999 rezultate për

shikim

A do të bie shi sot? Ky është parashikimi i motit Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë zonat veriore ndërsa vranësira më të dukshme do të ketë në Jug dhe pjesërish
Armina Mevlani del jashtë çdo parashikimi: A do t'ja lante këmbët Berishës? A do t'ia lante këmbët Berishës si nuse që është? Armina Mevlani e ftuar në "Kurthin e Piter Panit", ka rrëfyer për h
Rikthehen shirat në vend, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta dominojnë pjesën e parë të ditës. Ndërsa pasditja dhe orët vijuese
Zbardhet misteri, shkenca tregon pse dalin parashikimet e filxhanit Realizimi i shumicës së fjalëve të bëra nga ana e fallxhoreve, është një gjë për të cilën jeni kureshtar edhe ju. Shumë
Keni plane për nesër? Njihuni me parashikimin e motit Keni bërë plane për nesër? Nëse po, moti do t'ju favorizojë pasi pritet të jetë kohë e mirë, temperatura të larta dhe pa
Sot do të bjerë shi! Ky është parashikimi i motit Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin gjatë paradites ndërsa mesdita do ketë vranësira më të dukshme. Pa
Rikthehet moti i keq! Ky është parashikimi për ditën e sotme Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në pjesën më të madhe të vendit duke rrezikuar gjatë pasdites me
Ku do të bie shi sot? Mësoni parashikimin e motit Paraditja vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por mesdita dhe në vijim shtojnë vranësirat në pjesën më të madhe
Futini xhaketat në dollap, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Ditët me diell do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Ndërsa ishte parashikuar që sot se në zona të ndryshme të vendit t
Shkencëtari Carl Sagan ka një parashikim shqetësues për botën e sotme Astronomi Carl Sagan ishte një komunikues i madh i shkencës, i njohur gjerësisht për seri origjinale televizive “Cosmos”
Robert Ndrenika i bën parashikimin Ramës: Dhe dy vite je në pushtet! Vazhdojnë protestat për Teatrin Kombëtar nga aktorët të cilët i kanë dhënë zë këtij teatri në dekada me rradhë. Si në
Mustafa Nano bën parashikimin e fortë: Ramën do t'a kemi gjatë kryeministër Mustafa Nano e ka cilësuar ta pavend protestën e dhunshme të qytetarëve të Kukësit kundër taksës për kalimin në Rrugën e
1 milionë shikime në Youtube, fansat të dashuruar me këngën "Dua" (FOTO LAJM) Para dy ditësh Enca publikoi këngën e saj me titullin "Dua" e cila dukest se ka shumë sukses. Me një postim në Insta
Kujdes, filluan reshjet e borës në Prishtinë Në Prishtinë tashmë kanë nisur reshjet e para të borës në ditën e pranverës. Sipas parashikimeve, reshje pritet të ketë
Juve apo Real? Statistikat thyejnë çdo parashikim Do të jetë një finale e parakohshme ajo mes Real Madrid dhe Juventus, megjithatë shumë kanë filluar të shohin favorit ma
Moti i keq s'ka të ndalur, ky është parashikimi për ditën e sotme Moti dominohet nga kthjellime e vranësira të shpeshta duke sjellë shira të dobët në Jug- Qendër por shira mesatarë në zo
Sektori i call center, dëmton shikimin dhe dëgjimin e 31.5% të punonjësve Sipas një studimi të kryer së fundmi, rreth 31.5% e personave që punojnë në ‘call center’, kanë probleme me dëgjimin apo
Rusia ia beson një maceje të shurdhër parashikimin e ndeshjeve të Botërorit Një mace të shurdhër shikohet si parashikuese e fitueseve gjatë Botërorit, që do të zhvillohet këtë verë në Rusi. Duk
Habit Kaubojsi: Rama dhe Basha, dashuri me shikim të parë Ish-deputeti i famshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj ka bërë një deklartë të pazakontë në lidhje me kryeminist
Moti i keq s'ka ndërmend të ikë, ky është parashikimi për sot Gjatë gjithë ditës moti paraqitet kryesisht i vranët me shira mesatarë deri intensivë në pjesën më të madhe të vendit. N