999 rezultate për

shirita

Kordon para policisë, protestuesit vendosi shirita të bardhë Protestues dhe mbështetës të opozitës janë rreshtuar kordon para efektivëve të policisë për të mos lejuar përplasjen mes
"Zonë Krimi", policia rrethon me shirita Kryeministrinë (FOTO LAJM) Sapo janë shpërndarë protestuesit policisë së pranishme para Kryeministrisë u ka ardhur për vizitë kreu i Policisë Ardi
Shiu i kuq mbulon Bosnjen Siç njoftoi FHMZ, rajoni i Ballkanit u godit nga një fenomen i rrallë i njohur si baltë dhe shi i përgjakshëm, transmeto
Juventusi zbulon fanellat e reja për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Ditën e sotme Juventusi ka zbuluar fanellat e reja për sezonin 2018/19. Fanella bardh e zi e Binaconerove, duket se d
Ekspertë të kriminalistikës zbarkojnë para Kuvendit Ka përfunduar protesta e opozitës rreth orës 12:00. Ndryshe nga çfarë ishte paralajmëruar në protestë ndodhën edhe incid
Nissan Rogue me 170 kuaj fuqi dhe shirita lëvizës (FOTO LAJM) Në New York Auto Show 2017, Nissan do të sjellë makinën që në vend të rrotave, ka shirita lëvizëse sikur të tankeve.
Chelsea-Leicester, ja pse futbollistët do të mbajnë shirita të zinj Chelsea-Leicester do të hapë pas pak siparin e javës së tetë në kampionatin anglez. Në duelin e “Stamford Bridge” lojtar
Senna, përkujtimi special i Corinthians (FOTO LAJM) Para ndeshjes së Kupës, e fituar 3-0 kundër Nacional, futbollistët e Corinthians kanë përkujtuar 20-vjetorin e ndarjes n
Raporti i ODIHR: Qeveria, shirita elektoralë Zgjedhjet parlamentare të 23 qershorit, shihen gjerësisht si një test i rëndësishëm për aspiratat e Shqipërisë drejt anë
Fileto pule (recetë kineze) Përbërësit: 1 karotë e madhe e prerë në shirita, 100gr mashurka të pastruara dhe të prera në copa, 1 spec i kuq i pastru
AK pret "shiritat" për gënjeshtrat e kryeministrit Aleanca Kuq e Zi ka nisur të premten atë që ajo e quan, maratonen e prerjes “shiritave” për gënjeshtrat, mashtrimet, dës
Kapitenët me shirita kundër racizmit Kapitenët e skuadrave pjesëmarrëse në Champions dhe Europa League në ndeshjet e së martës, mërkurës dhe së enjtes do të
Spanja gdhend historinë në bluza Fanella e re e kampionëve të Evropës në fuqi, Spanjës për Euro 2012 do të ketë historinë e qepur në të, për t’i kujtuar
Së shpejti Windows 8 Nga rrjedhjet e informacionit në Microsoft bëhen të ditura disa nga detajet e produktit të tyre më të ri. Në windows 8 s