999 rezultate për

shijuar

Viola Spiro duket se frekunton vendet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Bukuroshja Viola Spiro duket se po jeton një romancë të bukur. Një muaj nga lënia në gjendje të lirë e të dashurit të
Kim Jong-un, pa cigare në bisedimet e paqes Kim Jong-un konfirmoi se i kishte shijuar një gotë gjatë takimit historik me Moon Jae-in, por ishte refuzimi i tij për t
U nis për të shijuar fundjavën në Sarandë, vdes në autobus turisti Ishte nisur për në Sarandë për të shijuar rrezet e diellit të kësaj fundjave, por nuk mundi të mbërrijë në destinacion.
Edhe pse me pushime, Alketa tregon aftësinë për të kënduar (FOTO LAJM) Prezantuesja e ekranit Alketa Vejsiu është duke i shijuar si është më së miri pushimet dimërore në Alpet e Italisë.
Valverde krenar për arritjen në finale: Se kam shijuar më parë fitimin e këti trofeu Barcelona është zyrtarisht finalistja e dytë në Copa del Rey. Pas takimit ka folur edhe trajneri i ekipit fitues, Ern
Reali dëshiron ti dhurojnë Zidanes diçka që nuk e ka shijuar kurrë më parë Real Madridi sonte luan si mysafir i Numancias në kuadër të 1/16 së finales të Copa del Rey. Klubi Madrilen ka fituar
Luana më në fund del për të shijuar festat, përrallat janë pak (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një ndër moderatoret më simpatike të ekraneve shqiptare. Ajo është një prej personazheve më të k
Erdogan shijon byrekun me mish në byrektoren e tetovarit në Beograd Presidenti turk Recep Taip Erdogan gjatë vizitës treditore në Serbi, gjatë të cilës u takua me homologun e tij Aleksanda
Pas ndarjes, Klaudia Pepa shfaqet duke shijuar pushimet në Jalë (FOTO LAJM) Klaudia Pepa padyshim që është një nga balerinat më të suksesshme shqiptare, fama e të cilës ka rritur edhe në vendet fq
Rikthehet Jonida Vokshi, më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e njohur Jonida Vokshi është një nga vajzat më të bukura dhe më në formë të showbizit shqiptar. Kët
Kështu thotë "mirëmëngjes" Rezarta Shkurta (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e njohur Rezarta Shkurta duket se është duke shijuar disa ditë pushimesh jashtë vendit. Këtë herë
Moderatorja e njohur tregon si janë pushimet perfekte (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më të bukura dhe më seksi të televizonet shqiptare dhe mesa duket ajo ka vendosur që të nisë të push
Nusja shqiptare martohet me Obin, xhamajkenin me ngjyrë që i ve "flakën" dasmës (VIDEO) Çifti Arjola dhe Obi, u njohën në Toronto 13 vjet më parë dhe kanë kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë ditën e djes
Miliarderi shqiptar "tradhton" Pamela Anderson, ja me kë është sot (FOTO LAJM) Fatmir Hysenbelliu, djali i biznesmenit të njohur Irfan Hysenbelliu u kap nga paparacët e DailyMail në praninë e aktores
Pasi e imiton, Beatrix Ramosaj i shkon Noizyt në koncert (FOTO & VIDEO) Imitimi që Beatrix i bëri Noizy-t në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” ishte aq perfekt saqë nuk mund të mos vih
Ronaldo pushime të nxehta me super të dashurën në Ibiza (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka gjetur pak kohë në fundjavë për të shijuar plazhet e mrekullueshme në Spanjë së bashku me të dashur
Celta kërkon historinë, United për të shpëtuar sezonin Pas fitores së Ajaksit mbrëmë 4-1 ndaj Lyonit, sonte në mbrëmje do të jetë radha e Celta Vigo-Manchester United, të cilë
Ja kush e ka shijuar së fundmi ishullin magjik "Maldive" (FOTO LAJM) Ajo është konsideruar si një nga femrat me të bukura që kanë qenë pjesë e Big Brother. Bëhet fjalë për Pamelën, vajzë
Sekretet për të shijuar patatet e skuqura pa yndyrë Sa herë që ju shkon ndër mend të skuqni patate, ndjeheni keq, duke menduar yndyrën që ato thithin. Por dietologia Blerin
Obama fotografohet duke shijuar pushimet post-presidenciale (FOTO LAJM) Ndërkohë që Presidenti Trump ishte i zënë duke firmosur urdhrat ekzekutivë që do të ndalonin emigrantë nga 7 vende të nd