999 rezultate për

shitet

​Skifteri më i shtrenjtë në botë shitet për 170.000 dollarë Gjuetia me ndihmën e skifterëve ka një traditë të gjatë në Gadishullin Arabik dhe ata së bashku me kuajt konsiderohen ka
​Dikur kushtoi 50 cent, sot shitet për 166 mijë euro Një kuti e pahapur e letrave Pokemon të vitit 1999 u shit për një rekord 166.000 euro. Rekordi i mëparshëm nga shitja
Mourinho kërkon një emër të çuditshëm për sulmin, vjen nga Turqia Alexander Sorloth është një nga sulmesit më të kërkuar në këtë merkato, pas një sezoni impresionues me Trabzonspori në T
Kante në shitje? Lampard: Nuk shitet, është fundamental për ne Frank Lampard ka folur lidhur me N’Golo Kante. Kante është pjesë e planeve të Frank Lampard, ka bërë të ditur ky i fu
Shitet delja më e shtrenjtë në botë, nuk do e besoni çmimin Është shitur delja më e shtrenjtë në botë. Ajo është me prejardhje nga Holanda. Kjo dele u shit të enjten në një treg sk
Kursi i Këmbimit: Sa shiten dhe blihen euro, dollari, paundi e franga zvicerane Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.30 lekë dhe shitet me 105.10 lekë. Euro blihet me 123.50 lek
Ronaldo nuk është më i paprekshëm, mund të shitet për 60 milionë euro Juventus nuk e konsideron më Cristiano Ronaldon i të pashitshëm dhe mund të vendosë të përfitojë nga largimi i tij. S
Murrizi-Ramës: Nuk votojmë asnjë pazar që i shitet shqiptarëve si marrëveshje Deputeti i opozitës parlamentare, Myslim Murrizi pas takimit me kryeministrin Edi Rama shprehet se nuk do të votohet asn
Do të shitet apo jo Newcastle? Këtë javë vendoset gjithçka Gjithcka do të vendoset këtë javë sa i përket shitjes së klubit të Neëcastle. Lajmin e jep revista amerikane e biznes
Rennes i "pret krahët" Realit, Camavinga nuk shitet Eduardo Camavinga është lojtari që kërkohet me ngulm nga skuadra e Real Madrid, para se merkatoja e verës të hapet. M
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Fanella 33-vjeçare e legjendes së Napolit shitet për ti ardhur në ndihmë qytetit Një fanellë 33-vjeçare e legjendës së gjallë argjentinase, Diego Armando Maradona, u shit në një ankand bamirësie për 55
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit Ditët e fundit nëpër media kanë qarkulluar zerë se po punohet mes PSG-së dhe Barcelonës për një shkëmbim mes Neymar dhe
BILD: Ka rënë forma e Rashicës, mund të shitet Media gjermane Bild ka shkruar për Milot Rashicën. Sipas BILD Rashica është futbollisti më i vlefshëm i Ëerderit këtë
Euro dhe dollari bëjnë kthesën, çfarë ka ndodhur sot me paundin britanik? Monedha europiane e ka mbyllur javën negativisht, pasi ka humbur 0.2 pikë në raport me dje, pasi blihet sot me 121.8 lek
Dortmund i vendosur, Sancho nuk shitet këtë merkato Borussia Dortmund është këmbëngulës në vendimin për të mos e lejuar Jadon Sanchon të largohet gjatë afatit kalimtar të j
Shitet klubi i Romës, tashmë në duart e miliarderit italian Klubi italian, Roma është shitur për shumën prej 800 milionë euro. Pas shitjes president i klubit të Romës do të jetë
Euro në rënie, me sa u këmbye sot Në tregun valutor vendas dollari amerikan blihet 109.2 lekë dhe shitet 110 lekë. Në krahasim me javën e kaluar, dollari
Shitet për 1.1 milion euro unaza me gurin e çmuar Një unazë me iniciale të vendosura në sipërfaqen e një safiri nga Kashmiri, me vlerë 18 karat u shit dje në mbrëmje 1,1
Hashashi te adoleshentët, shitet pranë shkollës në orën e pushimit Pushimi i gjatë në shkolla shfrytëzohet nga një grup nxënësish për të konsumuar substanca narkotike, kryesisht kanabis.