999 rezultate për

shit

Janë "akull" të reja, por nuk duhet të shiten: Pse 3 mijë "BMW" dhe "Mini" janë bllokuar në parking Dikur në shkurt të vitit 2015, një stuhi dimërore tronditi portin e Halifax në momentin kur një anije që mbante mijëra B
Situata në të cilat do luteshit të mos gjendeshit (FOTO LAJM) Ju merrni laptopin tuaj për një klasë dhe më pas në shkollë e kuptoni që nuk është fare kompjuteri juaj ... Ose, po ushq
Dekalarata e papritur e Oriola Marashit: Më frymëzon Edi Rama (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij.
Shkon të blejë ushqime në dyqan por sulmon shitësen 21 vjeçare, ndalohet burri Një 44- vjeçar u ndalua nga Policia e Elbasanit pasi ka goditur me sende të forta një 21-vjeçare, e cila ishte shitëse n
Kjo është shitësja që u godit nga 45-vjeçari në dyqan Një tentativë grabitjeje është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen ‘5 Maji’ në Elbasan. Grabitësi është identifiku
DETAJE/ Goditi me çekiç shitësen, ky është grabitësi që punon si mësues Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja k
Tenton të grabisë dyqanin, hajduti godet me çekiç shitësen Një tentativë grabitjeje është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen ‘5 Maji’ në Elbasan. Një person, në përpjekje p
Turpërohet Atalanta e Gjimshitit, Dinamo Zagreb dyfishon rezultatin (VIDEO) Atalanta e Berat Gjimshitit po turpërohet në transfertë nga Dinamo Zagreb teksa vendasit kanë realizuar dy gola të shpej
Noizyt i keqpërdoret marka e veshjeve, në aeroport shiten kopjet false (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Noizy, veç karrierës së suksesshme në muzikë prej disa kohësh ka nxjerrë në treg edhe një linj
"Xhinset e gjyshit", trendi më i fuqishëm i vjeshtës që po veshin vajzat e modës (FOTO LAJM) Gjyshërit tanë e dinë mjaft mirë se çfarë po ndodh këto kohë në departamentin e stilit dhe të trendeve. Në fund të fundi
Ky është shteti që ndalon prodhimin, shitjen dhe importin e cigareve elektrike Qeveria indiane ka miratuar një vendim i cili ndalon prodhimin, shitjen dhe umportin e cigareve elektrike. Këtë lajm
Prindër për herë të dytë, Loriku dhe bashkëshortja e kanë gati emrin e bebushit (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij,
Këto foto s’i kishit parë kurrë! Si dukej Capital T kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për shqiptarët, Capital T, është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të koncertit madhështor
Khabib mban fjalën, shuma marramendëse e fituar nga shitja e bluzës së Poirier Khabib Nurmagomedov mban fjalën. Sportisti rus, kampion i botës në artet marciale mikse në peshën e lehtë, i ka dhuruar
Milani në shitje, vjen oferta e parë joshëse Klubi i Milanit del sërish në shitje. Kuqezinjtë pritet që të ndryshojnë pronar pasi në tavolinën e aksionerëve ameri
I bënë kërdinë pronarit duke vjedhur atlete, kamerat nxjerrin zbuluar dy shitësit në Fier (VIDEO) Dy shitës në Fier kanë dalë zbuluar nga pamjet e siguruara nga kamerat e sigurisë, teksa vidhnin produkte sportive në dy
Milan del sërish në shitje, ky është çmimi Milani ka dalë sërish në shitje. Pritet që klubi të ndryshojë sërish pronar pasi ia kaloi aksionet amerikanëve të Elliot
Disa mënyra për parandalimin e gjakderdhjes së mishit të dhëmbëve Pothuajse 600 milionë njerëz përjetojnë probleme me mish të dhëmbëve gjatë jetës së tyre. Por, e mira është që shumic
Kjo ju shpëtoi! Moderatori shqiptar rrëzohet gjatë kërcimit në dasmën e Jonida Vokshit (VIDEO) Moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi mbrëmë me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi, në një ceremoni madhësh
Ku e ke gjakun e gjyshit? Plas sherri me ballistëve në Gjirokastër (VIDEO) Plas sherri gjate ceremonise përkujtimore te luftës së Gërhotit në Gjirokastër. Britma, sharje dhe deri perplasje fizike