999 rezultate për

shirat

Iu përmend emri në përgjime, Veliaj: Nuk ndalojmë dëshirat e mafias italiane Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar në rrjetin social Facebook lidhur me përgjigjet e autoriteteve i
Shirat shkaktuan kaos në vend, Rama: Fushë Kruja nuk u përmbyt se investuam Mëngjesin e sotme kryeministri Edi Rama ka postuar një video ku krahasonte ndryshimi që ka pësuar Fushë Kruja. Rama ë
Shirat e dendur prishin urën, izolohen dhjetëra banorë në Kukës Reshjet e shiut, kanë prishur një nga urat e vetme që lidh një fshat me qytetin e Kukësit duke lënë dhjetëra njerëz të i
Shirat e dendura, uji depërton edhe në banesa në Fushë-Krujë Vendi ynë prej disa ditësh është përfshirë nga moti i keq për shkak të reshjeve të dendura, ndërsa disa zona janë përmby
Mos harroni çadrën sot, rikthehen shirat në vend Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe reshje shiu mestare mbizotërojnë motin në pjesën më të madhe të shqipërisë, por në zona
Ikin shirat, si parashikohet moti për javën në vijim Java që vjen pritet të sjellë një mot të kthjellët, por temperatura më të ulëta. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtar
Nga nesër nisin shirat, si do të mbajë moti këtë javë Java pritet të karakterizohet nga reshje të dendura shiu në pjesën jug-perëndimore të vendit. Reshjet do të jenë të d
Rikthehen shirat, si do të ndryshojë moti nga nesër Ditën e premte parashikohet që në të gjithë vendin do të ketë një ndryshim të lehtë të kushteve meteorologjike. Sipas
Rikthehen shirat, mbani çadrën me vete Sipas MeteoAlb dita nis me vranësira të dendura dhe shira të izoluar në zonat veriore dhe qendrore. Por pasditja dhe mbr
Dëshirat e Renaldit nga shtrati i Pediatrisë: Më ka marrë malli për shtëpinë Në një rrëfim zemre për emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” Renaldi është mërzitur ne spital e ka marrë malli për shtë
Rrëshqitjet e dheut vrasin gjashtë persona në Nepal, dhjetra të zhdukur Një rrëshqitje masive dheu i ka marrë jetën gjashtë personave në Nepal teksa 26 të tjerë rezultojnë të zhdukur. Mësoh
Partneri perfekt, Kivanç Tatlitug shpenzon 1 milion euro për dëshirat e bashkëshortes (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug është jo vetëm një nga aktorët turk më simpatik, më të suksesshëm e të talentuar, por edhe ndër më të pa
Gazetarja tregon si Eni Vasili e la jashtë studios: Duhet t’ja plotësojë dëshirat kryeministrit Gazetarja investigative Fatjona Mejdini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme për në pjesën e dytë të emisionit OPEN, por
Dëshirat e "special one" shpesh herë janë befasuese, kërkon Ibrahimovicin te Tottenham Synimet e Mourinhos në lidhje me transferimet siç duket janë të ndryshme nga trajnerët e tjerë. Kësaj radhe trajneri
Dëshirat e shfrenuara të Setien: Dua edhe Neymarin edhe Lautaron Trajneri i Barcelonës ka folur rreth dëshirave të tij për merkaton e verës që duken disi të "shfrenuara" edhe pse për nj
Rikthehen shirat, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Moti me diell që na shoqëron gjatë ditës së djeshme, e martë, pritet të vijojë po kështu edhe në mëngjesin e së mërkurës
Rikthehen shirat, si do të nisë java e re Java do të nisë me mot të vranët dhe reshje shiu, duke mos sjellë asnjë përmirësim nga dita e fundit e fundjavës. Sip
FANTASTIKE/ Ronaldo tregon një nga dëshirat e djalit të tij Një nga futbollistët më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo ka treguar dëshirën që ka djali i tij. Në shumë video të p
Reshje të dendura dhe erëra të forta, shirat përmbysin rrugët Moti i rënduar nga rreshjet e dendura dhe era e forta, ka shkaktuar situata problematike në disa akse rrugore. Autori
50% e Shqipërisë është prekur nga shirat, në Vlorë vazhdon normalisht plazhi Jemi në mes të muajit shtator, përkatësisht në vjeshtën e parë të vitit, por kjo nuk vërehet aspak në Vlorë. Pushuesi