999 rezultate për

shiriti

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-lojtari i Tiranës dhe Kombëtares Presidenti i FSHF-së Armando Duka ka dhënë një lajm të hidhur në rrjetet e tij sociale, ku njofton se është ndarë nga je
Roma nuk bën pas, Dzeko nuk do ta rimarrë shiritin e kapitenit Lorenzo Pellegrini mbetet kapiten i Romës edhe pse disa prej senatorëve te ekipit kërkuan që ai të rimerrte shiritin e k
Çështje "Dzeko" te Roma, nëse qëndron boshnjaku dorëzon shiritin e kapitenit Tek Roma ka një çështje "Edin Dzeko", që duhet zgjidhur. Klubi verdheq është në dilemë: ta shesë apo ta riintegrojë me g
Shiriti i kapitenit ikën nga Hysaj, "gradohet" Berisha Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri Edi Reja është shoqëruar nga portieri Etrit Berisha për t’iu përgjigjur int
Chiesa krijon "furtunë" te Fiorentina, shpërthen drejtori sportiv: Hoqëm një barrë, shiriti i kapitenit ishte gabim Juventusi siguroi një nga xhevahirët e Serisë A në ditën e fundit të merkatos, duke bërë goditjen e radhës me një talent
Largimi i David Silvës, Man.City cakton kapitenin e ri Pep Guardiola ka caktuar kapitenin e ri në skuadrën e Manchester City. David Silva ishte lojtari që mbante shiritin e
Kur fati bashkon rrugët sërish! I dorëzoi shiritin e kapitenit në ndeshjen e lamtumirës, Totti bën biznes me Almavivan re vite më parë, më 28 maj të vitit 2017 Françesko Toti do të luante ndeshjen e tij të lamtumirës. një karrierë e tërë e
Arteta: Xhaka është lider i lindur, mund të mbaj sërish shiritin e kapitenit Granit Xhaka po mbyll sezonin e tij të katërt me fanellën e Arsenalit, kur për disa kohë mbajti edhe shiritin e kapiteni
Super kontrata e re e Juventusit për Dybala, rritje page dhe shiriti i kapitenit Ndërkohë që po lufton me koronavirusin, sulmuesi i Juventusit Paulo Dybala po punon në të njëtën kohë me drejtuesit e kl
OFL u vuri shiritin vilave luksoze, makinave dhe tokave, SPAK i kërkon Gjykatës së Posaçme miratim për sekuestrimin SPAK ka njoftuar publikisht Gjykatën e Posaçme ku i kwrkon sekuestrimin e disa pasurive, siç janë vila, automjete luksoz
Tërbohet Muriqi, i hedh përtokë shiritin e kapitenit shokut të skuadrës (VIDEO) Humbja ndaj Sivasporit në kampionat është përjetuar keq nga skuadra e Fenerbahçes. Ndeshja e sotme 3-1 i kushtoi ekip
I vendoset shiriti edhe Spitalit të Laçit Tërmeti i 26 nëntorit ka dëmtuar me qindra objekte, ndër to dhe spitalin e Laçit. Pas inspektimit të ekspertëve, këtë
I peshojnë 7 çështje mbi krye, i vihet shiriti banesës së kryeprokurores së Durrësit Tërmeti i 26 nëntorit nuk ka kursyer as banesën e kryeprokurores së Durrësit, Anita Jella. Jella është edhe pjesë e g
Dëmtimet nga tërmeti, gjimnazit “Sami Frashëri” i vihet shiriti Mëngjesin e sotëm, gjimnazit Sami Frashërit i është vënë shiriti i sigurisë pasi ka dëmtime që duhen parë me kujdes dhe
Tërmeti i frikshëm, i vendoset shiriti i sigurisë 173 banesave të dëmtuara në Laç Tërmeti i fuqishëm i mëngjesit të së martës, ka shkaktuar dëme të shumta materiale kudo në vend. Në Laç shumë pallate
I hoqën shiritin, Xhaka mund të largohet që në janar nga Arsenali Arsenal ka gjasa që ta shesë Xhakën në janar pasi trajneri Emery vendosi ti heqë shiritin e kapitenit, shkruan Albeu.com
Shiriti i kapitenit "fluturon" nga krahu i Xhakës, zbulohet kapiteni i ri "topçinjve" Trajneri i Arsenalit, Unay Emery, konfirmoi përpara ndeshjes së sotme në Ligën e Europës kundër Vitoria Guimaraesh se Gr
Shau tifozët e Arsenal, reagon Xhaka (FOTO LAJM) Granit Xhaka e ka ndryshuar fotografinë e llogarisë personale në Instagram – ku shihej në fanellën e Arsenalit me shirit
Shiriti i kapitenit, te Arsenali nis mbledhja Drejtuesit e klubit të Arsenalit do të takohen me kapitenin Granit Xhaka gjatë ditëve të ardhshme për të diskutuar reagi
I ofendoi pas fërshëllimave, tifozët e Arsenalit i "heqin" shiritin Granit Xhakës (FOTO LAJM) Tifozët e Arsenalit kanë nisur një fushatë kundër Granit Xhakës. Mbështetësit e skuadrës londineze kërkojnë që mesfushor