999 rezultate për

shilegov

Shilegov takohet me Erion Veliaj në Tiranë Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, gjatë vizitës në Tiranë u takua edhe me kryetarin e Bashkisë së Tiranës,
Anulohet festimi i vitit të ri në qendrën e Shkupit Është anuluar pritja e Vitit të Ri 2018, ndërsa paratë e planifikuara do të dhurohen për Spitalin për fëmijë Kozle.
Ganiu, Zaev dhe Shilegov mblidhen për kampusin e UNT-së Sot në orën 16.00 në hapësirat e kazermës Ilinden, kandidati Visar Ganiu do të takohet me Kryeministrin Zoran Zaev dhe m
Petre Shilegov, kryetari i ri i qytetit të Shkupit Petre Shilegov nga LSDM-ja është kryetar i ri i qytetit të Shkupit. Sipas rezultateve nga 100 për qind të të dhënave
Ahmeti bën thirrje që në Shkup të votohet Petre Shilegov Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në takimin e mbrëmshëm në Gazi Baba përshëndeti vendimin për l
Shilegov: Ofrojmë koncept të ri për qytetin e Shkupit (VIDEO) Kandidati i LSDM-së për kryetar të qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot ka realizuar takim me qytetarët e lagjes Çento
Shilegov: Mos përhapni frikë pa bazë me gjuhën shqipe! Deputeti i LSDM-së, Petre Shilegov nga foltorja e komisionit për sistem politik ka folur sot në lidhje me propozimin për
LSDM garon me Shilegovin në Shkup, këto janë kandidatët e tjerë zyrtarë LSDM-ja sot prezantoi kandidatët për kryetar të komunave për zgjedhjet lokale 2017 në tridhjetë komuna. Për Qytetin
Shilegov: Shkarkimi i Zvërlevskit vendit i ka kushtuar 240 mijë euro Shkarkimi i Prokurorit të Përgjithshëm Marko Zvrlevski shënon fillimin e reformave në gjyqësor, të cilat do të sjellin d
Shilegov bën përgjegjës gjykatat për ikjen e të akuzuarve Deputeti i LSDM-së, Petre Shilegov në një konferencë për shtyp, ka akuzuar gjykatat dhe gjykatësit, se kanë lënë hapësir
Shilegov u kërkon deputetëve që hapën dyert e Kuvendit të japin dorëheqjen Dy protagonistët që dyshohen për hapjen e portave të Kuvendit, Kërsto Mukoski dhe Sashe Vasilevski sot u paraqitën në se
Përfundon debati për qeverinë e re, deputetët mblidhen nesër në Kuvend Debati për formimin e qeverisë në Kuvendin e Maqedonisë ka përfunduar për ditën e sotme. I fundit që foli në foltor
Shilegov premton se askush nuk do të amnistohet për trazirat në Kuvend Maqedonia nuk do të jetë shtet juridik derisa në tërësi nuk ndriçohet sulmi i organizuar në Kuvend, theksojnë nga LSDM d
LSDM: Lirimi i huliganëve dëshmoi se Prokuroria është e VMRO-së Deputeti dhe anëtari i kryesisë së LSDM-së, Petre Shilegov, ka reaguar menjëherë pas vendimit të gjykatës për lirimin me
Takimi Ahmeti-Zaev, Shilegov në konferencë për media (VIDEO) Zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov, ka dalë në një konferencë për medie për takimin e kreut të partisë së tij, Zoran Za
Shilegov: Kemi prova, ekzistojnë kërcënime terroriste të rendit kushtetues Deputeti i LSDM-së, Petre Shilegov, në një konferencë për shtyp ju bëri thirrje institucioneve të reagojnë menjëherë pas
Shilegov: Deputetët e VMRO-së janë gjysmë analfabet Deputeti i LSDM-së Petre Shilegov, ka thënë gjatë seancës së sotme konstituive se deputetët e VMRO-së janë gjysmë analfa
DAP heton llogaritë bankare të Shilegovit (VIDEO) Drejtoria e të Ardhura Publike ka kërkuar një ditë më parë të dhëna të detajuara për llogaritë dhe gjendjen financiare p
Llogaritë bankare të Stavreskit dhe Shilegovit nën hetim Drejtoria e të ardhurave Publike në Maqedoni ka kërkuar informacione të detajuara për gjendjen financiare ku përfshihen
LSDM: Ai që do të arrijë Gruevskin duhet të vjedhë 6 vite me radhë Deputetët e VMRO-së kanë vazhduar me replikat e tyre kundër gjuhës shqipe dhe Platformës Shqiptare edhe gjatë seancës së