999 rezultate për

shira

50% e Shqipërisë është prekur nga shirat, në Vlorë vazhdon normalisht plazhi Jemi në mes të muajit shtator, përkatësisht në vjeshtën e parë të vitit, por kjo nuk vërehet aspak në Vlorë. Pushuesi
Iu plotësua dëshira, Lorik Cana zbulon gjinine e bebit që do vijë në jetë (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica, ësht
Më thuaj çfarë shenje je, të të them çfarë bestytnie ke Dashi Mendoni dëshirë në orë 11:11, pasi ajo është ora që realizohen dëshirat. Demi Nuk e lini kurrë çantën në
Policia jep detaje për dy familjet e përfshira në krimin që ndodhi në Prishtinë Policia e Kosovës ka dhënë detaje tjera nga vendi i ngjarjes, ku u plagosën katër persona. Zëdhënësi Bajram Krasniqi
4 ushqimet që rrisin dëshirat tuaja seksuale Përmirësoni raportin tuaj seksual me partnerin ose partneren në mënyrë natyrale, duke konsumuar këto ushqime. Këshillohe
Aksident në aksin Bardhosh-Prishtinë, tre makina të përfshira Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, megjithatë nuk ka të lënduar dhe
Spektakli i yjeve që bien në Gusht, mit apo e vërtetë realizimi i dëshirave Yjet që bien në Gusht Pak orë na ndajnë nga nata e yjeve që bien. Persidet, siç quhen në gjuhën shkencore, verifikohe
"Tërbohet" moti në Europë, 3 viktima në Itali prej furtunës dhe shirave të rrëmbyeshëm (VIDEO) Stuhi, shira të rrëmbyeshëm, rrëshqitje toke dhe përmbytje. Gjurma e zezë e motit të keq nuk ka kursyer shumë vende në E
SHKODËR/ Era e fortë dhe shirat e dendur i marrin jetën drejtuesit të motorit, u përplas me një makinë Moti i keq, i papritur, ka sjellë pasoja të rënda në vend. Pas vdekjes së 2 pushuesve dhe shpëtimit të 26 të tjerëve, në
Katastrofat e përmbytjeve në Indi, më shumë se 88 viktima (FOTO LAJM) Dhjetëra njerëz kanë vdekur nga përmbytjet në Nepal, Bangladesh dhe Indinë veri-lindore. Të paktën 88 njerëz vdiqën d
Moti, priten shira dhe rrufe sot pasdite Moti sot në mengjes është me diell dhe me vranësira mesatare, por pasdite do të ketë mundësi për paraqitje të shiut me b
Përplasen për vdekje çifti shqiptar në SHBA, cila ishte dëshira e fundit Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një çifti shqiptar ka ndodhur në New Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikë
“Dëshira e fundit”, historia që po rrëqeth rrjetet sociale Dëshira e fundit… Pak orë para se të ekzekutohej, një i burgosur i kërkoi rojes një laps dhe një letër për dëshirën e
A do të ketë sukses dëshira e Serbisë për përfitim nga Uashingtoni për ҫështjen e Kosovës? Pas bllokimit të dialogut mes Beogradit dhe Prishtinës politika e jashtme serbe përpiqet ta gjejë rrugëdaljen në Uashing
Dëshira e parë e Xhampaolos te Milani Marko Xhampaolo ka firmosur kontratën e tij të re dy vjeçare me Milanin dhe tashmë klubi mund të shikojë përpara për të
Qershori nis me shira, kur kthehet dielli Megjithëse zyrtarisht në stinën e verës, qershori duket si një zgjatim i majit, që u karakterizua nga shira dhe mot i pa
Trajneri i PSG-së: Nuk mund ta vendos dorën në zjarr për Mbappen dhe Naymar Tuchel nuk premton se Neymar dhe Mbappe do të vazhdojnë ta veshin fanellën e Paris Saint Germain. PSG-ja do të vazhdo
Guardiola presion Manchester City-t: Dua 3 lojtarë ose largohem Pep Guardiola është përfolur për një kalim të mundshëm te Juventusi ditët e fundit por ende nuk ka asgjë zyrtare. Por
Agjenti i mesfushorit të Milanit: Dëshira e tij është të luaj në Champions Agjenti i mesfushorit Lucas Biglia, Enzo Montepaone ka folur për të ardhmen e klientit te tij Milani. "Biglia është s
Priten ende shira sot, në perëndim të vendit Sot moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira ku në mesditë do të pasohen nga rreshje shiu të izoluara