999 rezultate për

shitjes

Sampdoria pranë shitjes, anglezët ofrojnë 120 milion euro Agjencia italiane e lajmeve, "ANSA" ka bërë të ditur se presidenti i Sampdorias, Massimo Ferrero po mendon seriozisht ta
Lajm i rëndësishëm për duhanpirësit, hiqen nga qarkullimi paketat Së shpejti, një paketë cigare nuk do të mund ta blesh dot në çdo dyqan lagje, apo supermarket, apo lokal. Ministria e Sh
Norvegjia kap rekord shitjesh të makinave elektrike Rreth 1/3 e makinave që u shitën në Norvegji gjatë vitit të kaluar ishin elektrike. Ky është një rekord i ri botëror, nd
Tërmet tek Real Madrid, Perez kundër shitjes së yllit, sherr me Scolarin Don Balon shkuran se ka patur polemika mes presidentit Florentino Perez dhe trajnerit Santiago Solari në lidhje me shit
Pas Kanadasë edhe një shtet i hap rrugë shitjes së kanabisit Parlamenti izraelit në mënyrë unanime miratoi një ligj që lejon eksportin e kanabisit mjekësor, duke i lejuar vendit të
Marotta kundër shitjes së Gabigol Giuseppe Marotta pritet të prezantohet pas ndeshjes me PSV-në si pjesë e stafit të Interit, ndërsa Gabigol do të jetë nj
Libri plot mistere i Michelle Obama rekord shitjesh në SHBA “Becoming” i ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama është bërë libri më i shitur i nxjerrë këtë vit në SHBA vetëm 15 ditë pa
Vuçiç i sigurt: Për dy ditë, do ta zgjidh me Ramën çështjen e shitjes së Telekom Albania Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tha të hënën se do të bisedojë me kryeministrin shqiptar Edi Rama për raportimet se inv
Telekom Albania drejt shitjes, kërkon ta blejë Telekom Serbia Telekom Albania, kompania e parë e telefonisë së lëvizshme në Shqipëri është në negociata për t’u shitur. Gjiganti Deuts
Pogba kërkon largimin, United cakton çmimin e shitjes Paul Pogba dhe trajneri i klubit të Manchester United, i kanë rritur shumë tonet dhe mesa duket gjithçka do të vendoset
Habit Perez, kjo është arsyeja e shitjes së CR7 Cristiano Ronaldo bëri bujë të madhe, për transferimin e tij nga Real Madrid te klubi italian i Juventus. Shumë kush
Harta e sipërmarrjeve në kryeqytet, dominojnë marketet dhe lokalet Në fund të gjysmës së parë të vitit, në kryeqytet rezultuan 112,410 biznese aktive, nga të cilat 4,674 të regjistruara s
Rrjetet sociale si treg i shitjes së lumturisë falas Nga Alban Tufa Treg aromatik (nëntitull, jo etik) Ndër gjithë ato që botës i fali globalizmi ne arritëm të kapim d
Ndryshime në ligj, çfarë do bëhet me orarin e shitjes së alkoolit Kaloi në lexim të parë propozim ligji për tregti me të cilin është paraparë të shfuqizohet vendimi i kufizimit kohor për
Conte pro shitjes së Salah në Romë nga Chelsea Menaxheri italian i Chelsea ka thënë se është i padrejte krahasimi tani i yllit të Liverpool me versionin e atij lojtari
"Janë kikirikë për ju", Trump publikon fitimet marramendëse të shitjes së armëve në Arabi Presidenti Donald Trump zhvilloi një takim me Princin e kurorës saudite Mohammed bin Salman për të ilustruar partneritet
Çmendet tregu i zi për biletën e ndeshjes PSG - Real, ja sa kushton ajo Të shikosh supersfidën midis PSG-së dhe Realit nuk është e thjësht në të gjitha kuptimet. Vështirësia e parë vjen nga in
Aksidentoi për vdekje Elenën dhe taksistin, 24 vjeçari mohon çdo akuzë 24 vjeçari, dhe njëkohësisht edhe pronari makinës që përplasi taksinë dhe që si pasojë shkaktoi dy viktima në Maminas, n
Pesë vjet pas shitjes, publikohet pjesërisht kontrata për shitjen e KEDS-it Ministria e Zhvillimit Ekonomik ka bërë publike kontratën me investitorin “Limak-Çalik”, pesë vjet nga shitja e kompanis
Manchester United po shikon mundësinë e shitjes së mbrojtësit italian Manchester United mund ta shesë mbrojtësin italian, Matteo Darmian në këtë merkato dimërore, me Milanin dhe Valencian që