999 rezultate për

shijuar

Habit ish-zv/ministrja: S*ksin e kam shijuar në martesë, kam bërë namin Ish-deputetja e LSI rrëfeu detaje intime për jetën personale, që nga momenti kur i erdhi cikli menstrual dhe seksi në sh
Jo paradite, kjo është ora e duhur për të shijuar një akullore Akullorja, shija më tunduese e verës, siç dihet, ka një përmbajtje të lartë vitaminash dhe mineralesh. Nëse të gjithë
Momente romantike me bashkëshortin, Jonida Shehu ndan fotot më speciale (FOTO LAJM) Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Modera
ZYRTARE/ Ylli i Skëndërbeut firmos me Shkëndijën e Tetovës Bruno Dita është futbollist i Shkëndijës së Tetovës. Lajmi qarkullonte prej disa kohës, por tashmë sipas burimeve të Sup
Torta Mimoza, ëmbëlsirë përfekte për t’u shijuar kurdoherë Një recetë e veçantë që emrin e merr pikërisht nga ngjashmëria me lulen e pemës së Mimozës. INGREDIENTËT 250 gram sh
Shoqëron pasanikët në Dubai? Arta Nitaj: Kam shumë momente për të shijuar (FOTO LAJM) Aktorja dhe prezantuesja Arta Nitaj prej disa kohësh po qëndron në Dubai, nga ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me
Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO) Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen
Tri ndeshje pa shijuar fitoren, flet Conte Trajneri i Interit, Antonio Conte, u paraqit përpara medieve duke analizuar barazimin ndaj Fiorentinas. Ai theksoi se
Fundjava e gjitha për t’u shijuar, plot 9 supersifda Fundajava ështe e gjitha për t’u shijuar nga dashamirësit e futbollit, shkruan Albeu.com. Vëmendja kryesore shkon në
Nuk keni shijuar asgjë në qoftë se nuk keni provuar 4 përvojat e mëposhtme seksuale Seksi përflitet gjithandej, në media, art, politikë, marrëdhënie shoqërore. Megjithatë, ideja që njeriu është një krijes
Rutina që praktikojnë çiftet e lumtura para gjumit (FOTO LAJM) Është shumë e rëndësishme të kaloni ca kohë me partnerin tuaj para se të shkoni për të fjetur. Nuk ka rëndësi sa koh
Pushime të çmendura, sa paguan Ronaldo për një natë në vilën luksoze në Mykonos? (VIDEO) Pas një edicioni të ngarkuar me ndeshje, me gëzime dhe zhgënjime, Ronaldo është “arratisur” bashkë me familjen, plazh më
Modelja lahet me të bijën në plazh, derri i habit të gjithë (FOTO LAJM) Tamara Ecclestone ka treguar belin e saj të hollë në bikini ngjyrë portokalli derisa është parë me bijën e saj Sofia duk
Supergoli i fundjavës vjen nga Spanja (VIDEO) Kjo e diel do presë zhvillimin e shumë ndeshjeve nga të gjitha ligat në Evropë, e ndër më ato kryesoret La Liga është e
5 vendet perfekte për të shijuar ditën e dashurisë 1. Venecia Për një arratisje intime është ideale. Pa shumë zhurmë, e gjeni veten në një gondola dhe ja, një tjetër ep
Ja si e festuan Vitin e Ri yjet e futbollit (FOTO LAJM Yjet e futbollit e kanë shijuar në maksimum vitin e ri. Nga Cristiano Ronaldo në Dubai e deri tek Kylian Mbppe, përmes g
Emigrantët gjejnë ide gjeniale për të shijuar ëndërrën amerikane (FOTO LAJM) Të fshehur në motor, të paketuar si paketa mbi njëri tjetrin në kamion dhe madje të futur në karrige të veturës; këto ja
A janë këto fotografi dasmash më të bukurat në botë? (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showb
U transferua tek Barcelona, reagon Vidal Në orët e vona të mbrëmjes së sotme Barcelona zyrtarizoi transferimin e Arturo Vidalit. Mesfushori kilian nuk harroi
Ditët e fundit të shtatzanisë, Jona e bukur si asnjëherë Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë me 10 qershor dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbul