999 rezultate për

shkarkuar

Njihuni me 10 aplikacionet më të shkarkuara për iPhone 10 aplikacionet kryesore për iPhone muajin e kaluar regjistruan 78 milion shkarkime. Sipas Priori Data, në krye të l
E bujshme / Peter Pacult thuajse i shkarkuar pas përplasjes me Gjicin Peter Pacult është thuajse i larguar nga Kukësi. Mësohet se pas një përplasjeje që ka pasur me presidentiin Safet Gjici,
Largohet Conte, shikoni sesa para ka humbur Chelsea për trajnerët e shkarkuar (FOTO LAJM) Chelsea zyrtarisht e ka larguar nga drejtimi i skuadrës teknikun italian, Antonio Conte. Ky ishte një largim paksa i çud
Liroi shpërndarësit e drogës, shkarkohet drejtori i burgut Drejtori i burgut të Strugës, Armend Shaqiri është shkarkuar ditën e sotme nga puna. Në vendimin e Qeverisë thuhet s
Me dorë të hekurt, Rama shkarkon 6 drejtorë 6 drejtorë janë shkarkuar ditën e sotme nga puna. Kryeministri Edi Rama ka thirrur ditën e sotme në një takim drejtue
Polici shtyp me makinë të dyshuarin, shkarkohet (VIDEO) Një polic është shkarkuar nga puna pasi ka aksidentuar me makinën e shërbimit një të dyshuar. Ngjarja ka ndodhur më 1
Capello: Zidane bëri zgjedhjen e duhur tek Real Madrid Fabio Capello beson se Zinedine Zidane kishte të drejtë të largohej si trajner i Real Madridit - "pa fitimin e tretë të
20 milionë lekë tepër, zbardhet vendimi për gjyqtarin e shkarkuar të Apelit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka zbardhur vendimin për shkarkimin e gjyqtarit të Apelit të Durrësit, Besim Trezhnje
Polici ishte shkarkuar nga puna para 46 vitesh, gjykata merr vendimin që të paguhet Një gjykatë në Australi ka vendosur që ish-dedektiviv Denis Ryan të paguhet për 46 vite punë pasi është shkarkuar pa të
Shkarkohet kreu i Hipotekës në Berat Minnistria e Drejtësisë ka shkarkuar nga puna drejtuesin e hipotesës në këtë qytet. Mësohet se kreu i Hipotekes se B
Calderon: Perez nuk ka për ta shkarkuar Zidanin Ramon Calderon beson se Zinedin Zidane nuk do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Real Madridit derisa aty është pres
LDK kërcënon Haradinajn, nëse kalon demarkacioni je i shkarkuar Lidhja Demokratike e Kosovës ka thënë se Parlamenti po lë në gjysmë seancat sepse nuk ka pajtueshmëri tek koalicioni qev
Memli përpiqet të thotë se bordi i shkarkuar nuk kishte lidhje me PDK-në Shkarkimit e bordit të Agjencisë së Akreditimit, kryeministri Ramush Haradinaj dhe ministrit të Arsimit Shyqiri Bytyqi e
PDK nuk heq dorë kundër NISMA-s, frikë për zgjedhje të parakohshme Është komplikuar edhe më shumë miratimi në Parlament i Bordit të Agjencisë së Akreditimit. Kjo për shkak se partia më e
"Tërmet" brenda Top Channel, Blushi shkarkon zyrtarisht Endri Xhafon Ditën e sotme është shkarkuar nga puna si drejtor i informacionit në Top Channel, Endri Xhafo. Burime brenda Top Chan
Reagon qeveria: Nuk e kemi shkarkuar ministrin Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, nuk do të shkarkohet nga pozita e tij. Kjo është konfirmu
Zv.ministri i shkarkuar sulmon të afërmin, nuk të flas më kurrë me gojë Zëvendësministri i Arsimit, Mustafë Myrtaj, i shkarkuar dje nga kryeministri, ka thënë se nuk ka marrë asnjë arsyetim pë
Zv.ministri i shkarkuar akuzon edhe Duda Baljen si bashkëpunëtore të Serbisë Ish-zëvendësministri i Ministrisë së Administratës Publike, Numan Baliqi, nga komuniteti boshnjak i cili u shkarkua me n
Braçe sulmon hapur prokurorin e shkarkuar të Elbasanit Ditën e sotme gjatë mbledhjes së Komisionit të Ekonomisë anëtarët janë përfshirë në debate për çështjen e kryeprokurores
Bilall Kasami shfaqet triumfues ndaj grupit të Shkupit (VIDEO) Gjatë fjalës së tij, Bilall Kasami i shkarkuar nga anëtarët e partisë tha se nuk ka konflikt brenda Besë-s, por një garë