnë barbarisht një bashkëmoshatarin e tyre. Ngjarja e
Çifti britanik lë nam mes autobusit, zihen me shkelma dhe grushta Një çift i dehur ka shkaktuar panik dhe kaos në autobusin e aeroportit të Alicante. Pamjet tronditëse shfaqin një çi
Shkuan për të marrë paratë, pronari i kap me shkelma dhe i nxjerr jashtë (VIDEO) Peter Waller ka në pronësi prej 30 vitesh një dyqan të vogël në Middlesbrough. Një natë, aty ia behin dy grabitës, t