999 rezultate për

shkarkua

Pafund rezultate negative, Parma shkarkon Liveranin Fabio Liverani është shkarkuar nga Parma, kjo pasi që ka pasur mungesë të rezultateve pozitive. Me vetëm 2 fitore në
Pas Ilir Allkjas, një tjetër mjek shkarkohet në QSUT (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të mjekut Ilir Allkja nga detyra në QSUT, një tjetër mjek ka pasur fatin e tij. Mësohet se nga detyra
Berat Buzhala: Jam i sigurt, Edi Rama shkarkoi Besa Shahinin dhe Gent Cakajn! Gazetari kosovar, Berat Buzhala deklaroi se kryeministri se kryeministri Edi Rama e ka shkarkuar ish-ministren e Arsimit
Ish-deputeti i PD: Ilir Allkja u shkarkua për agjitacion e propagandë Partia Demokratike ka reaguar pas pushimit nga puna të mjekut Ilir Allkja. Nëpërmjet një postim në Facebook, ish-deputet
U shkarkua nga PSG-ja, Tuchel menjëherë gjen ekipin e ri Tomas Tuchel nuk është më një trajner i PSG-së, ndonëse ende mungon një komunikim zyrtar nga klubi francez. Gjermani
U shkarkua nga vettingu, Besnik Muçi ngre padi në Gjykatën Administrative Ish-gjyqtari Besnik Muçi i cili u shkarkua nga vettingu ka bërë padi në Gjykatën Administrative kundër vendimit të KPK d
U dorëhoq apo u shkarkua? Rrëfehet Sandër Lleshaj Ministri i Brendshëm në detyrë Sandër Lleshaj ka folur sot në “Real Story” në News24 për vendimin për t’u dorëhequr nga
Rama e bëri zv/ministër, pse Besart Kadia u shkarkua nga Basha 1 vit më parë Kryeministri Edi Rama emëroi sot zv/ministër të Financave, Besart Kadinë, një emër që shkaktoi jo pak habi në rrjetet so
U shkarkua nga KPK, gruaja e Ardian Fullanit humbet betejën edhe në KPA Ish-anëtarja e Gjykatës së Lartë Arjana Fullani ka humbur betejën me KPA. Kolegji posaçëm i apelimit ka cilësuar të d
Gjyqtarëve dhe prokurorëve të shkarkuar nga Vettingu u pezullohet për 5 vjet licenca Një lajm jo i mirë për të gjithë prokurorët dhe gjyqtarët e shkarkuar nga Vettingu. Këshilli Kombëtar i Dhomës së Avo
U shkarkua nga KPK, gruaja e Fullanit nuk dorëzohet dhe bën kërkesën e re Gjyqtarja Ariana Fullani ka depozituar në KPA kërkesën për pezullimin e shkarkimit të saj nga Komisioni i Pavarur i Kual
U shkarkua nga KED, posti i ri që zgjodhi Dvorani Ish-gjyqtari i Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani ka zgedhur Gjykatën Administrative të Apelit të Tiranës për t'ju rikthy
Rama rikthen drejtoreshën e shkarkuar në Vlorë, e thotë "troç": Emrat i vendos unë Drejtoresha e tatimeve Vlorë është rikthyer në detyrë nga kryeministri Rama, e shkarkuar më herët në vitin 2018, për shk
E shkarkuan nga detyra, ish-zëvëndës ministrja shpall partinë e re feministe me bikini (VIDEO) Ish-zëvendës ministrja e shkarkuar e infrastrukturës në Ukrainë, Aleksandra Klitina, duket se e ka rimarrë veten nga shk
E shkarkuan, Vjosa Osmani kërkon të shohë votat e atyre që votuan (FOTO LAJM) Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka kërkuar nga Kryesia e LDK-së rezultatet e shkarkimit të saj nga pozita e nënkryet
U shkarkua, Dvorani u lë "amanetet" ish-vartësve të tij Ish-kreu i KED, Ardian Dvorani ka raguar lidhur draft-opinionin e publikluar pak ditë më parë nga Komisioni i Venecias,
U shkarkua, Osmani tregon nëse do vazhdojë të jetë anëtare e LDK-së Dy ditë pas shkarkimit të saj nga pozitat udhëheqëse në LDK, kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk ka tregua
Askush nuk është në djeni, në celularët tuaj është shkarkuar një gjurmues Një gjurmues është instaluar në telefonat inteligjentë, edhe pse përdoruesit e këtyre aparateve nuk e kanë shkarkuar dhe
U shkarkua, reagon Osmani: Frikacakë, shihemi në garën zgjedhore Vjosa Osmani ka reaguar pas shkarkimit që sot ia bëri Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së nga pozitat drejtuese në parti
Pse u shkarkua nga Vettingu nëna e Hajdarit? E dogjën dy vizat e revokuara nga SHBA dhe pasuria Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot të shkarkojë nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Fatmir