E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit
999 rezultate për

shikim

Parashikimi i motit, çfarë na pret ditën e sotme Gadishulli Ballkani po vazhdon të ndikohet nga zonë me presion të lartë atmosferik (A) me qëndër kryesore të pozicionuar
Parashikimi i motit, kështu do të ndryshojnë temperaturat E enjte, 11 tetor: në vendin tonë do të dominojnë kthjellimet dhe vranësira të pakta në relievet malore. Era do të
Parashikimi i motit, kjo pritet të ndodhë ditën e sotme E mërkurë, 10 tetor: në vendin tonë moti do te vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. Era
Niseni javën me këtë video dhe do të qeshni deri në fundjavë (VIDEO) Kjo është një nga videot më qesharake që keni parë ndonjëherë. Videoja është aq e popullarizuar sa ka mbledhur pothuajs
Parashikimi i motit, çfarë na pret kësaj jave Edhe gjatë javës së ardhshme në vendin tonë nuk do të ketë luhatje të temperaturave, ato do të vijojnë të mbeten konstan
Ky është parashikimi i motit për javën ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme në vendin tonë do të mbretërojë
Këto veprime ju dëmtojnë rëndë shikimin Edhe pse nuk duam kurrsesi që shikimi ynë të dobësohet, për çdo ditë bëjmë gabime të patolerueshme që ndikojnë drejtpërs
Parashikimi i motit, kështu do të ndryshojnë temperaturat Edhe ditën e sotme pritet një mot i paqëndrueshëm ku paraditja mbetet me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në
Ylli i Liverpool që mund të humbiste shikimin Sulmuesi Brazilian që luan me Liverpol, Roberto Firmino ka pohuar se mund të kishte humbur shikimin pas përplasjes me mb
Bëni kujdes nga lentet e syve, mund të humbni shikimin Chad Groeschen nga Cincinnati në Ohio, ra të flinte pa hequr lenten e kontaktit nga sytë dhe prej kësaj shkujdesje humbi
Raporti i OECD: Rritja globale ka arritur kulmin Instituti Ekonomik më i njohur në perëndim ka paralajmëruar se zgjerimi i ekonomisë globale mund të ketë arritur kulmin
Parashikimi i Dakut për Kosovën Drejtori i Qendrës Kosovare për Diplomaci, Selim Daku, ka komentuar votën kundër të shumë deputetëve të vendeve mike d
Ky fëmijë humbi shikimin për shkak të kësaj lodre që të gjithë e kemi përdorur Një adoleshent australian dëmtoi përgjithmonë shikimin me treguesin e tij me lazer. Kjo është arsyeja pse optometristët
Polici i Kosovës që po thyen rrjetet sociale, pi ujë dhe jep një shikim misterioz (VIDEO) Një video interesante është publikuar në Facebook. Gjatë një interviste të KTV-së me një qytetar, një polic është kap
Plane për fundjavën? Mos u nisni pa lexuar fillimisht parashikimin e motit Nëse keni bërë plane për nesër, mirë është t’i hidhni një sy parashikimit të motit. Sipas IGJEUM moti nesër pritet të
De Biasi bën parashikimin që do t’ju pëlqejë të gjithë shqiptarëve Një tifoz special i përfaqësueses sonë në takimin ndaj Izraelit, do të jetë dhe ish-trajneri Gianni De Biasi. Tekniku
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti këtë të enjte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Pas mesditës priten vranësira kalimtare n
Pamjet që po mahnitin botën, mbi 30 milionë shikime (VIDEO) Kjo video është shikuar mbi 30 milionë herë dhe është shpërndarë mbi 1 milion herë. Ajo shfaq kafshë të shumta dhe të
Në Gjermani zbulohen përballjet e Champions League Kampionatet sapo kanë filluar në Europë, por kjo nuk i ka penguar futbolldashësit në Gjermani që të bëjnë disa parashiki
Parashikimi i motit për të mërkurën Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër, do të mbajë mot kryesisht me diell dhe me temperatura pothuaj k