999 rezultate për

shishe

A është e rrezikshme mbajtja e ujit pranë shtratit natën? Marrja e një shishe ujë me vete kur shkoni për të fjetur është një praktikë e njohur tashmë. Në tryezën e shtratit os
Kujdes! Mbajtja e ujit pranë shtratit natën është e rrezikshme Marrja e një shishe ujë me vete kur shkoni për të fjetur është një praktikë e njohur tashmë. Në tryezën e shtratit os
Kurrë mos lini ujë pranë shtratit, ky është rreziku që ju kanoset Kurrë nuk duhet të lini një gotë me ujë pranë kokës së shtratit tuaj dhe ta konsumoni atë në mëngjes. Ditën tjetër g
Albano Bogdo tregon si ia doli të heqë dorë nga alkoli: Pija deri në 4 shishe Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo ka treguar historinë e tij se si hoqi dorë nga alkòoli. I ftuar në emisionin “
Sekreti si të dalloni parfumin origjinal nga ai fals (VIDEO) Kolonja, deodoranti, parfumi, spërkatësi i trupit të gjithë në bazë të preferencave kanë përdorim të gjerë në ditët tona
Festa kthehet në përleshje, shqiptari përfundon në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku festa e Krishtlindjes është kthyer në një sherr të frikshëm. Ngjarja nd
"Tërbohet" dhëndri gjatë ceremonisë, thyen shishen e shampanjës (VIDEO) Dhëndri që po shihni në këtë video nuk është një nga ata dhëndrat e zakonshëm e të qetë që keni parë në ceremonitë marte
Koleksioni më i madh i uiskit në botë në ankand për 10.5 milion dollarë Koleksioni më i madh në botë i uiskit skocez do dalë së shpejti në ankand. Pritet që koleksioni të shitet për një shumë
Shishe ujë dhe llogari ndaj gjyqtarit, Vllaznia-Bylis mbyllet mes polemikash (VIDEO) Fundi i pjesës së parë në "Loro Boriçi" nuk ka kaluar pa polemika. Shkak është bërë goli i shënuar nga Bylisit, me re
Sekreti si të dalloni parfumin origjinal nga ai fals (VIDEO) Kolonja, deodoranti, parfumi, spërkatësi i trupit të gjithë në bazë të preferencave kanë përdorim të gjerë në ditët tona
Një shishe me ujë në portën hyrëse të shtëpisë, zbuloni arsyen e spanjollëve Çdo shtet është unik jo vetëm nga historia, kultura, peisazhet, por edhe nga disa bestytni lokale të cilat mund të jenë
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO) Një sherr masiv është bërë viral në rrjet për arsye se ka ndodhur në një dasmë në Angli. Banketi po mbahej në një hot
Së shpejti në treg, birrë në shishe të letrës Marka e birrës, Carlsberg, është në fazat e zhvillimit të një shishe të birrës nga letra. Kompania daneze pretendon s
Ujë pranë shtratit? Më mirë jo Kurrë nuk duhet të lini një gotë me ujë pranë kokës së shtratit tuaj dhe ta konsumoni atë në mëngjes. Ditën tjetër g
Vetëm pse piu ujë në veturë, shoferi dënohet me 150 euro gjobë Një shofer është gjobitur pasi piu ujë në një shishe plastike, ndërsa drejtonte automjetin gjatë një prej ditëve më të n
Mënyrat më të zgjuara për të ripërdorur një shishe plastike, shpëto planetin (FOTO LAJM) Në vend që ti lëmë shishet dhe objektet e tjera plastike të kthehen në një rrezik të vertetë për planetin tonë, ka 1001
Befason i riu, lan dhe nden rrobat teksa treni është duke ecur (VIDEO) Një person u ka ngritur një kurth pasagjerëve të një treni duke vendosur të lajë rroba gjatë udhëtimit. Elvin Mensa
Merr fund dilema, ky është truku në reklamat e Coca-Colës që askush s'e kishte kuptuar deri tani E keni munduar veten tuaj duke e pyetur: Si është e mundur që në reklamën e Coca-Cola, personazhi kryesor arrin që të pi
Morrën 40 kg rërë nga plazhi, çifti i turistëve rrezikon të dënohet me 6 vite burg Një çift turistësh pritet të dënohen me burg pasi dyshohet se kanë vjedhur një sasi rëre nga plazhet e pacenuara të Sard
Momenti kur Tom Doshi sulmohet me shishe nga protestuesit (VIDEO) Dita e sotme ne Shkoder eshte regjistruar me perplasje mes protestuesve te PD dhe policise, gjate konstituimit te keshil