999 rezultate për

shkaqet

Laçiani ekzekutohet me armë në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Zall Xhuxhë në Fan – Mirditë. Eshtë vrarë me armë zjarri shte
Studenti gjendet i pajetë brenda universitetit Një student është gjetur i vdekur brenda universitetit ‘Canterbury’ në Zelandën e Re. Studenti ka humbur jetën dy mua
Çfarë ndodh me trupin tuaj kur keni fryrje barku (FOTO LAJM) Fryrja e barkut është një nga gjendjet më të shpeshta të shumë prej nesh, ku 10-30% e popullsisë botërore vuajnë sistema
Zhduket 2-vjeçarja shqiptare në Greqi, nuk dihen ende shkaqet (FOTO LAJM) Mediat greke raportojnë për një ngjarje të rëndë, ku në fokus të saj është një vajzë vetëm 2 vjeçe me origjinë nga Shqip
Shkaqet kryesore pse vagina ka dhimbje Është koha për të përfunduar misterin dhe konfuzionin që rrethon dhimbjen e vaginës dhe të deshifroni pse pjesët tuaja p
Shkëndija në krizë, presidenti Destani formon grupin punues për të hetuar shkaqet Pas paraqitjeve të dobëta të skuadrës së Shkëndijës gjatë kësaj vere, si në ndeshjet evropiane, ashtu dhe në ndeshjet e
Vdes pushuesi nga Amerika në Sarandë Një pushues amerikanë ka ndërruar jetë në qytetin e Sarandë. Pushuesi amerikane është i moshës 62-vjeçare dhe sipas të d
Vdes 43 vjeçari në Tiranë, policia zbardh shkaqet Një 43 vjeçar nga Tirana ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme për shkak të kontaktit më rrymën elektrike. Burime
Autobusi u shkrumbua nga flakët në "Rrugën e Kombit", kompania tregon shkaqet Një autobus i linjës Tiranë- Prishtinë shpërtheu në flakë këtë pasdite në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi rreth orës
Aksident i rëndë ne Peqin, ka të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Sinaballaj, të Peqinit. Mësohet se një automjet ka goditur një ka
Shkrumbohet automjeti në Bilisht Një automjet tip "Hunday" në pronësi të D.A. është djegur përpara banesës. Mjeti është djegur pak pas mesnate, në orë
Makina përplaset me pemën në Tiranë, 4 të plagosur Katër persona kanë mbetur të plagaosur si rezultta i një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 19:50 në afërsi të rrethrrot
Shkaqet që mund t’iu lënë të vdekur gjatë seksit Çdo vit vdesin regjistrohen mira raste të vdekjes gjatë marrëdhënieve seksuale. Shkaqet janë të ndryshme por më të za
Shkaqet që mund t’iu lënë të vdekur gjatë mardhënieve seksuale Çdo vit vdesin regjistrohen mira raste të vdekjes gjatë marrëdhënieve seksuale. Shkaqet janë të ndryshme por më të
Albana Osmani largohet nga Top Channel, shkaqet (FOTO LAJM) Albana Osmani është një ndër emrat që është shfaqur në ekranin e Top Channel që në themelim të këtij televizioni. Sot
Ju kruhet vazhdimisht lëkura, mësoni shkaqet A keni kruarje të vazhdueshme në shumë zona të trupit tuaj? Shkaqet mund të jenë të shumta. Kruajtja ndodh kur një reaks
Zbulohen shkaqet e vdekjes së futbollistes nga shqiptare Florijana Ismaili është mbytur në liqenin e Comos në Itali, ku kishte shkuar për t’u freskuar të shtunën pasdite me një
Aksident tragjik në Itali, vdes shqiptari (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur mësohhet të ketë ndoshur në autostradën A1 Milano-Napoli, në Parma. Shqi
Shpërthimi i tritolit trondit Vlorën Një shpërthim i fuqishëm tritoli është ndjerë në orët e vona të natës në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në një
Ndahet nga jeta ylli i WWE, mister shkaqet e vdekjes Në javët e mbetura do të ketë të njëjtën impenjim skuadra apo do t’iu jepet hapësirë lojtarëve më pak të aktivizuar?