999 rezultate për

shkatĂrron

Liverpooli shkatarron Swansea dhe renditet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpool u është kthyer fitoreve në Premier League, duke mposhtur Swansean me rezultatin e thellë 5-0 në "Anfield Road"
Interi shkatarron Chievon dhe merr kryesimin e Serie A (VIDEO) Interi ka shpartalluar sot skudrën e Chievos me rezultatin e përgjithshëm 5-0 në "Giuseppe Meazza" për javën e 15-të në
Man United përmbysë dhe shkatarron Newcastlen Manchester United ka fitura bindshën kundër Qymyrxhinjve në "Old Trafford" Ishin miqtë që e hapnin sfidën me golin e