999 rezultate për

shkaku

Sjellje e ashpër ndaj gjyqtarit në ndeshjen përballë Liverpool, United gjobitet me 20 mijë funte (VIDEO) Manchester Unitedi është dënuar me 20 mijë funte nga Federata e Futbollit e Anglisë shkaku i reagimit të ashpër të lojta
Detajet e fundit, vetëm 22 vjeç dhe vdes prej parakalimit të gabuar Një i ri 22-vjeçar ka ndërruar jetë në aksin rrugor Rrogozhinë-Kavajë si pasojë e një parakalimi të gabuar. Ngjarja t
Ndahet nga jeta xhihadisti shqiptar në burgun kurd, zbulohet shkaku Një shqiptar luftëtar i ISIS, mësohet se ka ndërruar jetë teksa ndodhej i burgosur në burgjet kurde. Lajmin e ka bërë
Nuk ishte shkaku sëmundja e rëndë! Vajza e aktorit zbulon pse u nda nga jeta Ferri Ditën e djeshme u nda nga jeta aktori Xhevdet Ferri, duke u futur kinematografinë shqiptare në zi. Ndërkohë ku kanë
Gjendet i pajetë në një dhomë hoteli doganieri i Qafë-Botës Gjendet i vdekur një doganier i Doganës Qafë-Botë. Doganieri u gjet i pajetë në një hotel në Sarandë, në dhomën e tij.
Zaha - Bayern marrëveshja dështon në momentet e fundit, ky është shkaku Gjatë ditës së djeshme, mediet gjermane raportonin se transferimi i Wilfried Zaha te Bayern Munchen ishte thuajse i mbyl
Dy viktima, zbulohet shkaku i aksidentit tragjik në Tiranë Një aksident tragjik ndodhi pasdite në Tiranë, ku si pasojë, nga përplasja e dy makinave, humbën jetën dy kalimtarë.
Zbulohet shkaku i zjarrit që shkrumboi pallatin 5 katësh në Pogradec Ndërsa dy katet e pallatit 5 katësh në Pogradec janë shndërruar në gërmadha, policia bëri të ditur se shkak i rënies së
Policia e gjeti durrsakun në anë të rrugës, zbulohet shkaku pse do t'i kalojë festat pas hekurave Një aksident ka zbuluar të shkuarën e errët të shoferit të makinës. Ai është arrestuar nga policia pasi duke drejuar
U vranë për një vajzë, zbulohet shkaku që i mori jetën 2 të rinjve Ditën e sotme Patosi është tronditur nga një ngjarje e rëndë me dy viktima. Elis Kapaj 22 vjecc dhe Manol Rrapaj 26 v
Neymar zbulon shkakun e largimit nga Barcelona Ylli brazilian i Paris Saint-Germainit, Neymar, ka sqaruar se ai ishte larguar nga Barcelona në vitin 2017 pasi që dëshi
Barazoi ndaj Real Sociedadit, Barcelona ankohet te federata spanjolle kundër VAR-it (VIDEO) Barcelona thuhet se do të ankohet te Federata e Futbollit të Spanjës shkaku i vendimeve kontroverse në barazimin 2-2 të
Ruiz gjenë shkakun e humbjes: Mbipesha Andy Ruiz Jr ka thënë se tre muaj ahengje të njëpasnjëshme dhe mungesa e stërvitjeve të mirëfillta kanë bërë që ai të je
Shkaku i shkarkimit të Emery, ish-ylli i Arsenal zbulon gjithçka Stephan Lichtsteiner u largua në verën e vitit 2018 nga Juventusi pas shtatë sezoneve të kaluara në Torino. Zvicerani zg
Në "Kanalin e Kuçedrës", ky është shkaku i tërmeteve në Shqipëri sipas legjendave Një nga zonat më sizmike në Durrës është edhe ajo që njihet si "Kanali i Kuçedrës", që ndodhet në Gjirin e Lalëzit. Sipa
Kiara Tito flet për arsyet e ndarjes nga Butrint Imeri: A ishte mamaja shkaku? Ndonëse në intervistat e saj të fundit Kiara Tito e ka theksuar se është ‘single’, nuk mund të mos përmendet marrëdhënia
Ibrahimovic e la Milanin për shkakun e Thiago Silvës Thiago Silva ka rrëfyer se Zlatan Ibrahimovic u largua nga Milani për t’iu bashkuar Paris Saint-Germainit në vitin 2012
Zbulohet shkaku i sëmundjeve nga cigarja elektronike në SHBA Në SHBA janë zbuluar substancat e dëmshme në cigaret elektronike që kanë shkaktuar të paktën vdekjen e 40 personave dhe
VIP-at që fituan miliona dollar pas vdekjes, kush është më i pasuri nga të ndjerët (FOTO LAJM) Ju nuk mund të ndaloni së dëgjuari muzikë, edhe kur këngëtari që ju doni aq shumë ka vdekur. Revista prestigjioze “Forbe
Një plumb në fytyrë, zbulohet shkaku pse shqiptari eliminoi kunatin në Itali 45 vjeçari Shpendi Alushi është vrarë nga kunati dhe e gjitha erdhi pas një sherri për motive banale. Kunati i tij Lu