999 rezultate për

shitjet

Po vjen flluska tek ndërtimi, shitjet ranë ndjeshëm gjatë muajve të fundit Pas një rritje me ritme dyshifrore vitin e kaluar, Indeksi i Shitjeve në ndërtim ka shënuar rënie me 4.9% në tremujorin
Larg smartphonëve, rritet ndjeshëm shitja e celularëve "budallenj" Shitjet e “telefonave budallenj” janë rritur, ndërsa gjithnjë e më shumë njerëzit po përpiqen që të arratisen nga “smart
Çmimi ulet 50 përqind, tani të gjithë ne mund të blejmë iPhone X Dëshironi të blini një iPhone X? Epo duhet të nxitoni pasi Apple mendon të ulë drastikisht çmimin e iPhone X. Nga 100
Ibra thyen rekorde në Amerikë me shitjet e fanellave Zlatan Ibrahimovic mesa duket po shkëlqen dhe jashtë fushës për LA Galaxy. Thënë kjo pasi klubi duket se është duke f
Ndotja e ajrit rrit shitjet e maskave për qytetarët Ajri i ndotur në Prishtinë ka shqetësuar banorët, të cilët kanë shtuar kërkesat për maska për t’u mbrojtur sadopak nga a
Të zhgënjyer nga shitjet? Apple mund të heqë iPhone X IPhone X, smartphone inovativ me të cilin Apple festoi 10-vjetorin e telefonit, po regjistron shitje shumë poshtë pritsh
Zbuloni sa fitoi Monaco nga shitjet në këtë merkato Skuadrat e mëdha europianë, përgjatë merkatos që sapo u mbyll, patën si destinacion të preferuar Monacon. Tek ekipi nga
E pabesueshme, PSG po fiton shifra të çmendura me shitjet e fanellave (VIDEO) PSG po vazhdon të shkuajë histori. Këtë herë francezët nuk e kanë historinë ën atë që shpenzojnë por në atë që fito
Real Madrid po fiton miliona nga shitjet por po humbjet pjesën më të bukur Kampionët e LaLiga kanë marrë deri më tani 110 milionë euro nga shitjet e lojtarëve. Zinedine Zidane kishte luksin që t'
Shitjet rekord të ekipeve spanjolle, e gjeni dot kush kryeson? La Liga nuk është vetëm një kampionat që mbledh yjet e kampionateve të tjera por edhe që shet yjet e saj brenda ose jash
Roma fiton 100 milionë euro nga shitjet në merkato, gati blerja e Gonalons Përgjegjësinë e merkatos së Romës nga kjo verë e ka marrë Monchi, i cili erdhi nga skuadra e Sevilllas. Deri tani gjërat
"Football Leaks" zbulon super kontratën e Realit me "ADIDAS" Faqja e njohur "Football Lekas" vijon të bëjë zbulime interesante rreth kontratave në futboll."Football Leaks" zbulon su
BMW rivalizon Mercedes S-Class me këtë supermodel (FOTO LAJM) Ndryshimet që ka bërë Mercedes në S-Class janë pëlqyer shumë nga të gjithë dhe shitjet e tij kanë qenë të mëdha. Kj
Samsung Galaxy S8 tejkalon shitjet e Galaxy S7 Pas problemeve me telefonin Galaxy Note7, shumë kanë pyetur se nëse kompania Samsung mund të rikuperohet nga një lëshim
Gara për fanellat/ Kush shet më shumë, Real Madridi apo Barcelona? Megjithëse në skuadër kanë lojtarët më të mirë në botë, kjo nuk iu ka mjaftuar për të qenë të parët në shitjet e fanella
10 ekipet që kanë përfituar më shumë nga shitjet nga viti 2010 Tabloidi prestigjioz “Daily Mail” ka publikuar të dhënat “Cies Observatory” në lidhje me transferimet nga 2010 deri më t
“Halloween politik”/ Shitjet e maskave tregojnë se cili kandidat është më i pëlqyer Para se të zgjedhin se cili nga kandidatët presidencalë do të drejtojë vendin, amrikanët do zgjedhin kostumet për Hallow
Tronditet Apple, bien me 18% shitjet e iPhone Apple për herë të parë në histori pritet të njoftojë rënie në shitje të telefonit të tij më të popullarizuar iPhonë, kra
Oppo bum shitjesh, 50 milionë telefona në 2015-ën Oppo ka bërë të ditur se ka arritur të shesë një total prej 50 milionë njësive të telefonave të mençur në vitin 2016, që
SHËNIM/ Tregtia me pakicë, u rritën shitjet apo deklarimi? Pavarësisht se nuk po pasqyrohet sipas pritshërive në realizimin e të ardhurave në arkën e shtetit, aksioni kundër infor