999 rezultate për

shitja

Bllokohet shitja e Newcastle? Arabia Saudite anulon licencën e beIN Sports Shitja e Newcastle United është vështirësuar edhe më shumë, pasi Arabia Saudite ka anuluar licencën e beIN Sports, që ka
Super biznes, ja sa ka fituar Reali nga shitja e disa yjeve Real Madrid shpesh ka fituar shumë para nga shitja e të lojtarëve të tyre në akademi, por veçanërisht vitet e fundit, sh
Shitja e Pjanic te Barcelona, përfiton edhe Roma Pjanic do të transferohet te Barça në fund të sezonit pasi një marrëveshje me vlerë Arthur Melo plus 10 milionë të tjera
Shitja e Rrahmanit te Napoli mund të rikthejë Mandzukic në Serie A Gjashtë muaj zgjati përvoja në Katar e Mario Mandzukic, i cili, që prej ditës së djeshme, është zyrtarisht lojtar i lirë
Prej ditësh e ndiqte policia, çfarë e fundosi 24-vjeçarin në Durrës Arrestohet në flagrancë nga policia e Durrësit një 24-vjeçar. Sekuestrohen 11 doza me lëndë narkotike kokainë, peshore e
Dështon shitja e Newcstle? Del një problem tjetër Shitja e klubit të Newcastle për shifrën e 336 milionë eurove te princi i Arabisë Saudie Mohamed bin-Salman ka rrezik të
Shitja e makinave në BE pëson rënie rekorde, më shumë se 75% Shitja e makinave të reja në Bashkimin Evropian ka rënë për 76.3 për qind në muajin prill, për shkak të kufizimeve të ve
Në tregjet e Kinës vazhdon shitja e kafshëve të egra (FOTO LAJM) Bretkosat dhe breshkat ende shiten në tregjet e Kinës, pavarësisht se tregtia e kafshëve të egra fajësohet për pandeminë
Bllokohet shitja e Newcastle? Premierliga po mendon të bllokojë shitjen e Newcastle pasi u zbulua se Arabia Saudite mbetet në listën e zezë për pirate
E fejuara e gazetarit të vrarë kërkon të ndalohet shitja e Newcastle, shkak krimet e kryera ndaj burrit të ndjerë E fejuara e gazetarit të vrarë në Turqi në vitin 2018, Jamal Khashoggi ka kërkuar nga Premierliga që të parandalojë shit
SHOKUESE/ Vazhdon shitja e lakuriqëve të natës, tregtari: Për festa shes 10 fishin (FOTO LAJM) Pamje të tmershme vijnë sërish nga një tregn ku qen, mace dhe kafshë të rralla vazhdojnë të shiten në një nga tregjet më
Cassano këshillon Interin të shesë Lautaron dhe të transferojë sulmuesin francez Ish-sulmuesi italian, Antonio Cassano ka dhënë disa këshilla për merkaton e Interit. Në një bisedë live në emisionit
Doza heroinë, armë dhe para: Si u kap 52 vjeçari Një 52 vjecar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai u kap në Gramsh dh
Kriza nga koronavirusi, Barcelona mund të humbasë rreth 100 milion euro LaLiga është ndër garat në të gjithë Evropën të cilat janë pezulluar si pjesë e një bllokimi që synon të ndalojë përhapj
Mijëra euro dhe "të bardhë", e pëson keq 43 vjeçari në Durrës Një 43 vjecar ka përfunduan në prangat e policisë pasi akuzohet për mbajtje dhe shpërndarje të lëndëve narkotike. Gja
UEFA nis shitjen e biletave për finalen e Champions, këto janë çmimet Pavarësisht frikës së përhapjes së koronavirusit se mund të kërcënojë ndërprerjen e aktiviteteve futbollistike, UEFA zyr
Mes të arrestuarve Henri Çili dhe Seit Fishta, dalin pamjet kur i merr policia (VIDEO) Ka shkaktuar jo pak reagime në rrjet arrestimi i 28 shtetasve në disa qarqe të vendit, përfshiu edhe emra të njohur si b
Policia jep detaje për arrestimin e Henri Çilit, si u kapën dhe për çfarë akuzohen 28 persona Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me arrestimin e 28 shtetasve në disa qarqe të vendit, ku prej të arrestuarëve janë d
E kishin kthyer lokalin në fole ku gëlonte "çokollata", kapen dy vëllezërit në Fier Dy vëllezër janë arrestuar pasi tregtonin lëndë narkotike dhe lokaline tyre e kishin kthyer në një fole ku gëlonte drog
Arrestohet babë e bir në Durrës, "thesaret" që u gjetën brenda shtëpisë së tyre (FOTO LAJM) Policia e Durrësit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Arrestohen në fla