999 rezultate për

shijuar

Ja kush e ka shijuar së fundmi ishullin magjik "Maldive" (FOTO LAJM) Ajo është konsideruar si një nga femrat me të bukura që kanë qenë pjesë e Big Brother. Bëhet fjalë për Pamelën, vajzë
Sekretet për të shijuar patatet e skuqura pa yndyrë Sa herë që ju shkon ndër mend të skuqni patate, ndjeheni keq, duke menduar yndyrën që ato thithin. Por dietologia Blerin
Obama fotografohet duke shijuar pushimet post-presidenciale (FOTO LAJM) Ndërkohë që Presidenti Trump ishte i zënë duke firmosur urdhrat ekzekutivë që do të ndalonin emigrantë nga 7 vende të nd
Spektakli i borës në Tiranë, qytetarët dalin masivisht në rrugë (FOTO LAJM) Në harkun e pak ditëve, në Tiranë kanë nisur sërish flokët e dëborës. Këtë herë bora duket disi më e dendur. Mbrëmjen
Kujdes gjatë festave! 12 këshilla për të shijuar ushqimin pa u shëndoshur Ditët e festave (Krishtlindje dhe Viti i Ri) janë për të gjithë ne të ndërthurura me ushqimin, pjatat e bollshme, ëmbëls
Dy yjet e Chelseat ndëshkohen për të shijuar pushimet Chelsea nuk do të ketë në dispozicion dy futbollistët e saj më në formë N’Golo Kante dhe Diego Costa për sfidën e radhës
Imazhet mahnitëse që dhuroi superhëna (FOTO LAJM) Superhëna e paralajmëruar prej disa kohësh nga media ndodhi mbrëmë, dhe dhuroi një spektakël të jashtëzakonshëm pasi gje
Adelina Ismaili kthehet në Kosovë për të shijuar shtatzaninë Adelina Ismaili pa dyshim që është një ndër këngëtaret “legjendë” në muzikën shqiptare. Por për një kohë të gjatë ajo ës
Reikjaviku në errësirë për të shijuar Dritat e Veriut (VIDEO) Reikjaviku fiku të gjithë dritat e rrugëve për t’i dhënë banorëve një mundësi më të mirë për të parë spektaklin e Dritav
Çifti shijon udhëtimin, ishin të vetmit pasagjerë në avion Carrie Fisher dhe partneri i saj Kyle McNicol do të udhëtonin nga Krabi, Tajlandë për në Penang në Malajzi. Çifti i 2
“Drejtoresha e Tatimeve” shtatzënë "Drejtoresha e Tatimeve” është shtatzënë. Bëhet fjale per aktoren e mirënjohur në "Portokalli" Delinda Zhupa, e cila ësh
Pogba sqaron vendimin për t'u transferuar te United Paul Pogba është zyrtarisht një futbollistë i Manchester United. Ylli francez është transferuar në "Old Trafford" për 12
Shkuan në Nicë për të festuar ditëlindjen, humbin jetën babë e bir (FOTO LAJM) Viktimat e para të identifikuara në masakrën e Nices në Francë janë Sean Copeland 51 vjeç dhe djali i tij Brodie 11 vj
Paqe mes Arminës dhe Dasarës (FOTO LAJM) Fotot flasin mjaft qartë, ku duket se Armina dhe Dasara kanë hedhur pas konfliktin e së kaluarës. Ato kanë shijuar de
Maqedonia në sytë e të huajve (VIDEO) Shifrat e fundit flasin për rritje të interesimit të të huajve për të vizituar Maqedoninë. Kjo shkaktoi reagimin e insti
5 ekipet që se kanë shijuar ende fitoren këtë vit (FOTO LAJM) Kampiontatet në Europë pothuajse në të gjitha vendet janë në mesin e tyre. Një fakt shumë interesant është se ka ende sk
7 lojtarët dhe trajnerët që kanë lënë një trashëgimi të madhe në futboll (FOTO LAJM) Bota e futbollit ka shumë legjenda, por ka disa prej tyre që edhe pse vitet kalojnë kurrë nuk harrohen për atë që kanë d
40 vjeç dhe ende se ka "shijuar" kartonin e kuq Lojtari më i vjetër aktiv në kampionatet më kryesore europiane, është Juan Carlos Valeron i cili është 40 vjeç dhe luan
“Dy dashuritë” e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Për shkak të përkushtimit ndaj bashkëshortes Amarda Toska dhe djalit të tyre Joel, Ermal Mamaqi cilësohet si një familja
Bayern-Hamburg, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Jugu do të “takohet” me veriun. Bëhet fjalë për një nga përballjet e Bundesligës së kësaj jave, atë mes kryesuesve të Ba
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.