999 rezultate për

shijon

Mosha ikën talenti mbetet, shijoni super golin e Mehës (VIDEO) Edhe pse po mbush 34-vjeç, Alban Meha nuk e ka humbur aftësinë për të goditur nga distanca. Kështu ndodhi dhe në ndes
Shijoni vjeshtën dhe ditët e ngrohta, çfarë dimri na pret Muaji tetor është duke përfunduar, por temperaturat vazhdojnë të jenë ende të larta. Në vendin tonë ka ende pushues q
Isco dhuron spektakël, shijoni supergolin e tij (VIDEO) Isco është rikupëruar plotësisht nga dëmtimi dhe tashmë duket gati për Realin. Isco shfaqi gjithë pontencialin e tij
Shijoni 3 golat më të bukur të mbrëmjes në Europa League (VIDEO) Edhe pse është kompeticioni i dytë për nga rëndësia në futbollin Europian, sërish golat e bukur nuk kanë munguar në mbrë
Mjeshtrat e Phototshop-it, shijoni realizimet më humoristike (FOTO LAJM) Photot shopi është një mundësi për të gjithë që ti bëjënë fotot e tyre të bukura të duken të mrekullueshme. Por jo ve
Plot 4 miliard dollarë që lundrojnë në ujë, shijoni spektaklin e luksit nga 125 jahte (FOTO LAJM) Doni të dini si duken 4 mld dollarë teksa lundrojnë mbi ujë? Principata plot shkëlqim e Monakos do t’jua japë këtë mundë
Ish-lojtari i Arsenalit e Liverpoolit shijon në maksimum pushimet me të dashurën (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit dhe disa skuadrave më të vogla, Jermaine Pennant që nga vitit 2017 i ka dhën
Miriami shijon muajin e fundit të shtatzanisë, Albani nuk mundej pa këtë dedikim romantik (FOTO LAJM) Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe lajmin e ëmbël e dha në mënyrën më të veçantë. Teksa ishte
Dua Lipa po shijon lidhjen me Anwar, por babai i saj e ka mendjen tek ish-dhëndri (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e ka treguar në çdo postim të sajin se është e dashuruar kokë e këmbë me model
Me bikini majë motorrit, Adelina Tahiri shijon pushimet me bashkëshortin (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u përfol shumë në fillim të lidhjes me bossin maqedonas për arsye rraciste dhe diferencës së moshës. Tahi
Meta në Bjeshkët e Sharrit, shijon boronicat e Kosovës Derisa politikanët tanë zgjedhin bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet e verës, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta p
Kali vetëm 14 muajsh i jashtëakonshëm në futboll (VIDEO) Ky kalë po shijon momentin jetësor. Itsy, një kalë 14-muajsh, po e shijon goditjen e një topi me kokë, së bashku me k
Vajzave që i shijon plazhi topless duhet të shkojnë në këtë qytet Të pakta janë ato vende ku femrat mund të lahet topless. E pikërisht për këtë në Barcelonë është hapur një pishinë. A
Harrojini "VIP-et" me luks dhe tangërllëk në jug dhe shijoni bukurinë shqiptare BIO (FOTO LAJM) Xhoi Fusha është një ndër vajzat bukuroshe shqiptare, e cila nuk e tepron asnjëherë me veshjen dhe ekspozimin e saj. Kjo
Cigare, alkool dhe këngët e saj në sfond, Era Istrefi shijon pushimet në Mykonos (VIDEO) Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale. Edhe Era
Pas skandalit të tradhëtisë, Tristan shijon pushimet me njërën prej ish-eve (FOTO LAJM) Pas bujës së madhe që bëri skandali i tradhëtisë së Tristan Thompson me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods
Njeriu i afërt i Michael Schumacher gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai ishte shefi i pilotit gjerman te Ferrari. Pas
Armina Mevlani shijon pushimet, Shkëlzeni i bën komplimente romantike publikisht (FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos. Dhe sigurisht s
E ka në terezi Morena, shijon pishinën luksoze pa rroba banjo (VIDEO) Morena Taraku palajmëroi se kënga e saj do të jetë një bombë dhe me të vërtetë ashtu ishte. Kënga ëhtë publikuar 4 d
Sapo doli kënga e re e Luanës, shijoni bashkëpunimin e bujshëm me Faydee (VIDEO) Videoklipi i shumëpritur i Luana Vjollcës dhe Faydee është publikuar disa minuta më parë në youtube. Ata janë kujdesu