999 rezultate për

shish

Publikohet sondazhi i ri: Joe Biden me epërsi të dyshishtë ndaj Donald Trump Sipas sondazhit të realizuar nga televizionit “ABC News” dhe gazeta “Washington Post”, kandidati për president të Shtete
Policia zbardh detajet, si 39-vjeçari tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë ku një 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë.
Kreu i SHISH, Lleshaj e Gjonaj takohen me Olsjan Çelën Komiteti ministror ka zhvilluar një takim larg medias ku i pranishëm ka qenë dhe kryeprokurori Olsjan Çela. Sipas abc
Koronavirusi prek edhe SHISH-in, një i infektuar në Shkodër Një ndër të prekurit me COVID-19 në Shqipëri është edhe një punonjës i SHISH në Shkodër. Burime bëjnë me dije se ai e
Ish-kreu i SHISH flet për legalizimin e kanabisit në Shqipëri: Duhen rregulla të forta "Varet si organizohet. Nëse shteti merr përsipër ta bëjë këtë gjë, sepse propozimi ka ardhur nga qeveria nuk ka ardhur n
Raporti i SHISH: Bandat shqiptare po fuqizohen, ku i pastrojnë paratë Një raport i SHISH, ngre alarmin se bandat shqiptare janë fuqizuar dhe i pastrojnë paratë në sektorë si ndërtimi dhe tur
Makina hibride e sportive, zbulohen makinat që përdorin agjentët e SHISH në Shqipëri Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se cfarë makine luksoze përdorin agjentët e SHISH, të jeni të sigurt se asnjë lloj pre
Pastroni të gjithë shtëpinë me 3 përbërës që i keni gjithmonë Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, të gjithë mundohemi të zgjedhim produktet më të mira larëse duke menduar se kj
Hap restorantin pas pandemisë, klienti bujar i lë bakshish 1,300$ Dritat ishin ndezur dhe tavolinat ishin vendosur jashtë në Frog & The Bull të premten, pasi restoranti në Austin, Texas,
Pastroni të gjithë shtëpinë me 3 përbërës që i keni gjithmonë Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, të gjithë mundohemi të zgjedhim produktet më të mira larëse duke menduar se kj
Disa fakte që s’i keni ditur për Eto, nga gjuajtja me shishe ndaj Aragones, tek koleksioni i makinave luksoze Samuel Eto do të mbahet mend si një nga sulmuesit më të mirë viteve të fundit në futboll. Afrikani i famshëm arriti k
Burri punonjës i SHISH dhe gruaja mësuese, kush është çifti i të infektuarve në Tropojë “Harta e të prekurve nga COVID-19 është shtrirë tashmë edhe në Tropojë”- tha paraditen e sotme Eugena Tomini nga Institu
Shqiptari në Itali thyen rregullat e izolimit, shkon të takojë të dashurën me shishe alkooli në dorë Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili po thyente vendimin e qeverisë për menaxhimin e emergjencës së korona
Nuk ka qetësi në "Air Albania", goditet me shishe një police (VIDEO) Ultrasit e Tiranës dhe Partizanit refuzojnë të hyjnë në stadiumin “Air Albania” duke i dhënë policisë kartat e identitet
Gjendet pranë shtëpisë një shishe helmi, detaje të reja rreth tragjedisë në familjen Tola në Bulqizë Të tjera detaje janë zbardhur nga tregjedia në Ostren të Bulqizës ku humbën jetën tre pjesëtarë, ndërsa në spital gjend
Këshilla për t’u ruajtur nga koronavirusi: Mbani një shishe ujë gjithmonë me vete Buletini i Departamentit të Shëndetit në Kanada, ka shpërndarë një listë me këshilla që i vijnë në ndihmë njerëzve për t
Reuters: Turqia spiunon Shqipërinë, si ndodhi sulmi ndaj SHISH Hakerat duket të jenë “arma e re” e Turqisë për spiunazhin mbi vendet europiane. Presidenti turk Rexhep Tajip Erdog
Coca cola nuk pranon të heqë nga tregu shishet plastike Coca-Cola nuk do të ndalojë shitjen e pijeve në shishe plastike me një përdorim të vetëm, sepse sipas tyre do të zvogëlo
Habit dynjanë ish-kreu i SHISH: Është e drejta ime të konsumoj drogë, dua mo! Ish shefi i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, ka deklaruar në një studio televizive se është kundër testit të drogës pë
​Vogëlushi turpëron shoferin, i kthen shishen që hodhi në rrugë (VIDEO) Ky vogëlush nga qyteti kinez, Jining është bërë viral me veprimin e tij. Sun Jiarui ka vendosur të befasojë një shofe