999 rezultate për

shijoje

Shijojeni "predhën" e Donjet Shkodrës (VIDEO) Më në fund Donjet Shkodra! Ish-lojtari i Flamurtarit, Skënderbeut dhe Kukësit në Superligë, është rikthyer pas plot 14 m
Shijojeni edhe njëherë golin më të bukur të sezonit në Premier League (VIDEO) Anësori i Crystal Palace, Andros Townsend, e ka fituar çmimin për golin më të mirë të sezonit në Premierligë për goditje
Ky gol i Roberto Carlos do të mbetet në histori: Shijojeni! (VIDEO) Faza çerekfinale e Kupës së Turqisë, dha një moment historik në të cilën u shënua një super gol, që me shumë gjasa do të
Shijojeni diellin! Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Zonat bregdetare dhe të ulëta dominohen kryesisht nga kthjellimet ndërsa vranësira kalimtare do ketë në Verilindje. P
Barcelona këtë javë mund të shijojë dy trofe Me një pikshin e marrë me Celta Vigon Barcelona është afër që të fitojë dy trofetë vendor. Trofeu i parë mund të vijë
Shijojeni diellin sot! Nesër rikthehen sërish reshjet e shiut Reshjet e shiut do të rikthehen përsëri ditëne e nesërme. Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se sot pasdite nuk p
Shijojeni Ditën e Verës! Ky është moti për sot Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta ndikojnë motin në gjithë vendin duke sjellë shira afatshkurtër në Veri
Shijoje para se ta postosh! Nga Alban Tufa Realiteti paralel, siç e quan Profesor Fuga, pra rrjetet sociale, shumicën e kohës hapin tema bos
Dalin fotot e para të Sadikut tek Levante (FOTO LAJM) Armando Sadiku ka hedhur një hap gjigant në karrierën e tij duke u transferuar tek Levante. Elbasanlliu së fundmi ka
Sanchez fillon ta shijojë jetën e Manchesterit, blen shtëpi për vete dhe qentë (FOTO LAJM) Sanchez ka blerë një shtëpi afër shokut të kombëtares, Claudio Bravo, i cili aktualisht është pjesë e rivalëve të qyteti
Nostalgji për golin e Roberto Carlos? Shijojeni nga një lojtar tjetër (VIDEO) Ndonëse Roberto Carlos është kthyer në një shënues të paarritshëm me golat e tij, Walter Musona u përpoq ta ndjekë.
Messi nuk e lejon Celtën të shijojë golin e avantazhit (VIDEO) Celta Vigo befasoi të pranishmit në Camp Nou në mnutën e 20 me anë të Iago Aspas suke zhbllokuar sfidën në 0-1. Por m
Çmendet Real Madrid, nuk e lë as 3 minuta Malagën ta shijojë barazimin (VIDEO) Real Madrid ka arritur të kalojë sërish në avantazh. Këtë herë nga goditja e këndit, ku ishte Casemiro i cili me një
Peruja do të shkojë në Botëror, përfundimisht Italia do ta shijojë nga ekrani “Peruja nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Botërori “Rusi 2018”, pas atij kualifikimi historik, që i gjithë vendi e priste
Dafina Zeqiri fillon të shijojë famën ndërkombëtare Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur më shumë në Kosovë dhe Shqipëri por edhe jashtë saj, pavarësisht se ky është syn
Moti/ Sot, shijojeni diellin e paktë gjatë ditës Gjatë ditës së mërkurë në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vende –vende me vranësira të shpërndara. Temp
E gjithë magjia e Iscos brëmjen e djeshme kundër Italisë, shijojeni (VIDEO) Spanja fiton me rezultatin bindës 3-0 ndaj Italisë me një Isco në super formë që pa asnjë pikë dyshimi ishte më i miri i
Agustin Kola: Skënderbe shijoje sfidën me Dinamon e Kievit, pasi unë nuk e pata fatin Ka qenë sezoni futbollistik 1982-1983, kur Tirana kishte marrë të drejtën për të luajtur në Kupën e Kupave dhe kishte pa
"Drejtoresha e Tatimeve" në krah të të fejuarit në plazh Aktorja e “Portokallisë”, Delinda Zhupa, tashmë ka nisur pushimet bashkë me të fejuarin e saj. Pas mbylljes së sezonit t
Polici i Portokalli-së shfaqet me vajzën (FOTO LAJM) Aktori i humorit të “Portokalli”, Florjan Binaj, ka treguar vajzën e tij me anë të një fotoje në Instagram. Ai ka da