999 rezultate për

shikoni

Rezarta Shkurta "lahet me flori", shikoni dhuratat e shtrenjta që i bën bashkëshorti (FOTOLAJM) Të gjithë e dimë që Rezarta Shkurta është bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, Ermalit. CCifti ka dhe një vajzë të
Jonida Vokshi interviston bashkëshortin, shikoni si i përgjigjet ai (VIDEO) Rreth një muaj më parë, e ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", Jonida Vokshi foli hapur për lidhjen e saj me Besnikun.
Asnjë ditë punë, por shikoni sa para ka në llogari djali i Hashim Thaçit (FOTO LAJM) Pa asnjë ditë pune, fëmijët e politikanëve kanë arritur që të “kursejnë” me mijëra euro në bankat e vendit. Djali i Pres
Berisha: Shikoni si e mbronte muaj më parë Rama-Dakon (VIDEO) Pas publikimit të përgjimeve nga gjermanja "Bild", Krimet e Rënda ndaluan prerazi publikimin e pamjeve. Ditën e djes
Vasili: Shikoni si e mbronte Rama-Dakon muaj më parë (VIDEO) Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili në një postim në facebook ka punlikuar një video të kryeministrit Edi Rama, të 12 ma
Nëse e shikoni këtë të moshuar menjëherë kapni telefonin Binak Uka 76 vjeçar nga fshati Bokshiq i komunës së Klinës, është zhdukur mëngjesin e sotëm. I moshuari nuk e ka marrë m
E pyetën lidhur me përgjimet e "Bild", shikoni reagimin e Ramës (VIDEO) Mediat po ziejnë nga përgjimet e "Bild", por deri më tani nuk ka patur ndonjë reagim nga partia socialiste. Kryemini
Dhurata Dora feston Bajramin, shikoni si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Sot po kremtohet festa e Fitër Bajramit, festë kjo që ka bërë bashkë gjithë besimtarët mysliman anë e mbanë botës. Ed
Investim kolosal, shikoni si pritet të transformohet "Unaza e Re" (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka zgjedhur tu thotë mirmëngjes shqipëtarëve me anë të videos që tregon ndryshimet
Kylie Jenner "i vjedh" fustanin Bleonës, shikoni reagimin e saj (FOTO LAJM) Këngëtaret apo vajzat e njohura të shoëbizz-it shpesh inspirohen nga artiste apo emra të mëdhenj botërorë dhe t'i krahas
Neymar nuk e përballon dot topin mes këmbëve, shikoni ç’bën (VIDEO) Brazili po zhvillon stërvitjet para fillimit të Copa America. Njëra nga skuadrat favorite ka grumbulluar lojtarët, du
Dikur këndonte "Qingji i vogël", shikoni si duket këngëtari sot (FOTO LAJM) Pëllum Hajdari, gjithmonë do të njihet falë këngës për fëmijë "Qingji i vogël". Tani ai është 16 vjeç dhe vijon mësimet
Zbuloni personalitetin tuaj, cila është figura që shikoni të parën? Gjëja e parë që shikoni do të zbulojë dicka interesante rreth personalitetit tuaj. Objekte në tavolinë – Ju jeni të s
Nëse e shikoni këtë person menjëherë telefononi policinë Policia e Kosovës ka kërkuar nga të gjithë ata që mund të ndihmojnë në identifikimin e vendndodhjes së personit të zhduk
Afërdita Dreshaj bëhet nostalgjike, shikoni si dukej ajo para famës (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj prej vitesh ndodhet në SHBA. Ajo është një nga modelet dhe këngëtaret më të dashura për publikun shqipt
Bebe Rexha pozon me të brendshme, shikoni si duket një femër pa fotoshop (FOTO LAJM) Ylli i popit Bebe Rexha ka postuar një foto në profiling e saj në ‘Instagram’ ku shfaqet me bikini . Ajo shkruan: “Nd
Në Shqipëri na mbyti korrupsioni, por shikoni pse u shkarkua ky kapiten i super anijes britanike (FOTO LAJM) Ndërkohë që në Shqipëri korrupsioni është bërë mal dhe vendi është kapur prej fyti nga oligarkët, Britania e Madhe vjen
Tayna kthen kokën pas, shikoni si dukej ajo para 3 vitesh (VIDEO) Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Ajo gjithashtu është tepër aktive në rr
"Jam i rrezikshëm, shikoni Youtube", çfarë i tha Mikel Kasaj grekëve pas arrestimit (FOTO LAJM) Mikel Kasaj, i cili bëri bujë për shkak të arratisjes spektakolare nga Gjykata e Vlorës një vit më parë, është arrestuar
Kur t'i shikoni celularin Kujtim Gjuzit, do ta harroni orën e tij (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ish