999 rezultate për

shkaqet

Gjendet një trup i pajetë në Elbasan, mister shkaqet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një trup i pajetë është gjetur në aksin rrugor Elbasan- Librazhd . Sipas b
Dhimbja e bezdisshme e fytit në mëngjes: Shkaqet dhe shërimi! Asgjë nuk është përtrirëse sesa një gjumë i rehatshëm i natës. Mirëpo, kur zgjohemi me dhembje në fytin që duket i thatë
Digjet gjatë natës makina e biznesmenit në Elbasan Një makinë është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se mjeti “Porsche Aa 007” me targa AA 007 është n
Cilat janë shkaqet e duarve të fryra në mëngjes? Të zgjohesh me duart e fryra e të pyesësh veten: çfarë po më ndodh? Kjo situatë tipike mund të ndodhë, madje, shpesh na
Cilat janë shkaqet e djersitjeve të natës, kur duhet të shqetësoheni? Djersitjet e natës i referohen çfarëdo djersitjeje të tepërt, që ndodh gjatë natës. Megjithatë, në qoftë se dhoma e gjum
Aksident në Himarë, makina përplas këmbësorin Një aksident ka ndodhur në zonën e Himarës, pranë spitalit të vjetër. Raportohet se një këmbësor është përplasur nga
Dhimbja shqetësuese e fytit në mëngjes: Shkaqet dhe shërimi Asgjë nuk është përtrirëse sesa një gjumë i rehatshëm i natës. Mirëpo, kur zgjohemi me dhembje në fytin që duket i thatë
Mbytet një i ri në liqenin e Shkodrës Një tjetër i ri është mbytur ditën e sotme, një 24-vjeçar raportohet se është mbytur në liqenin e Shkodrës. Ngjarja e
Gjendet i mbytur një i ri në Durrës, nuk dihen shkaqet e ngjarjes Një i ri është gjetur i pajetë sot në Durrës. Ngjarja është raportuar në lagjen nr.15, Durrës, në vendin e quajtur "
Barku i fryrë dhe i fortë: Të gjitha shkaqet, simptomat dhe si ta parandaloni atë Nuk është gjithmonë e lehtë të bësh një diagnozë nëse nuk shoqërohet me simptoma të tjera dhe ekziston një tendencë për
3 makina bëhen copë në autostradë, 4 të plagosur dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë-Shkodër. Sipas burimeve 3 makina janë përfshirë në aksident du
Cilat janë shkaqet e duarve të fryra në mëngjes? Të zgjohesh me duart e fryra e të pyesësh veten: çfarë po më ndodh? Kjo situatë tipike mund të ndodhë, madje, shpesh na
Nuk kishte COVID-19! Një vit më parë nga sëmundje të ndryshme vdiqën mbi 21 mijë shqiptarë Sëmundjet e zemrës dhe tumoret ishin shkaqet kryesore të vdekjeve të shqiptarëve për kategorinë e sëmundjeve për vitin 2
Bie në liqen, mbytet një fëmijë i mitur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. Burimet bëjnë me dije se një fëmijë është mbytur sot në liqen,
Aksidenti me 1 viktim e 4 të plagosur rëndë, policia e Gramshit zbulon shkaqet Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh ku një aksident i rëndë i ka marrë jetën një personi. Pas ngjar
Donçev flet hapur: Shkaqet e dorëheqjes, personale Në seancën e sotme, Qeveria e konstatoi dorëheqjen e Drejtorit të Fondit të Shëndetit, Den Donçev. Në shpjegimin e do
50 vjeçari gjendet i pajetë në Shkodër, shkaqet akoma mister Ditën e sotme është gjetur i pajetë një person në një banesë në Shkodër në lagjen Skënderbeg. Jozef Ksijepana është g
55 vjeçari gjendet i pajetë në shtëpinë e tij, shkaqet akoma mister Mbrwmjen e sotme, një 55-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Memaliaj. Sipas informacioenve paraprake, n
E FUNDIT/ Një grua nxirret nga lumi i Tiranës, shkaqet akoma mister Një numër i madh forcash policie gjenden tek zona e quajtur si Ura e Babrrusë në Tiranë duke nxjerrë një person nga ujër
Alarmohet lagjia në Fushë-Krujë, zjarri i madh frikëson qytetarët Një zjarr i konsiderueshëm ka rënë në lagjen Bushe Visha në Fushë- Krujë. Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje. End