999 rezultate për

shikim

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Vendi ynë, të premten pritet të ketë kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat perëndimore. Ndërkohë, sipas MeteoAlb
Basha del jashtë parashikimit e sulmon Braçen: Pusho, po t'a mbajti hajde këtu! Kryetari i opozitës Lulzim ka debatuar me deputetin e PS-së Erion Braçe sot në Kuvend. Ndërkohë që Braçe i ka kërkua
Jose Mourinho jep parashikimet e tij për Botërorin Jose Morinho së fundmi ka dhën edhe parashikimin e tij mbi Botërorin "Rusia 2018" Trajneri portugez, i cili këtë verë
Ekziston dashuria me shikim të parë? Studiuesit i japin fund diskutimit Kushdo është në humor për pak romancë që pas dasmës emocionuese mbretërore. E meqë jemi këtu ju kujtojmë se në intervist
A ekziston dashuria në shikim të parë? Më shumë se 25% e meshkujve ranë në dashuri në shikim të parë dhe ishin të magjepsur nga partnerja e tyre, pas takimit t
Prisni rrebeshe shiu, ky është parashikimi i motit për sot Kushtet atmosferike për ditën e premte pritet të jenë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Një situatë e tillë do t
Lajme të këqija nga moti, ky është parashikimi për sot Situata e motit në vendin tonë për ditën e nesërme pritet të jetë sërish me kthjellime dhe vranësira. Orët e para të
Tekat e Putinit për pushtet s'kanë kufi, portret edhe për të verbërit Portreti i presidentit rus, Vladimir Putin, i dedikuar për personat e verbër dhe me shikim të dëmtuar, është prezantuar
Keni këto simptoma? Kujdes, ju rrezikohet shikimi Glaukoma është një neuropati, pra një sëmundje e nervit optik që shoqërohet me aptozë/ vdekjen ose uljen e qelizave nerv
Po këndon, ndiqni LIVE Eugent Bushpepën (VIDEO) Eugent Bushpepa sapo ka nisur interpretimin në Lisbonë këtë natë finale të Eurosongut. Ai është pritur që në filim p
Kombinimi i këtyre ushqimeve përmirëson shikimin dhe ju pastron mëlçinë Kombinimi i mëposhtëm i tre ushqimeve përmirëson shëndetin, pamjen dhe shëron mëlçinë. Ai përmban portokall, karrota
OKB bën parashikimin e frikshëm për pupullsinë shqiptare Shqipëria është nga të paktat vende në Europë që do përjetojë një tranzicion të trishtë të popullisë. Shekulli në të
Reshje shiu në gjithë vendin, ky është parashikimi i motit për nesër Sot pasdite dhe nesër priten reshje në të gjithë territorin. Në qarqet Lezhë, Elbasan dhe Berat, priten reshje mesat
Si ndikon çokolLata e zezë në shikim Konsumimi i çokollatës së zezë me përmbajtje mbi 72 për qind kakao rrit qarkullimin e gjakut si dhe përmirëson dukshëm s
S’ka më syze, solucion për të korrigjuar shikimin Përpjekjet e njeriut për të rregulluar problemet e shikimit kanë evoluar nga syzet tek lentet e kontaktit e deri në korr
Mos dilni nga shtëpia, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti vijon me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme duke sjellë shira të izoluar në zonat Lindore gjatë pjesës së
Finalja po afrohet, çmimi i biletave thyen çdo parashikim në tregun e zi Reali i Madridit pret sot rivalin e finales së Kievit, teksa tifozët madrilen po tentojnë të bëjnë sa më shpejt të tyret
U dhanë mbi 4 mijë vendime për azil politik, Gjermania nis rishikimin Mbi një milion emigrantë, që janë larguar nga konflikti në Lindjen e Mesme kanë ardhur në Gjermani që prej 2015-s. Kjo g
Maqedoni, shtyhet rishikimi i raportit të PSP-së Kryetari i Komisionit për politike dhe sistem politik në marrëdhëniet në mes bashkësive , Alekasandar Kiracovski ka bërë
Shijojeni diellin! Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Zonat bregdetare dhe të ulëta dominohen kryesisht nga kthjellimet ndërsa vranësira kalimtare do ketë në Verilindje. P