999 rezultate për

shkarkimit

Edhe një gjykatës drejt shkarkimit, nuk plotëson kushtin e thjeshtë për pasurinë KPK ka zhvilluar ditën e sotme seancën dëgjimore ndaj anëtarit të Gjykatës së Lartë, Artan Brocit. Trupa gjykuese përbëh
Nëse tërmetet do të çajnë digat, mësoni skenaret e përmbytjes në Shqipëri Tërmetet, sasitë e mëdha të reshjeve, rrëshqitjet e masave të mëdha të dheut apo avaritë në portat e shkarkimit apo turb
Conte profesionist i vërtetë, mesazh emocionues pas shkarkimit nga Chelsea Antonio Conte u shkarkua pas dy vitesh nga klubi i Chelseas dhe tashmë vendin e tij e ka zënë një tjetër italian, Mauriz
Anija e arratisur nga Shqipëria kapet në Kroaci Anija siriane e cila u arratis nga brigjet e Shqipërisë disa ditë më parë është bllokuar në Kroaci. Ajo ndodhet në ra
Prençi i përvishet Xhaçkës pas shkarkimit: Emërimi i Çakos i paligjshëm! Ditën e sotme u bë me dije shkarkimi i drejtorit të Emergjencave Civile, Shemsi Prençi dhe në vend të tij u emërua Haki
Lopetegui flet pas shkarkimit: Jam shumë i trishtuar Julen Lopetegui u shkarkua nga detyra e trajnerit të Spanjës ditën e sotme, për faktin se ai nuk e kishte njoftuar presi
Reagon Sergio Ramos pas shkarkimit të Lopeteguit Kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, ka reaguar përmes një postimi në rrejtët sociale pas shkarkimit të Julen
Mësohet arsyeja e shkarkimit për trajnerin e Spanjës Vetëm pak minuta më parë është bërë shkarkimi i trajnerit të Spanjës, Julen Lopetegui. Tashmë skuadra është në momen
Kingu i qeverisë drejt shkarkimit: Çfarë pritet të ndodhë në shtator? Pak javë më parë Edi Rama paralajmëroi ndryshime në qeveri. Ndërkohë që priten këto ndryshime, në mediat kanë nisur t
Rama sulmon Prokurorinë e Krimeve të Rënda pas shkarkimit të Hajdarmatajt Kryeministri Rama ka bërë akuza të rënda ndaj Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me atë që ai e cilësoi taposje e he
Njerëzit e PDK-së kundër shkarkimit të bordit, Haradinaj ua tregon vendin Koalicioni qeveritar është përplasur rreth vendimit të Ministrisë së Zhvillimit Ekonimik për shkarkimin e bordit të drej
Sevilla shkarkon Vincezon Motellan Sevilla ka shkarkuar trajnerin Vincenzo Montella pas një ecurie me rezultate shumë të dobëta. Mobntellan do ta zëvdnë
Beqaj drejt shkarkimit, ky mund të jetë ministri i ardhshëm Aktakuza e ministrit të Inovacionit, Besim Beqaj në rastin “Pronto”, ka bërë që PDK-ja ta shqyrtojë shkarkimin e tij. N
U shkarkua tërë bujë, Rama rikthen Haki Çakon Ish drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako u shkarkua në fillim të këtij viti me propozim të ministrit
Ky emër do ta zëvendësojë Flamur Sefajn (FOTO LAJM) Behgjet Pacolli ka zgjedhur emrin e ri në krye të ministrisë së Punëve të Brendshme pas shkarkimit të FLamuar Sefajt.
Heynckes falenderon Ancelottin për ekipin që i la pas shkarkimit Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, ka shprehur mirënjohje për Carlo Ancelotti për ekipin që i la pas shkarkimit.
Rritje taksash e falimentime biznesesh, Arben Ahmetaj drejt shkarkimit? Prej disa muajsh, qeveria Rama dhe ministria e Financave është përballur me kritika të rënda në lidhje me mirëqënien eko
Pas shkarkimit, Tillerson thyen heshtjen me kritika ndaj Rusisë Ish-sekretari amerikan i Shtetit Rex Tillerson i shkarkuar sot nga detyra, thotë se do të kthehet në jetën private, duke
Ish-ministri i LSI-së si ndahet Ramës pas shkarkimit, e ndjek nga televizori Ish-ministri i Drejtëisë, nga radhët e LSI-së Ylli Manjani, ka reaguar nëpërmjet një Twitter-in për këmbënguljen e mbrëm
PSG ka një kusht për Emeryn që ti shpëtojë shkarkimit në fund të sezonit Paris Saint Germain i vendos ultimatum trajnerit Unay Emery. Nurmi një i stolit të klubit parizien pati luksin të zhvill