999 rezultate për

shiritin

Largimi i David Silvës, Man.City cakton kapitenin e ri Pep Guardiola ka caktuar kapitenin e ri në skuadrën e Manchester City. David Silva ishte lojtari që mbante shiritin e
Kur fati bashkon rrugët sërish! I dorëzoi shiritin e kapitenit në ndeshjen e lamtumirës, Totti bën biznes me Almavivan re vite më parë, më 28 maj të vitit 2017 Françesko Toti do të luante ndeshjen e tij të lamtumirës. një karrierë e tërë e
Arteta: Xhaka është lider i lindur, mund të mbaj sërish shiritin e kapitenit Granit Xhaka po mbyll sezonin e tij të katërt me fanellën e Arsenalit, kur për disa kohë mbajti edhe shiritin e kapiteni
OFL u vuri shiritin vilave luksoze, makinave dhe tokave, SPAK i kërkon Gjykatës së Posaçme miratim për sekuestrimin SPAK ka njoftuar publikisht Gjykatën e Posaçme ku i kwrkon sekuestrimin e disa pasurive, siç janë vila, automjete luksoz
Tërbohet Muriqi, i hedh përtokë shiritin e kapitenit shokut të skuadrës (VIDEO) Humbja ndaj Sivasporit në kampionat është përjetuar keq nga skuadra e Fenerbahçes. Ndeshja e sotme 3-1 i kushtoi ekip
I hoqën shiritin, Xhaka mund të largohet që në janar nga Arsenali Arsenal ka gjasa që ta shesë Xhakën në janar pasi trajneri Emery vendosi ti heqë shiritin e kapitenit, shkruan Albeu.com
Shau tifozët e Arsenal, reagon Xhaka (FOTO LAJM) Granit Xhaka e ka ndryshuar fotografinë e llogarisë personale në Instagram – ku shihej në fanellën e Arsenalit me shirit
I ofendoi pas fërshëllimave, tifozët e Arsenalit i "heqin" shiritin Granit Xhakës (FOTO LAJM) Tifozët e Arsenalit kanë nisur një fushatë kundër Granit Xhakës. Mbështetësit e skuadrës londineze kërkojnë që mesfushor
Maguire dëshiron shiritin e kapitenit te Manchester United Harry Maguiret do t’i pëlqente të bëhet kapiten i Manchester Unitedit një ditë, pasi që mbrojtësi më i shtrenjtë në hist
Arsenali zgjedh Xhakën kapiten, tifozët nuk e duan Ditën e sotme është njoftuar se kapiteni i ardhshëm i Arsenalit do të jetë Granit Xhaka, i cili do të marrë shiritin pas
Reja "dëgjon" Rudi Vatën dhe i heq Mavrajt shiritin e kapitenit: Kush e merr Trajneri Edi reja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e nesërme të Kombëtares, atë ndaj Islandës. Reja në konferencën p
Agim Bahtiri flet pas incidentit, dhe thotë se kush e pengoi të priste shiritin Në shkollën fillore “Ismail Qemaili” në lagjen Bair të Mitrovicës, Bahtiri është penguar nga banorët ta presë shiritin e
Interi e konfirmon: Icardi dhe Nainggolan do të shiten (FOTO LAJM) Ata janë lojtarë mjaftë të mirë mirëpo jo mjaftueshëm dhe po ashtu nuk janë në planet tona, këtë po e them me respektë d
Juventus mbetët ekip gjigant, veprimi pas ardhjes së Buffon Nënshkrimi i ri i Juventusit, Gianluigi Buffon nuk është i interesuar të rimarrë shiritin e kapitenit, as numrin 1 në fa
Gaz Paja drejt martesës, dalin pamjet e para nga festa e beqarisë (FOTO LAJM) Aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira do i japin fund beqariosë me 1 qershor. Çifti është munduar ta mbajë s
Schalke në krizë, kapiteni dorëzon shiritin (VIDEO) Schalke 04 po kalon një krizë të thellë rezultatesh këtë sezon duke rrezikuar rënien nga kategoria. Humbja 0-4 që sk
Wanda qan për shiritin e kapitenit, Interi sqarohet për Icardin Emisioni "Tiki Taka" ëhstë një ndër më popullorët në Itali ku ndiqet nga mijëra teleshikues. Në këtë emision ka qënë
"Sikur ia hoqën njërën këmbë...", Wanda shpërthen në lot për Icardin Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, njëkohësisht edhe agjentja e tij shpesh herë është bër kryefjala e mediave sp
Pas Ekonomikut, studentët i vënë shiritin Politeknikut dhe Drejtësisë Pas Ekonomikut, të cilit studentët i kanë vënë drynin, ata kanë mbyllur edhe Politeknikun dhe gjithashtu Fakultetin e Dr
​Zbulohet arsyeja pse Isco refuzoi të mbante shiritin e kapitenit Në ndeshjen e djeshme të Champions Leagues kundër CSKA Moskës, shumë tifozët të Real Madridit u zemëruan kur Marcelo ten