999 rezultate për

shitur

5 këpucët më të shitura të momentit (FOTO LAJM) Përmes një vëzhgimi në dyqane të mëdha – si Nordstrom, Bloomingdales, MatchesFashion, Moda Operandi dhe Browns – Elle ar
Truket më të çuditshme që marketuesit përdorin për të na shitur produkte (FOTO LAJM) Truket e marketuesve për të na bërë ne konsumatorëve për të blerë produkte, janë nga më të ndryshmet. Këtu bëhet fjal
A e dini kush është makina më shitur në Europë? (FOTO LAJM) Toyota ka prezantuar Yaris-in e ri, i cili arrin në një platformë krejt të re, me një enterier të ri dhe njësi motorike.
Mashtroi me bileta false, ndalohet 32 vjeçarja në Durrës Një 32 vjeçare është ndaluar nga polici8a e Durrësit me akuzën e mashtrimit. Blutë e qytetit bregdetare bënë të mund
Mesila Doda akuzon Ramën: Ka shitur Çamët! Sekretarja e përgjithshme e PDIU- së, Mesila Doda, ka bërë akuza të forta për kryeministrin Rama sa i takon çështjes çam
Vajza e Ruçit pendohet se ka votuar Veliajn, Malaj: Mjaftistë të babëzitur Ridvana Ruçi, vajza e kryetarit të parlamentit, Gramoz Ruçi ka shprehur revoltë në rrjetet sociale ndaj kryetarit të Bas
Vajza e Gramoz Ruçit shpërthen në akuza ndaj Bashkisë së Tiranës: Na e ka fut sa krahu Vajza e Gramoz Ruçit, Ridvana Ruçi me anë të një postimi në Facebook shprehet e revoltuar ndaj Bashkisë së Tiranës me në
Truket më të çuditshme që marketuesit përdorin për të na shitur produkte (FOTO LAJM) Truket e marketuesve për të na bërë ne konsumatorëve për të blerë produkte, janë nga më të ndryshmet. Këtu bëhet fjal
SHBA: Irani shkeli premtimin për të mos shitur naftë në Siri htetet e Bashkuara kanë akuzuar Iranin për shkelje të “premtimeve” pasi anija transportuese Adrian Darya 1 supozohet se
E tmerrshme, nëna shet fëmijët binjakë për të shlyer borxhin Një nënë në Kinë ka shitur dy fëmijët e saj të sapolindur tek një familje për të fituar para në mënyrë që të paguajë det
Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
Nuk ka lexuar kurrë një të tillë, por libri i saj është më i shituri në Itali (FOTO LAJM) Ish-pjesëmarrese në “Uomini e Donne” dhe një nga bloggeret më të ndjekura në Instagram me mbi katër milionë fansa, Giuli
Nuk e keni blerë akoma? Ky është fustani më i shitur i vitit 2019 me super çmim (FOTO LAJM) Një fustan i firmës së njohur, “Zara” është shpallur fustani më i shitur në botë, deri tani për vitin 2019. Ai është
Shkon në Fushë Krujë për të shitur makinën 30 mijë euroshe, shqiptarit nga Kosova i ndodh e papritura Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fushë-Krujës. Një shtetas nga Kosova ndodhej në Sh
Ia mori makinën shokut për përdorim, ia shet dikujt tjetër Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti pasi ka huazuar veturën, pronë e viktimës mashkull dhe të n
Haradinaj ka një mesazh për liderët që nënshtrohen duke shitur vendin Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj, i është drejtuar para pak minutave, qytetarëve, me një paralajmëri
Plas kanabisi edhe në Zall Herr, fidanët bëhen gati për t' u shitur (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka denoncuar një tjetër rast të kultivimit të kanabisit në Shqipëri. Përmes një vide
PËRGJIMI 16/ "Kam shitur votën, por dua ta shohësh që do votoj PS (VIDEO) Në video përgjimin nr.16 të "BILD" është sërish biznesmeni Bekim Krashi, i cili bisedon me një person që e ka shitur vot
Finalja e Europa League luhet me stadiumin gjysmë të zbrazur Finalja e Europa League mund të luhet para mijëra vendeve të zbrazëta. Sponsorët i kanë kthyer biletat ndërsa Chelsea
Kapet gomonia me 2 ton drogë, arrestohen dy shqiptarë Gurada di Financa raporton se ka bllokuar një gomone me rreth 2 ton drogë në detin adriatik. Mësohet se gomonia e ng