999 rezultate për

shikon

Messi dhuron show, shikoni çfarë bën në stërvitje (VIDEO) Leo Messi duket se është gati të kthehet në fushë dhe të tmerrojë mbrojtësit kundërshtarë. Duket se ndalesa prej më s
Shikoni si 12 vjeçari i shpëton ariut që nisi ta ndiqte në pyll (VIDEO) Në disa pamje të frikshme ishte regjistruar së fundmi momenti kur një 12-vjeçar pati një takim disi tepër të afërt me nj
E pabesueshme, shikoni çfarë bën Ronaldo në stërvitje (VIDEO) Së shpejti do ta shijojmë klasin e Cristiano Ronaldos në fushën e blertë. Sulmuesi ka bërë shumë mirë deri më tani dh
Që mos të ndiheni keq këtë verë, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
Cannavaro tregon dashurinë për Iniestan: Të gjithë shikonin Messin, por vëmendja ime ishte te ai Ish-mbrojtësi italian, Fabio Cannavaro, e diskutoi dashurinë e tij për Andres Iniestan, duke thënë se loja e spanjollit
Gjermania parashikon rihapjen e të gjitha dyqaneve dhe shkollave në maj Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka paralajmëruar se do të flasë sot në mesditë në lidhje me lehtësimin e masave në Gj
Manchester United shikon mundësinë e transferimit të Rabiot Manchester United pritet të jetë shpëtimi për mesfushorin francez, Adrien Rabiot. Rabiot, i cili transferohej te Juve
"Ka edhe më keq", për të gjithë ata që vetëm ankohen shikoni këto foto (FOTO LAJM) Jeta na përball me situata të ndryshme edhe si kjo që po kalojmë së fundmi, ku ata që qaheshin se lodheshin në punë dhe
Flet ish-presidenti i Milanit: Eliot nuk e shikon Milanin si unë, ata kanë qëllime të tjera Ish-presidenti i Milanit, Johong Li është rikthyer të flasë për klubin kuqezi të cilin e humbi në vitin 2018 për borxhet
Edhe ju shikoni gjithmonë Story-t tuaja në Instagram? Ka një shpjegim për këtë Me siguri secili prej jush, hap Instagramin sheh pafund Story dhe përfundon duke klikuar mbi Storyn e fundit që ka publi
Pse Jurgen Klopp i shikon ndeshjet pa koment? Jurgen Klopp ka zbuluar se përse ai i shikon ndeshjet e futbolli pa komentim. Trajneri i Liverpoolit ka treguar se ës
Nga Messi te Ronaldo, shikoni si yjet e futbollit i kanë ndryshuar ndër vite flokët (FOTO LAJM) Yjet e futbollit përvec asaj që japin në fushë investojnë shumë dhe për pamjen e jashtme, shkruan Albeu.com. Shumë yj
Shikoni çfarë i bëjnë statujës së Maradonës tifozët në Argjentinë (FOTO LAJM) Pikërisht për shkak të sukseseve që dhe asaj që ka thënë për ekipin kombëtar, Maradona është një idhull për shumë njerëz
Superkompjuteri i OPTA parashikon fituesin e Serisë A Seria A ka si rrallëherë në vitet e fundit tre skuadra që rivalizojnë për titullin e që kanë shanse reale për të bërë të
Si të përgatitesh për një të ardhme që s’e parashikon askush Si një trajnere ekzekutive që punon prej kohësh me sipërmarrës të rinj, jam duke i inkurajuar klientët e mi që të mos pë
Veliaj u thotë tiranasve të pijnë ujin e UKT, por shikoni çfarë pi vetë (VIDEO) Në shtator të vitit të shkuar, bashkia e Tiranës bllokoi autobotet që shpërndanin ujë në qytet me argumentin se uji i uj
Gjykata e liroi, shikoni pritjen madhështore që i bënë fansat Ronaldinhos jashtë burgut (VIDEO) I vënë pas hekurave në fillim të marsit, legjenda e futbollit brazilian Ronaldinho u la I lira nga drejtësia paraguajane
Shikoni se si mjekët mbrojnë foshnjat e porsalindura nga koronavirusi Koronavirusi mund të jetë më i rrezikshëm për të moshuarit, por lajmet që vijnë çdo ditë nga e gjithë bota tregojnë se e
Kompania angleze parashikon rënditjen përfundimtare të Premier League Kompania e analizës së statistikave, Opta ka publikuar parashikimin statistikor të tabelës përfundimtare të Premierligës
"Kur shikon njerëz që dalin akoma jashtë", Strakosha reagon ashpër ndaj atyre që nuk i respektojnë masat kundër koronavirusit Portieri i Shqipërisë Tomas Strakosha ka shprehur zhgënjimin me injorimin e masave të izolimit prej koronavirusit nga di