999 rezultate për

shikohen

Shtrëngata dhe stuhi të forta, përkeqësohet moti ditët e fundit të shkurtit Përmirësimi i shkurtër i motit gjatë mbrëmjes së të enjtes do të pasohet nga një përkeqësim gradual në mëngjesin e ditës
Bëhuni gati! Moti për nesër, reshje shiu dhe dëborë Dita e enjte sërish do të vijë me mot të vranët, por prej orëve të mesditës vranësirat do t’ja lenë vendin motit të kthj
Diell dhe vranësira, si pritet të jetë moti gjatë gjithë javës SHMU njoftoi se java do të nisë me diell e temperatura në rënie në orët e mëngjesit. Ditën e martë, fillimisht moti p
Shtrëngata e rrufe, si do të jetë moti të dielën Ditën e diel, në vend parashikohet mot me vranësira deri të dendura dhe intervale të shkurtra me diell në qendër të terr
Përse nuk mund të parashikohen tërmetet Jo, tërmetet nuk mund të parashikohen. As shkencëtarët e Qendrës Gjeologjike të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, apo s
Ministrja e Mbrojtjes qëtëson qytetarët: Nuk parashikohen tërmete Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka ftuar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të mos panikojnë pas lajmev
Moti për sot, çfarë pritet të ndodhë gjatë pasdites Gjatë ditës së sotme temperaturat e larta do të vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë. Por gjatë pasdites pri
HOROSKOPI/ Kjo shenjë nuk duhet të harxhojë para këtë të dielë Ky është horoskopi për ditën e diel, 20 janar 2018. Dashi Bëni kujdes ndaj të papriturave! Hëna ju vihet kundër dh
Viti 2019 rekord për Ronaldon, parashikohen 110 milionë euro të ardhura Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të pasur në botë. Edhe se është 34 vjec atij sa vjen e i shtohet pasuria
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të përmbahet, xhelozia do t’ju sjellë një krizë në çift Ky është horoskopi për ditën e martë, 11 dhjetor 2018. Dashi Do të kaloni një ditë mjaft të komplikuar dhe tension
Vajza prek burrat e huaj, fatmirësisht nuk ndodh te shqiptarët se do plaste (VIDEO) Kamerat e fshehta janë ndër videot më kreative dhe qesharake që shikohen më së shumti. Një e tillë është realizuar në
Tsipras është çam, deklarata e historianes shqiptare bën bujë në Greqi "Të rishikohen kufijtë e detit, varrezat dhe librat e historisë. Duhet të rishikohen edhe të drejtat e pakicës greke.
Diell paradite, moti sjell surpriza gjysmën tjetër të ditës Ky muaj ka nisur i freskët dhe duket se kështu do të vijojë pasi thuajse çdo pasdite në pjesë të ndryshme të vendit bie
FMN e kënaqur me Kosovën, a do të rishikohen pensionet e veteranëve? Ministri i Financave në Qeverinë e Kosovës, Bedri Hamza ka pritur sot në takim Misionin e Fondit Monetar Ndërkombëtar (F
Ende asgjë konkrete për Kompleksin Adem Jashari Qeveria ka shtyrë për javën tjetër, shqyrtimin e propozimit për t’i proceduar Kuvendit të Kosovës mendimin lidhur me pro
Haradinaj: Urime Kosovë, lëvizim pa vizat në BE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka mbështetur marrëveshjen e përbashkët ndërmjet Presidentit Hashim dhe homolog
Pse dukemi më bukur në pasqyrë se sa në fotografi? Sa herë keni dalë jashtë të kënaqur me pamjen tuaj dhe pastaj fotografitë tuaja ju dëshpërojnë? Kush gënjen? Pasqyra
Skandalet për shqiptarët në tekstet shkollore të Maqedonisë mund të rishikohen Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Renata Deskoska ka deklaruar se do të ketë rishikim të teksteve shkollore dhe se ky pr
Mos dilni pa çadër nga shtëpia! Sot parashikohen rrebeshe shiu në të gjithë Shqipërinë Vranësira dhe shira të dendur dominojnë zonat Veriore ndërsa reshje më të pakta do të ketë në Qendër dhe Jug të territor
Nesër merrni çadrat dhe vishni çizmet: Parashikohen reshje masive dhe përmbytje Orët e mbrëmjes së sotme deri paraditen e nesërme parashikohet që të shoqërohen me reshje të dendura shiu, të cilat prit