999 rezultate për

shishe

Skandal në Bundesligë: Trajneri qëllon me shishe lojtarin në dhomat e zhveshjes (FOTO LAJM) Gazeta e madhe gjermane “Bild” ka zbuluar një skandal të madh që ndodhi në Bundesligën e Gjermanisë me 20 dhjetor të vit
Sekreti i verës së hapur, si ta ruani pjesën e mbetur në shishe Me afrimin e festave të fundvitit, vera është ajo që nuk i mungon asnjëherë tryezës. Nëse keni miq në shtëpi, po hapni t
Shishe, sherr dhe kaos! Në Portugali një penallti e dhënë në sekondat e fundit ndez gjakrat (VIDEO) Estoril-Porto II në ligën e dytë spanjolle ka dhuruar momente tensioni, goditje me shishe por edhe kartonë të verdhë e t
Nga taksitë e deri te shishet e verës, ndriçimet në Manhattan duken të mahnitshme (VIDEO) Në Nju Jork festat janë afruar, e bashkë me to edhe ndriçimet dhe zbukurimet e vendeve. Këtë vit, Manhattani u zbukur
Rama publikon mesazhin e qytetarit: Kërkoje një pikë, mjekët të sillnin 5 shishe Kreu i qeverisë Edi Rama ka publikuar një tjetër mesazh nga një pacient i cili tashmë e ka fituar betejën me koronavirus
"10 mijë euro nata dhe e qëllova me shishe", Kallashi flet për dhuratat e shtrenjta e deri tek flirtimet e politikanëve Është një nga vajzat më të komentuara nga bota e show-bizzit, e cila befasoi jo pak par pak kohësh kur u “zhduk” nga rrj
Italianët protestojnë kundër masave anti-COVID, fishekzjarre dhe shishe kundër policisë Si pasojë e shtimit të rasteve pozitive me koronavirus, qeveria italiane vendosi mbylljen e disa bizneseve pas orës 18:0
Spiropali zbulon se i shoqi nuk i bën dhurata, habit për Ramën: Më dhuron gjithmonë një shishe verë Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, si rrallë herë ka rrëfyer në Abc news në lidhje me
Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Pashë nëna çame që qanin "Policët janë vëllezërit tanë. Policia jonë me të njëjtin agresivitet, të shkojë në jug dhe të sillen kështu me ata grek
Gjuajti me shishe drejt ministrit grek, Shpëtim Idrizi: Shpresoja ta zinte në kokë e të freskohej Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për gjestin e tij ditën e sotme ku gjuajti me shishe uji eskortën e ministrit të ja
Ia plasën sherrit me shishe në lokal, vihet në pranga 23 vjeçari në Elbasan Detae të reja kanë dalë nga sherri mes të rinjve që ndodhi me 4 tetor në Elbasan në një lokal i cili përfundoi me dy të
Përleshje me shishe mes të rinjve në qendër të Elbasanit Një përleshje me sende të forta ka ndodhur gjatë natës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të njohur në qendë
Po festonte ditëlindjen në shtëpi, godet arbitrin me shishe (VIDEO) Ndeshja mes Hajdukut dhe PKB u ndërpre në minutën ne 43-të takimit. Kjo pasi ndihmësi i arbitrit, Teodor Frenk u godit n
Ndodh edhe kjo! Qytetarja e revoltuar ia plas me shishe kokës kryeministrit (VIDEO) Një grua është në kërkim nga policia për shkak se ka qëlluar kryeministrin me një shishe dhe është larguar. Një incid
Policia zbardh detajet, si 39-vjeçari tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë ku një 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë.
Pastroni të gjithë shtëpinë me 3 përbërës që i keni gjithmonë Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, të gjithë mundohemi të zgjedhim produktet më të mira larëse duke menduar se kj
Pastroni të gjithë shtëpinë me 3 përbërës që i keni gjithmonë Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, të gjithë mundohemi të zgjedhim produktet më të mira larëse duke menduar se kj
Disa fakte që s’i keni ditur për Eto, nga gjuajtja me shishe ndaj Aragones, tek koleksioni i makinave luksoze Samuel Eto do të mbahet mend si një nga sulmuesit më të mirë viteve të fundit në futboll. Afrikani i famshëm arriti k
Shqiptari në Itali thyen rregullat e izolimit, shkon të takojë të dashurën me shishe alkooli në dorë Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili po thyente vendimin e qeverisë për menaxhimin e emergjencës së korona
Nuk ka qetësi në "Air Albania", goditet me shishe një police (VIDEO) Ultrasit e Tiranës dhe Partizanit refuzojnë të hyjnë në stadiumin “Air Albania” duke i dhënë policisë kartat e identitet