999 rezultate për

shiu

Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë sot moti Sipas MeteoAlb vranësira të dendura dhe reshje të izoluara dominojnë motin në vendin tonë gjatë paradites. Por mesdit
Do e kishte vrarë, si arriti bashkëshortja të shpëtonte Hilë Gjinin nga sulmi i komshiut Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e djeshme në Balldre të Lezhës, ku një 69-vjeçar, qëlloi me armë fqinjin e tij, pasi
Rikthehen reshjet e shiut, si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të vranët dhe me reshje
A do të ketë reshje shiu? Ky është parashikimi i motit për ditën e nesërme Meteorologët kanë parashikuar se dita e nesërme do të jetë e kthjellët me vranësira të kalimtare. Po ashtu në mëngjes
Bëhuni gati për dimër! Këtë fundjavë pritet temperatura të ulta, reshje shiu e dëbore Sinoptikani Hakil Osmani ka zbuluar se gjatë fundjavës, i gjithë territori i vendit do të përballet me një dimër të vogë
Mjegull e vranësira, si pritet të jetë sot moti Java parashikohet te nise me vranësira e kthjellime. Reshje shiu përgjatë bregdetit dhe pjesërisht shtrëngatë shiu në
Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
Reshje shiu apo kohë me diell, ky është parashikimi i motit për javën që vjen Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme perëndimore të cilat sollën reshje sh
Ndodh çudia në Maqedoni, komshiu legalisht rrethoi me mur oborrin (FOTO LAJM) Një paradoks urban po ndodh në vendbanimin e Paprekshëm në Manastir. Njëmbëdhjetë familje ishin bllokuar ose me një
Lajme jo të mira nga moti! Harrojeni diellin, ja kur rikthehen rrebeshet e shiut Sinoptikania Adiola Bani ka zbuluar se në fundjavë do të nisin reshjet e shiut dhe vranësirat, të cilat do të vijojnë pë
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Tringa për Genc Prelvukajn: U lidh me Eni Koçin dhe më fshiu nga Instagrami Këngëtarja e njohur Tringa Kay, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka folur pa dorashka për jetën e saj, planet e të a
Rrëshqitjet e dherave rrezikojnë urën në Kukës, Fierza i afrohet kuotës maksimale Intensiteti i lartë i reshjeve ka krijuar mjaft problematika në qarkun e Kukësit, kryesisht në infrastrukturën rrugore.
Shira dhe rrufe, moti i keq pushton vendin Moti i keq nuk do t’i ndahet vendit tonë, të paktën deri nesër. Siç raportojnë mediat e rajonit, rryma ajri që vijnë
Stuhi shiu dhe përmbytje, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Duke filluar nga mesi i ditës, vranësirat d
Rrebeshe shiu apo diell pranveror, ky është parashikimi i motit për nesër Moti për ditën e nesërme nis me vranësira mesatare deri të dendura, shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intens
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
Moti i keq, përmbytje dhe ndërprerje energjie në Durrës dhe Korçë Reshjet e dendura të shiut dhe moti i keq që ka përfshirë vendin ka sjelle disa probleme në qarkun e Korçës dhe të Durrë
Merrni çadrat me vete, sot priten reshje shiu Sipas MeteoAlb: Vranësira të dendura, shira mesatar dhe intensiv do ketëgjatë paradites. POR mesdita dhe në vijim moti p
Vlora në alarm! Reshjet e dendura të shiut sjellin problemet e para Reshjet e dendura të shiut kanë shfaqur problemet e para në shumë zona të vendit. Një ndër vendet e alarmuara nga res