999 rezultate për

shikimin

Temperatura deri në 24 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot MeteoAlb bën me dije se vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme, të cilat do të kushtëzojnë në Shqipëri mot të kthj
Astrologia Meri Shehu bën parashikimin e shenjave: 7 Marsi do të sjell surpriza Dashi Çfarëdo qofshin vështirësitë që do ju dalin në jetën tuaj sot ju do dini si t’i kaloni në momentin e duhur. Jup
Temperaturat mbeten sërish të ulëta, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm por shumë
Reshje intensive dëbore! Sinoptikanët bëjnë parashikimin e motit për nesër Shërbimi meteorologjik ushtarak njofton se gjatë ditës së nesërme do të bierë dëborë më intensitet mesatar e të lartë në
Reshje dhe ulje e ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te
Plane për të dalë?! Njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te
Rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te
Vranësira dhe reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit për sot Moti parashikohet me vranësira e reshje shiu, kryesisht përgjatë relieveve malore. Mjegulla e dendur do të jetë preze
Reshje në të gjithë vendin, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Gjatë pasdites vranësirat do të jenë më të
Temperaturat ulen sërish, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te
Ndalen reshjet e shiut, por temperaturat ulen sërish: Njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te
Reshjet shiu dhe dëbore, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por pasdite v
Reshje dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por pasdite v
Kthjellime dhe vranësira, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell por që herë pas her
HOROSKOPI/ E diel, 17 janar: Njihuni me parashikimin e yjeve për këtë fundjavë Dashi Po hyni në dy ditë shumë, shumë interesante, do të jeni në gjendje të arrini objektivat e një projekti shumë
Emery bën parashikimin e madh: Është vetëm çështje kohe Unai Emery po ndjek me shumë vëmendje situatën e PSG, klub të cilin e ka drejtuar nga 2016 në 2018. Trajneri aktual i
Kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit? Astrologu shqiptar "lexon yjet" dhe bën parashikimin Jofiel Koço është një astrolog shqiptar i cili ka përfunduar studimet në Universitetin e Këlnit në degën e Shkencave Oku