999 rezultate për

shiko

Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
GJKKO kërkesë Gjonajt: Rishikoni aktin normativ të OFL-së Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj që të
Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Javën tjetër nis dëbora, qytetet që do zbardhen Temperaturat mesatare janë ulur me disa gradë gjatë kësaj jave në vend, ndërsa në vijim pritet që të fillojnë reshjet e
Bill Gates parashikon një tjetër pandemi: Po patëm fat, do të vijë brenda 20 viteve Bill Gates parashikon se bota do të përballet sërish me një pandemi tjetër, por që nuk do të shkaktojë dëme sa COVID-19.
Me diell, por temperatura të ulëta! Ja si do të jetë moti ditën e hënë Me diell dhe temperatura të ulëta. Kështu do të jetë moti në ditën e hënë, të javës që vjen. Shërbimi Meteorolog
Kryeprokurori i Hagës parashikon dënim të përjetshëm për Hashim Thaçin (FOTO LAJM) Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale të Hagës, Jack Smith, në letrën e tij drejtuar Gjyqtarit të Procedurës Paraprake, N
"Vendi nuk ka arritur kulmin e valës së dytë", Brataj parashikon 1 mijë raste në ditët në vijim Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka bërë një deklaratë të fortë duke u shprehur se në ditët në vijim numri i të
I vetmi që e viziton, Jean Todt: Schumacher po i shikon garat e djalit të tij nga shtrati Ish shefi i Ferrarrit, Jean Todt, ka deklaruar për RTL e Francës se Michael Schumacher po ndjek karrierën e djalit të ti
Alan Shearer parashikon fituesin e Premier League Alan Shearer është i bindur se Liverpooli ose Manchester City do të fitojnë Ligën Premier edhe pse po rivalizohen në kët
E quajti të stonuar, a është pajtuar Mentor Hazizi me Fifin? Një ndër të ftuarit e puntatës së tetë në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte edhe këngëtari
Meta çoi në SPAK ligjin për "Metrologjinë", Konfidustria: Nëse nuk rishikohet, do ketë pasoja për ekonominë Pas kthimit në Kuvend nga ana e Presidentit të Republikës të Ligjit për Meterologjinë që i hap rrugë koncensionarit të z
I kthjellët në të gjithë territorin, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti ditën e Diel parashikohet të jetë i kthjellët në të gjithë territorin, si dhe vranësira të pakta kalimtare kryesish
Shikoni si zhvendoset ndërtesa 5 katëshe pa u shembur asnjë tullë (VIDEO) Një godinë 5-katëshe në Shangai, me peshë 7600 tonë, u ngrit nga toka dhe u spostua në një vend të ri, duke përdorur tek
Quhet Selvije, Shpat Kasapi na prezanton me të dashurën e tij (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të "Shiko Kush LUAN", në Top Channel, me autore dhe moderatore
Plane për fundjavë? Si do të mbajë moti Shqipëria por edhe Rajoni i Ballkanit parashikohet që edhe këtë fundjavë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferi
Superkompjuteri parashikon skuadrën kampione në Premier League Superkompjuteri parashikon Manchester Cityn si kampionin e ri të Premier Leagues. Liverpooli i Kloppit parashikohet n
Tacchinardi: Juven e pret një provë e vështirë. Conte? Vetëm ai e shikon një gjë të tillë Ish-lojtari i Juventus-it, Alessio Tacchinardi, ka folur për TMW radio në lidhje me Lazio-Juventus dhe Atalanta-Inter. S
A është normal Griezmann? Shikoni çfarë bën (VIDEO) Barcelona po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Dinamos së Kievit, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. D