999 rezultate për

shkarkohej

Rai3: Kokaina "Made in Elbasani" do shkarkohej në portin e Vlorës dhe të Durrësit (VIDEO) Vitet e fundit mediat italiane e kanë shkruar disa artikuj për drogën që vjen nga Shqipëria në vendin e tyre. Në edic
Alexis Sanchez kishte vënë bast me shokun e skuadrës se Mourinho do shkarkohej "The Sun", ka bublikuar një lajmt të pazakontë sot teksa ka bërë bujë në Angli. Prestigjozja britanike shkruan se ka qen
U tha se do shkarkohej, çfarë bën Presidenti Meta një ditë pasi nuk dekretoi Lleshin Mbrëmjen e djeshme presidenti Ilir Meta ka vendosur të mos e dekretojë emrin e ri për ministër të Brendshëm, Sandër Lles
Ylli i Realit akuzohet për komplot ndaj trajnerit që ai të shkarkohej Një skandal i vërtetë është zbuluar në kombëtaren e Kosta Rikës. Tre lojtarë mes tyre edhe Keylot Navas i Real Madrid më
Shpërthen tuneli në Kinë, 20 viktima Shpërthimi në një tunel në Kinën jug-lindore ju ka marrë jetën 20 punonjësve ndërsa kanë mbetur të plagosur disa të tjer