999 rezultate për

shitjesh

U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
Norvegjia kap rekord shitjesh të makinave elektrike Rreth 1/3 e makinave që u shitën në Norvegji gjatë vitit të kaluar ishin elektrike. Ky është një rekord i ri botëror, nd
Libri plot mistere i Michelle Obama rekord shitjesh në SHBA “Becoming” i ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama është bërë libri më i shitur i nxjerrë këtë vit në SHBA vetëm 15 ditë pa
Apple thyen përsëri rekorde shitjesh Apple sapo ka filluar të shes telefonin e ri Phone X i cili po pritet me padurim nga përdoruesit besnikë të kësaj marke,
Huawei rekord shitjesh, 100 milion paisje për një vit Kompania e telefonave të zgjuar Huawei ka patur një rritje të jashtëzakonshme dy viteve të fundit. Dhe pse akoma vit
Rekord shitjesh të biletave për dy ndeshjet e Kombëtares Një numër të lartë kërkesash për bileta ka pasur ne prag të ndeshjes së 5 shtatorit të Kombëtares shqiptare kundër Maqed
Rekord shitjesh të simboleve kombëtare për Euro 2016 Tifozët që kanë shkuar të ndjekin ndeshjet e Kombëtaren shqiptare në Francë janë ata që kanë blerë me shumë simbolet kom
Oppo bum shitjesh, 50 milionë telefona në 2015-ën Oppo ka bërë të ditur se ka arritur të shesë një total prej 50 milionë njësive të telefonave të mençur në vitin 2016, që
Apple rekord shitjesh Apple ka njoftuar se deri më tani ka arritur që të shesë shumë se 13 milionë pajisje të iPhone 6s dhe iPhone 6s Plus gja
"Miniera" Porto, 601 milionë në 10 vjet shitje (FOTO LAJM) Nëse flisni për krizë financiare në futboll lini jashtë diskutimit Porton, ekipin e famshëm portugez që më shumë se cili
Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge rekord shitjesh Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge duket që kanë thyer rekord shitjesh ende pa dalë zyrtarisht në treg. Kompania Samsu
Bum shitjesh për bluzën me stemën “Shqipëria e Madhe” Festimet nuk mund të konsiderohen si të tilla kur mungojnë simbolet. Në fakt, shqiptarët ashtu sikurse çdo vit kanë bler
Sfidë Milan-Atletico per Cerci-n Robinho largohet dhe tashmë Adriano Galliani mund ti bëjë dhuratën e shumëpritur Pippo Inzaghit: sulmuesin e famshëm që
Bum shitjesh të vilave luksoze në Britani (FOTO-LAJM) Te shkuara jane ditet kur shtepite miliona – paundeshe, ishin luks vetëm për të pasurit. Edhe pse çmimet e shtepive kanë
Mercedes rekord shitjesh Mercedes-Benz vijon të shënojë rritje të shitjeve. Sipas agjencisë së lajmeve “Bloomberg” gjatë muajit mars kompania gje
Marketingu i Papës, bum shitjesh fanellash te San Lorenzo Popullariteti i Jorge Bergoglio që kur u bë Papa Francesco I është rritur shumë, sidomos pasi e bëri publike tifozllëkun
Rekord shitjesh e BlackBerry Z10 Me sa duket dalja e modelit të parë në sistemin operativ BlackBerry 10, BlackBerry Z10 ka pasur një fillim të mbarë, pos
Japonia rekord shitjesh të iPhone-it iPhone gjatë vitit të kaluar ishte smartphone më i shitur në Japoni. Gjatë vitit të kaluar Apple shiti 7.25 milion ekzem
Skoda arrin rekord shitjesh Skoda ka arritur të përmbushë objektivat madhore të vitit. Gjatë 11 muajve të parë të vitit 2011, ka shitur 816.800 auto
Modern Warfare 3, rekord shitjesh Vetëm në 5 ditë nga nxjerrja në treg seria e lojës Call of Duty: Modern Warfare 3, ka arritur një rekord shitjesh. Loja