999 rezultate për

shikimi

Gjendja e protestuesve të lënduar në protestë, kanë humbje të shikimit(FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka vizituar protestuesit e lënduar ditën e sotme të cilët ndodhen në spital. Boci
Diçka e keqe do të ndodhë! Parashikimi i zymtë i gruas që humbi familjen nga tragjedia Pjesë e tragjedisë së ndodhur në Kenia, ku u rrëzua avioni “Ethiopian Airlines” me rreth 157 pasagjerë që humbën jetën,
Sporti përmirëson shikimin tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Mourinho bën pashikimin për supersfidën Juventus-Aletico Jose Mourinho është prononcuar për ndeshjen Juventus-Atletico Madrid që zhvillohet të martën në mbrëmje në "Allianz Stad
Ish-lojtari bën parashikimin për trajnerin e ardhshëm të Juventus-it Ish-lojtari i Juventusit, Paolo Montero, beson se nuk do të ishte fare çudi që të shohim trajner të bardhezinjve Antonio
Humbi shikimin nga një gabim që e bëjmë çdo ditë Pasi t’i shkoni në fund këtij lajmi duhet të kuptoni se larja e duarve nuk duhet nënvlerësuar kurrë. Një djaloshi nga
Vjen parashikimi për supersfidën Napoli-Juve nga modelja Finoçio (FOTO LAJM) Martina Finoçio ka bërë parashikimin e saj për sa i përket takimit të mbrëmjes së sotme mes Napolit dhe Juventusit, shkr
Mos ma bëni këtë! Historia e trishtë e vajzës që po humb shikimin për një tekë Skye Wheeler është vetëm 19 vjeç, por në ndryshim nga bashkëmoshataret e saj i duhet të jetojë çdo ditë me frikën se një
Mourinho bën parashikimin e madh për Juventusin Jose Mourinho i cili është i pa punë që pas largimit nga Manchester United në mesin e muajit dhjetor, ka deklaruar se Ju
Pamje dramatike: Protestues, gazetarë e policë të "shtrirë" nga gazi lotsjellës Protesta e opozitës për më shumë se dy orë vijon të jetë aktive dhe her pas here edhe e dhunshme. Disa grupe protest
E frikshme: Detergjentët e rrobave dëmtojnë shikimin Sipas një artikulli të publikuar në gjigantin mediatik amerikan CNN, detergjentet të cilat i përdorim për të larë rrobat
Meri jep parashikimin e horoskopit për vitin 2019, gaforët i pret një sfidë Viti 2019 po afron dhe me siguri të gjithë (besofshi në astrologji apo jo) janë kureshtarë të dinë ç’do ndodhë me shenjë
"Sputnik-ut" rus nuk i ndahet zemra nga Kosova, ky është parashikimi për 2019 "Sputnik" ka parashikuar zhvillimet në Kosovë gjatë bisedimeve të paralajmëruara me Serbinë në vitin e ardhshëm. Viti q
Parashikimi, çfarë do të ndodhë me internetin Interneti do të ndahet në dy botë të ndryshme brenda dekadës së ardhshme dhe Kina do të udhëheqë njërën prej tyre, sipas
Parashikimi i motit për këtë fundvit në Kosovë Në fundjavë vranësira, javën e ardhshme më ftohtë dhe me reshje të dobëta bore. Ditëve të fundjavës një front i ftoht
Parashikimet për javën e 19 të Premier Leagues angleze Fulham-Wolves, Brighton-Arsenal, Watford-Chelsea dhe Southampton-West Ham janë disa nga ndeshjet më të mira të kësaj jav
Parashikimi i frikshëm i Nostradamus për 2019-n 2019-ta po afron dhe nëse ishit optimistë se do të jetë më i mirë se viti që po lemë pas, parashikimi i Nostradamus mund
Çfarë fshihej pas shikimit të Kreshës ndaj Fifit? Flet dyshja e hitit Fifi dhe Kresha patën shumë fansa këtë spektakël, por shumë u përfol edhe performanca e tyre që duhet thënë se pati shum
Tentoi të bënte tatuazh në sy, modelja humbet shikimin Një modele amatore kanadeze mori guximin për t’iu nështruar një ndërhyrjeje ekstreme në sytë e saj dhe më pas u pendua.
Moti sjell surpriza, parashikimi për të gjitha qytetet e Shqipërisë (FOTO LAJM) Moti për ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dij